دولت اخوانی ترکیه از خاموش کردن آتش در اسرائیل تا سوزاندن کودکان مسلمان در سوریه

دولت اخوانی ترکیه از خاموش کردن آتش در اسرائیل تا سوزاندن کودکان مسلمان در سوریه

ارائه دهنده : سیروان مریوانی
حسبنا الله ونعم الوکیل.
مردم اخوان الشیاطین (شاخه منحرف جریان مبارک اخوان المسلمین) و خلیفه ی خائن آنها اردوگان(اردوغان با تلفظ عربی ) را بشناسید تا بدانید منافقین چگونه سرسخت ترین دشمنان اسلام و مسلمین هستند که از درون عقیده و جامعه مسلمین را مورد هدف قرار می دهند .
اردوگانی که هواپیماهایش را برای خاموش کردن آتش جنگلهای اسرائیل فرستاده بود هم اکنون با پیشرفته ترین هواپیماهای جنگی به همراه روسیه و آمریکا مسلمانان شهر باب و اطراف آن را آتش باران و بمب باران نموده و زنان و کودکان و سالخوردگان مسلمان را سوزانده و تکه تکه می کند .
ستاد مشترک ارتش روسیه اعلام کرد نیروهای هوایی روسیه و ترکیه ،چهارشنبه برای اولین بار عملیات مشترکی در منطقه حلب انجام داده اند. سرلشگر سرگئی رودسکوی رییس اداره عملیاتی ستاد مشترک ارتش روسیه چهارشنبه در نشست خبری گفت: “نیروی هوافضای روسیه و نیروی هوایی ترکیه امروز ۱۸ ژانویه برای اولین بار یک عملیات مشترک را در منطقه حلب آغاز کرده اند”.
هماهنگ با این حملات نیروهای هوایی آمریکا نیز شهر طبقه در غرب رقه را مورد حملات وحشیانه قرار داده اند . در بخش پیاده نظام و با پشتیبانی حمایت هوایی و حملات شدید توپخانه ای و خمپاره ای ، نیروهای مشترک ترکیه و گروه سکولار ارتش آزاد عملیات خود را برای اشغال شهر باب واقع در شمال استان حلب سوریه آغاز کرده اند.
این است رهبر اخوان الشیاطین معاصر و یکی از دشمنان سرسخت مسلمین که عده ای اخوان الشیاطین در میان ما سعی دارند او را رهبر جهان اسلام بشناسانند .
…………..
حسبنا الله ونعم الوکیل.
خەڵکینە ئیخوانە مورتەدەکان و خەلیفە طاغوتەکەیان قەردۆغان بناسن کە دوژمنی سەرسەختی ئیسلام و موسڵمانانه.
ئەو ئەردۆگانەی کە فرۆکەکانی نارد بۆ کوژاندنەوەی ئاگرەکەی قەوارەی جولکە هەموو رۆژێک بەو فرۆکانە موسڵمانانی شاری (باب)و دەوروبەری ئاگرباران دەکات.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *