اسلامگرايي به شيوه آمريكايي (…آگاه و بيدار باشيد، چشمهايتان را باز كنيد ….شناخت سازمان مسلمانان آزاد عليه تروريست)

اسلامگرايي به شيوه آمريكايي (…آگاه و بيدار باشيد، چشمهايتان را باز كنيد ….شناخت سازمان مسلمانان آزاد عليه تروريست)

الكاتب : صلاح بن عبد الفتاح الخالدي

مترجم : انجمن ” اطعمهم من جوع و آمنهم من خوف ” بيساران

« اسلامگراها » به كساني اطلاق مي شود كه مردم را به سوي اسلام دعوت مي كنند و در اين مسير گام برمي دارند، آنها ادعاي جنبش حركتي و تحول گرا را دارند و در آن ، افراد ستودنيي هستند كه هم غم اسلام و مسلمين را دارند ؛ ولي آمريكاي مخرب مي خواهد كه در هر عرصه اي وارد شود و در هه چيز دخالت داشته باشد و كارهاي نيك و درست را با ورودش به فساد و تباهي بكشاند ، به محض اينكه در امور مختلف اصلاح و آباداني وارد مي شود آن را ويران كرده و از بين مي برد ؛ چه در زمينه هاي فكري، فرهنگي، علمي يا معرفتي و چه در مسايل سياسي يا اقتصادي، كاري يا مديريتي و اداري يا مسايل زيربنايي و بنيادين و اخلاقي باشد .
آمريكا به دنبال اسلام آمريكايي است و مصمم است كه آن را با توصيفات و معيارهاي آمريكاي ویرانگر هماهنگ كند . او مي خواهد كه اسلامگراها به اسلام آمريكايي دعوت كنند و در مسير آن حركت كنند و آن را در بين مردم انتشار داده و ترويج نمايند . پس محصول به دست آمده، همين اسلامگراهاي موافق و همراه با شيوه هاي آمريكايي هستند كه با انسان ها تعامل مي كنند و كالايي هستند كه در كارخانه هاي آمريكايي توليد مي شوند.
سال گذشته وقتي تأسيس سازمان اسلامي در آمريكا پايان يافت آن را «مسلمانان آزاد عليه تروريست» نامگذاري كردند كه اعضاي آن از اسلامگراها ي پيرو آمريكا بودند و حركت اين سازمان اسلامي آمريكايي براي دعوت در داخل و خارج آمريكا آماده مي شد كه تاكنون ۱۳ شاخه از آن در داخل آمريكا ايجاد شده و اولين شاخه ي آن به زودي در مصر آغاز به كار كرده و در آينده اي نزديك در تمام دنيا گسترش پيدا خواهد كرد و آمريكا در همه ي امور، آن را حمايت مي كند.


اين سازمان‌ [ ضد ] اسلامي درواقع همان چهره ي اسلام آمريكايی در خارج است كه اعضاي آن ، در كنفرانس جهاني ، آمريكا را به تصوير مي كشند. اين هفته كنفرانس جهاني با هدف دعوت به سوي اسلام و مقابله با تروريست در اسپانيا برگزار شد كه هيأتي از اين سازمان اسلامي در اين كنفرانس شركت كردند و اعضاي آن با عنوان اسلام آمريكايي به بحث و گفتگو پرداختند . . رئيس اين سازمان، فردي به نام كمال نعواش مي باشد كه وكيل دادگستري و فلسطيني الاصل بوده ، وي بزرگ شده ي آمريكاست و از توليدات هماهنگ با تصميمات آمريكايي و برنامه ريزي شده براساس روش هاي آمريكايي است ، كه به قول خودش ، به سوي اسلام آگاهانه ي مسالمت آميز دعوت مي كند تا اين كه بتواند تأييديه ي آمريكايي به دست بياورد.
خداوند برايم مقدر كرده بود كه بعضي از گفته هاي نعواش را در مصاحبه ي راديويي بشنوم كه افكار سازمان اسلامي !! را بيان مي كرد، وي گفت: ” هدف سازمان اسلامي دفاع از اسلام و مسلمانان عليه متعصبين و افراط گرايان و تروريست هاست، فكر ارهابي در ربع قرن اخير، از سال ۱۹۷۹ انتشار پيدا كرده و صدايي كه از آن بلند شده صداي ارهابي ، تروريستي و ترساننده است كه مسلمانان سازش كارند و در مقابل آنچه كه بر آنها وارد مي شود سكوت مي كنند … و ما در آمريكا داعيان و اماماني از عرب نمي خواهيم براي اين كه آنها ارهابي هستند و هنوز در قرن هفتم ميلادي زندگي مي كنند [ يعني در زمان پيامبر و خلفاي راشدين ] ، آنها به صلاح ما كار نمي كنند، ما مي خواهيم ائمه ي ما از مسلمانان معاصر باشند و آنها گروهي از مسلمانان آمريكا هستند.
وي گفت: ما اسلامي مي خواهيم كه در سياست دخالت نكند، و بين دين و دولت فاصله بيندازد، و مساوات و برابري كامل در تمام امور را بين زن و مرد محقق سازد!! … ”

اي مسلمانان …
آگاه و بيدار باشيد، و چشمهايتان را باز كنيد، برحذر باشيد و ثابت قدم، و با اسلامگراهاي آمريكايي جديد مقابله كنيد!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *