آیا در سرزمینهای مسلمان نشین ،راه حل ،قانونی شدن سکولاریسم در حال مرگ است..؟

آیا در سرزمینهای مسلمان نشین ،راه حل ،قانونی شدن  سکولاریسم  در حال مرگ  است..؟

ابوعبدالله جوانرودی /دانشجو

چنانچه  بر همگان آشکار است هم اکنون  سکولاریسم    چهره ی خشن و پلید خود را  بر تاریخ  سرزمینهای مسلمان نشین  به ثبت رسانده است و کارنامه ی سیاهی از دیکتاتوری ، فساد ،  ظلم  و  سرکوب حقوق اسلامی و شرعی مسلمین را از خود به یادگار گذاشته است .

دیکتاتوری سکولاریسم  از نوع کاپیتالیستی و لیبرال دموکراسی اش  در مصر سقوط کرد . در تونس  هم همین نوع از دیکتاتوری سکولاریسم   فروریخت در یمن  سکولاریست هم انقلاب در حال رشد است .در لیبی هم  دیکتاتوری سکولاریسم  از نوع سوسیالیستی اش به زباله دان تاریخ ریخته شد. در  سوریه  سکولاریست و سوسیالیستی هم قیام در حال پیشروی است و ….  در  هر حال دیکتاتوری سکولاریسم  با  تمام  شاخه  های  کاپیتالیستی ، لیبرال دموکراسی و سوسیالیستی اش در سرزمینهای  مسلمان نشین در حال عقب نشینی و جان کندن می باشد . این واقعیتی  است انکار  ناپذریر.

به ظاهر  اسلامگرایان خائن  و  دین  فروشی  که در پارلمانهای سکولاریستهای مرتد در ترکیه ، عراق ، افغانستان ، پاکستان ، چچن و…. حضور  یافته  اند در برابر قوانین  سکولاریستی  که  به صورت خشن و دیکتاتور ی به جای قوانین الله بر مسلمین تحمیل می شود نه اینکه هیچ کاری نکرده اند بلکه  شنیده و دیده ایم که در پارلمان حلقه بگوش خود این بحث راشروع کردند که چگونه وجود دیکتاتوری سکولاریسم  مرتدین محلی و حتی اشغالگران خارجی را در سرزمین خود قانونمند کرده وسند واجازه قتل ، بی عفت کردن ، فساد ، فقر و فحشاوشکنجه دادن مسلمانان مظلوم را به دیکتاتوری سکولاریسم  مرتدین محلی و حتی اشغالگران وحشی امریکا بدهند …

آیا  در وضع موجود بیداری اسلامی راه حل قانونی شدن وجود دیکتاتوری سکولاریستی مرتدین محلی و اشغالگران خارجی است..؟

اگردر رگهای اعضای  به ظاهر  اسلامگرای خائن  و  دین  فروشی  که در پارلمانهای سکولاریستهای مرتد حضور دارند احساس وخون اسلامی می بود، آنها در نتیجه ی  فقر و فحشا  و ظلم و تنگ نظری نسبت به قوانین الله اگرنمی توانستند با مرتدین مستقیماً با  دست یا  زبان خود با آنها مبارزه کنند حداقل ازپارلمان  کفری آنها استعفا بدهند این حداقل یک اقدام موثرومطالبه بنیادین می توانست باشد، و پس از آن یک بیانیه ساده ای درمورد محکومیت این فاجعه صادرمی کردند .!! و کفر به طاغوت خود را علنی می کردند . آنوقت می دیدند که اصول ولاء و براء چگونه در  میان  مردم مسلمان  جا می افتاد و  چگونه مرتدین سکولاریست در میان مردم تنها و منفور  و مترود  می گشتند

در پارلمان مرتدین  سکولاریست سوسیالیست  افغانستان در  هنگام اشغال آن کشور توسط حکومت سوسیالیستی شوروی  یکی از  مبارزین اعلام کرد   :

” اگر مجاهدین برای یک ساعت هم با خوشی خود به روسها اجازه ماندن در افغانستان را داده ومدت شان را تمدید کنند ، این بدان معنا خواهد بود که درتمام مظالم وفجایعی که روسها انجام می دهند شریک خواهند بود .”

ما از این گروه  به ظاهر  اسلامگرای خائن  و  دین  فروشی  که در پارلمانهای سکولاریستهای مرتد  حضور دارندسوال می کنیم که با کدام ضمیر درپارلمان ومجلسی عضویت دارند که برای قانونی کردن مرتدین سکولار محلی و اشغالگران دیکتاتوری  سکولاریستها ی امریکائی همانند روسها مجوز  داده و به مرتدین و صلیبی های درنده خارجی اجازه توهین عزت وغرور مسلمین را می دهند؟! ..

اگر تعریف قانونمند کردن  به ظاهر  اسلامگرایان خائن  و  دین  فروشی  که در پارلمانهای سکولاریستهای مرتد حضور دارند  در این باشد که حکام مرتد سکولاریست  درآینده به قوانین و شریعت اسلامی و قانونهای اداره ی اسلامی  پای بند بوده وهیچ سرپیچی نکنند ، شاید این سراسر خیال دیوانگان ووهم باطل باشد زیراکه این ممکن نیست که یک آقای پرقدرت وتوانا از اوامرغلام نا توان وضعیف خود اطاعت نموده وبدان گردن نهد !! این گونه اتفاقی نه درتاریخ افتاده است ونه هم امید این چنین امری متوقع است .

به ظاهر  اسلامگرایان خائن  و  دین  فروشی  که در پارلمانهای سکولاریستهای مرتد حضور دارند باید از گذشته ی سکولاریستهای عرب و ترک و فارس و پاکستانی و کرد و افغانی و  …..  درس   بگیرند و خود را در معرض لعن و نفرین و خشونت مسلمین مظلوم قرار ندهند .  تشکیل حکومت مجری احکام و قوانین شریعت اسلامی دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد. بیداری اسلامی با مجاهدین فرقه ی ناجیه در راه  است .

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *