یگانه سیاست مناسبی که از جانب انجمن اسلامی کردهای مقیم تهران علیه مرتدین سکولاراتخاذ شد

bonyanejihad1

یگانه سیاست مناسبی که از جانب انجمن اسلامی کردهای مقیم تهران علیه مرتدین سکولاراتخاذ شد

ما می دانیم که کمونیسم و پیروزی آن زاییده فقر ایدئولوژیکی و سپس فقر اقتصادی در یک جامعه ای می باشد و نیز می دانیم که در اروپای آزاد هرگز انقلابی کمونیستی به شیوه ی مارکس هرگز رخ ندارد بلکه در روسیه ای انقلاب شد که مرکز فقر و بی سوادی و دیکتاتوری و جهل بود و به همین ترتیب ایدئولوژی راهبر ملت های تحت ستم افریقا ، امریکای لاتین ، آسیای کم سواد و کلاً ملت های فقیر از لحاظ فکری و مادی قرار گرفت. ملل مسلمان نیز به خاطر فاصله ی طولانی که از دین گرفته بودند و در وضعیت رضایت بخشی به سر نمی بردند به همین دلیل این ایدئولوژی فاسد با رنگ و لعاب فریبنده ای در میان آنان عشوه گری نمود و انسان های زیادی را به کام خود فرو برد اما چنان چه گفته شد این عقیده متعلق به ملل ناآگاه و جاهل می باشد و به هر میزانی که آگاهی و علم بالا برود به همان میزان درصد گرایش به آن نیز کاهش می یابد. چنان چه همین الان هم کتابخانه ی مارکس- انگلس هنوز در انگلیس دایر است، و قرار بود که اولین انقلاب کارگری در انگلیس رخ دهد اما دیدیم که هیچ وقت در چنین کشوری انقلاب کارگری رخ نداد آن هم به خاطر وجود آزادی و علم مردم نسبت به سوسیالیسم و کمونیسم.

ملت ما نیز از این قاعده مستثنی نبود در اوایل ظهور سوسیالیست های قاضی مرتد ابتدا مورد حمایت قرار گرفت اما زمانی که ماهیت آن مشخص گردید و مردم به نیت پلید آن و اعمال ارتدادی آن علم حاصل کردند وی را رها کرده و عملاً تحویل قصابش دادند. در انقلاب ۵۷ نیز همین مسیر طی شد اما کسانی بودند که هم از دین چیزهایی می فهمیدند و هم از گذشته ی مرتدین درس عبرت گرفته بودند به همین دلیل «انجمن اسلامی کردهای مقیم تهران» بر خلاف سیاست های دولت مرکزی تهران هرگونه مذاکره و شیوه های مسالمت آمیز با مرتدین را طبق سنت انبیاء و آیات قرآن و روش به احسان سابقون الاولون در جنگ با اهل رده و مرتدین، رد می نمایند. جنگ با مرتدینی که علاوه بر ارتداد خود مسلحانه و زور قصد مرتد کردن دیگران و تحمیل حکم و قانون ساختگی خود بر مردم را دارند.

این سیاستی است کاملاً اسلامی و جنگ و قتال هدفمند یگانه راه حل دفع عفونت ناشی از به وجود آمدن غده ی سرطانی مرتدین بر پیکره ی جامعه ی اسلامی است که هم دولت موقت مخالف آن سیاست بود و هم در مناطق کرد و هورامی نشین اندیشه ها و تفاسیر من در آوردی احمد مفتی زاده که متأسفانه جماعت فعالی را پس از فقدان مردوخ کردستانی به خود جلب نموده بود، و شاید تنها اندیشه و حرکت به انحراف کشیده شده ی صوفیان منتصب به رزگاری را در دفع مرتدین بتوان با اندیشه ی این انجمن اسلامی نزدیک دانست.

مرتدین این بار نیز با پیروی از همان اسلوب های گذشته یشان به این انجمن نوپا یورش برده و با همان برچسب ها و تهمت های ناروایی که آماده شده و به صورت یکسان به مخالفین خود می پرانند این بار نیز در نشریه ی شماره ۶۹ «کردستان» ارگان حزب مرتد دمکرات این چنین به دروغ پراکنی پرداختند:

« انجمن اسلامی کردهای مقیم مرکز که گرداننده و هادی عملیات خود فروختگان سیاسی و جاش های کردستان است. این افراد زبون را مقصر همه رویدادهای کردستان دانسته است و درخواست سرکوب بیشتر و پاکسازی کلیه مناطق کردستان و پرهیز از مذاکره و شیوه مسالمت آمیز در کردستان از جانب اغلب مقامات دولتی در پاسخ به گفته های انشعابیون مسالمت گرای حزب دمکرات کراراً مطرح گردید».

در این جملات شما انتهای هزیان گویی ، دست پا چلفتگی ، و خود باختگی در برابر یک جماعت اسلامی کوچک غیرمسلح با فاصله هزار کیلومتری از منطقه تحت نفوذ مرتدین را مشاهده می نمایید. آگاهی و علم بزرگترین دشمن سوسیالیست ها عموماً و به خصوص مرتدین منطقه که مرید این عقیده توهمی اند می باشد. هر اندازه که علم و آگاهی بالا برود به همان میزان درصد گرایش به آن ها کاسته می گردد به همین دلیل می خواهند هر حرکت آگاهی بخش و علم گرایی را در همان نطفه خفه نمایند که امروزه با وجود تکنولوژی پیشرفته ی روز و تولد بیداری اسلامی سرزمین های مسلمان نشین و پرتو بخشی آن در سرزمین های کرد و هورامی نشین این هم به خواب و خیالی دست نیافتنی برایشان بدل شده است و آن ها هرگز نخواهند توانست مجاهدین و مردم مبارز را به دوران نفهمی و جهل گذشته برگردانند، بعد از آن که خداوند راه هدایت را به آن ها نشان داد و هدایت شان گردانید.

 

ولله الحمد والمنه

و الله اكبر

ابوسلیمان هورامی

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *