بازی جدید نوکران آمریکا و ناتو تحت عنوان اتحاد نظامی اسلامی علیه تروریسم از کانال حکومت فاسد و دست نشانده آل سعود

alesalol.esraiil.amrika

بازی جدید نوکران آمریکا و ناتو تحت عنوان اتحاد نظامی اسلامی علیه تروریسم از کانال حکومت فاسد و دست نشانده آل سعود

ارائه دهنده : ابوعبدالله جاف جوانرو

مكر و حيله ي شيطان ضعيف و ناچيز است و چنانچه مسلمين هوشيار باشند و مخلصانه تابع شريعت الله گردند كسي نمي تواند به آنها آسيبي برساند ، اما اگر شريعت الله را كنار نهاده و خود را سرگردان و گمراه نمایند ، بدون شك همين حيله و مكر ضعيف شيطان آنها را به سمت نابودي در دنيا و بازنده شدن در قيامت سوق مي دهد .
يكي از مكرهاي شياطين انس و جن ايجاد تفرقه و در نهايت زدن جرقه هاي جنگ ميان مسلمين بوده و هست . در اين ميان سكولاريستها ( يا همان مشركين غير اهل كتاب ) و يهود بيشترين نقش را در تخريب صف خدا پرستان موحد و ايجاد شكاف و درگيريهاي مذهبي ايفا كرده اند .
به ياد بياوريم كه طبق آيات صريح قرآن دشمن شماره يك مسلمين سكولاريستها و يهود مي باشند . الله متعال در اين باره مي فرمايند : ” لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِّلَّذِينَ آمَنُواْ الْيَهُودَ وَالَّذِينَ أَشْرَكُواْ وَلَتَجِدَنَّ أَقْرَبَهُمْ مَّوَدَّةً لِّلَّذِينَ آمَنُواْ الَّذِينَ قَالُوَاْ إِنَّا نَصَارَى ذَلِكَ بِأَنَّ مِنْهُمْ قِسِّيسِينَ وَرُهْبَاناً وَأَنَّهُمْ لاَ يَسْتَكْبِرُونَ (المائده / ۸۲) ” .
به همين دلايل است كه الله متعال در اوايل سوره ي روم پيروزي روم اهل كتاب بر ساسانيان غير اهل كتاب – يا شبهه اهل كتاب – را عامل خوشحالي مسلمين اعلام نموده و وعده مي دهد كه نصرت خود را شامل اين دسته از خداپرستان گمراه نمايد و آشکارا تمایز میان کفار و موضع گیری مسلمین را مشخص می گرداند .
با اين وجود هرگز از ياد نبريم كه سكولاريستهاي قريش چگونه با تحريك و فريب يهود بر عليه حكومت اسلامي رسول الله صلي الله عليه وسلم و تبعيت سران قبايل يهود از نقشه هاي سكولاريستها ، اسباب نابودي يهوديان موجود در اطراف مدينه را فراهم نمودند .و همين يهوديان نيز با ايجاد اسرائيليات و دامن زدن به اختلافات فرقه اي و مذهبي ميان مسلمين يكي از اسباب در گيريهاي خونين و سست نمودن عقايد اسلامي آنان گرديدند .


در این دشمنی آشکار سکولاریستها هدف ضربه زدن به قانون شریعت الله و مسلمین از کانالهای مختلف و مذاهب و ادیان بوده است . برای یک سکولاریست تفاوتی ندارد که در این میان یهودیان قربانی می شوند یا نصارا و یا اخوان المفلسین ، سلفی های مدخلی ، مردمان فریب خورده ی شافعی و حنفی و شیعه و … . مهمترین هدف آنها ممانعت از تطبیق قانون شریعت الله و رسیدن به سود بیشتر و لذت بیشتر است .
ما سالها پیش از تلاش دشمنان قانون شریعت الله در دامنه زدن و عمیق نمودن اختلافات میان مسلمین و در نهایت ایجاد جنگ مذهبی و کشتن مسلمان توسط مسلمان هشدارهایی متوجه شده بودیم و در این چند سال گذشته جویبارهایی از خون مسلمین را مشاهده نموده ایم که توسط برادرانشان جاری شده و هنوز به شدت هر چه تمامتر در حال جریان است .
سکولاریستهای غربی به رهبری آمریکا – در وضع موجود – نقشه های جنایتکارانه ی خود را از کانال آل سعود و ترکیه پیاده می نمایند ، قتل عام مسلمین در لیبی وعراق و سوریه و یمن و سومالی و مالی توسط جنگنده های ترکیه و آل سعود و دیگر دست نشانده های منطقه ای مقدمه ی این خیانت آشکار و آزمودن میزان واکنش عمومی مسلمین و میزان موفقیت آنها در جنگ رسانه ای و انحراف افکار عمومی مسلمین بوده است .
با طی نمودن این مرحله ، هم اکنون حکومت دست نشانده و مرتد آل سعود – همچون یک مهره شطرنج – قصد اجرای یک جنگ فراگیر و گسترده تر نیابتی بر علیه مسلمین تحت عنوان « اتحاد نظامی اسلامی برای مبارزه با تروریسم جهانی » را دارد که پیامدهای چنین جنگی می تواند عامل ضعف ، سرکوب ، قتل عام و غارت منابع مسلمین از یک سو و تامین امنیت و منافع کفار سکولار جهانی – به رهبری آمریکا – از دیگر سو باشد .

با اینکه معاون ولیعهد و وزیر دفاع عربستان در یک کنفرانس مطبوعاتی به خبرنگاران گفتند این طرح ریشه در اشتیاق جهان اسلام برای مقابله با تروریسم در جهان دارد ، با این حال جزئیات اتحاد برنامه‌ریزی‌شده نامشخص است، طرحی که طبق گفته مقامات عربستان در آن ۳۴ کشور دست نشانده و مرتد قرار است در از بین بردن مجاهدین شریعت گرا تحت عنوان مبارزه با تروریسم، به طور مشترک عمل کنند.

با این وجود از مجموع ۳۴ کشور اعلام شده توسط ریاض، برخی از اعضا اعلام کرده‌اند که با چنین تشکلی موافق نیستند . این یعنی اینکه یک ارباب طرحی را از بلند گو و کانال یک نوکر اعلام نموده و برایش مهم نبوده است که دیگر بردگان و نوکران را در جریان بگذارد . نکته ی دیگر این اتحادیه این است که این نوکران تنها از آمریکا دستور می گیرند و سازمان ملل هم در کمال رسوایی و بی اراده ای تنها حکم یک نظاره گر را دارد .
و در نهایت عدم حضورحکومتهای ایران و عراق در این اتحاد طراحی‌شده، که دارای اکثریت شیعه هستند این باور را تقویت می‌کند که هدف عربستان نوعی رقابت فرقه‌ای با تشیع و ایجاد جنگی فراگیر مذهبی جهت رهانیدن کفار جهانی از گرداب عراق و سوریه و دیگر سرزمینهای مسلمان نشین می باشد و مبارزه با تروریسم تنها بهانه برای تکمیل چنین توطئه ای محسوب می‌شود.
وزیر امور خارجه عربستان ( مدیر سابق شبکه فاسد العربیه ) در کنفرانس خبری در پاریس در این رابطه مدعی شد که این یک ائتلاف سنی و یا شیعه نیست ” . اما واقعیتها بیانگر یک توطئه ی خطرناک و فراگیر جهت مشغول نمودن مسلمین به جنگهای انحرافی و نیابتی است که مقدمات فکری و روانی آن توسط رسانه های مختلف و رنگارنگ رسمی و اخوان الشیاطین و سلفی های مدخلی آل سعود و جهاد نماهایی چون ابوبصیر طرطوسی ساکن انگلیس و ابوقتاده و مقدسی و غیره و نزدیک نمودن نیروهای مسلح مزدور به ظاهر انقلابی فراهم گردیده است .
حکومت مزدور و دست نشانده ی آل سعود اعلام کرده است که این اتحاد به مبارزه با دولت اسلامی محدود نیست و به طور کلی مقابله با تروریسم را مد نظر دارد. از این رو برخی از تحلیلگران استدلال می‌کنند که تعریف ریاض از تروریسم نگران کننده است، زیرا بر اساس یک قانون اعلام شده در سال گذشته، تقریبا هرگونه انتقاد از نظام سیاسی این کشور پادشاهی و یا تفسیر از اسلام به جز اسلام سلفی مدخلی و مدنظر آل سعود به عنوان تروریسم شناخته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *