اسامه بن لادن زنده است

اسامه بن لادن زنده است

مؤلف: حسین بن محمود
مترجم: ایمان. ص

بسم الله الرحمن الرحیم

سید قطب رحمه الله می­فرماید: هر کلمه و سخنی نمی­تواند به درون قلب­ها راه یابد و آنها را به حرکت وادارد، بلکه تنها سخنانی این شایستگی را دارند که از خود خون جاری کنند، زیرا تنها آنها هستند که قلب انسان زنده را تغذیه می­کنند و به آن زندگی می­بخشند ..

صاحبان قلم می­توانند چیزهای بسیار بسازند، اما به یک شرط و آن شرط این است که خود بمیرند تا افکارشان از گوشت و خونشان تغذیه کند و زندگی کند .. آنچه را که معتقدند حق است بگویند و خونشان را فدای کلمه حق نمایند .. افکار ما و سخنان ما چون اجسادی خشک و بی­روحند تا اینکه در راه آنها بمیریم و آنها را با خون خود تغذیه کنیم، آنگاه است که مانند زندگان به پا می­خیزند و در میان زندگان زندگی می­کنند. (دراسات اسلامی/ سید قطب)

آمریکای بیچاره و اوبامای بیچاره .. چه جاهلند این منبرهای کفر که اسلام و جهاد و ارهاب اسلامی را در شخص اسامه منحصر کرده­اند .. نصاری در آمریکا حق دارند که جلوی کاخ سفید به رقص و پایکوبی بپردازند و نتانیاهو و پرز و موفاز و لیونی و براون ـ و همه صهیونیست­ها ـ حق دارند که به شکرانه این مستی زودگذر ـ که چه بسا به سردردی مزمن تبدیل شود ـ برقصند .. چرا نرقصند در حالی که خداوند شدیدترین کافران را اینگونه توصیف می­کند که: «لِيَغِیظَ بِهِمُ الْكُفَّارَ» فتح  ۲۹ «تا كافران را به سبب آنان خشمگین كند.» چرا که مدتها بود اسامه خشمشان را به سرآورده بود ..

جهان اسلام به رقص یهود و نصاری بنگرد و هر آنکه منتسب به اسلام است اگر می­خواهد با آنها در شادیشان شریک شود، بدون شک شادی یهود و نصاری، شادی مرتدین است و پیروزی یهود و نصاری، پیروزی مرتدین است، اما به اینان می­گوییم: آیا این پیروزی است !!

ستبدی لك الأیام ماكنت جاهلاً *** و یأتیـك بالأخبار مـالم تزوّد
ایامی بر تو آشکار می گردد که نسبت به آنها جاهل بودی .. و اخباری به تو می رسد که خود را برایشان آماده نکرده بودی

حسن البنا کشته شد و آمریکا رقص خوشحالی نمود، و در آن محیط آمریکایی کفری سید الشهدای قرن گذشته سید قطب رحمه­الله (نحسبه كذلك ولا نزكیه على الله) تولد یافت .. کسی که در زمان کشته شدن حسن البنا در آمریکا بود و میزان خوشحالی و سرمستی آمریکا از کشته شدن “بنا” را دید .. سید قطب در آن زمان از حس اسلامی و فضای اسلامی دور بود، اما چند سالی بیشتر سپری نشد تا اینکه دنیا بر آمریکا و غلامان حلقه به گوشش دگرگون گشت (و سید قطب تبدیل به سمبلی از جهاد علیه آمریکا تبدیل گشت) ..

اسامه رحلت نمود بعد از آنکه هزاران آمریکایی را به هلاکت رساند و پس از آنکه بینی آمریکا را به خاک مالید وآمریکا را از نظر اقتصادی و سیاسی و نظامی نابود کرد و قبل از آمریکا، اسامه و برادرانش، اتحاد شوروی را نابود کردند تا اتحاد شوروی با آن عظمت تجزیه شود و بشود روسیه .. اسامه رحلت نکرد مگر بعد از اینکه مردانی را از خود به جای گذاشت که به سبب آنها، زنازاده­ها در آمریکا و کشورهای غربی (از شدت و سختی ایام جدید و از عظمت حملات فرزندان اسامه) روزگار زیبای اسامه را فراموش خواهند نمود.. مجاهدان عزم آن نموده­اند که زمین را زیر پای هر کافری به لرزه درآورند ..

به اوباما می­گوییم: ما برای اسامه گریه نمی­کنیم و از مرگش ناراحت نیستیم و برای مرگ او پیام تسلیت نمی­پذیریم و درباره­ی مرگش مرثیه­ها نمی­سراییم و شما را وا می­نهیم تا چند روزی را جشن و پایکوبی کنید .. اما پس از آن جنگ اسلام علیه کفر را از سر می­گیریم اما نه به شیوه­ی گذشته .. پس به تو و بندگانت در پاکستان و افغانستان و اروپا مژده باد به آنچه ناراحتتان می­کند.. زین پس هیچ کافری حق آن را ندارد که بلند نفس بکشد بلکه عقل اقتضای این می­کند که حتی نفس­ کشیدن­ها هم پنهان و مخفی گردند ـ چه دلخواه و چه به زورمجاهدان ـ .

ای فرزند زن کافر!! ما بر مردگانمان گریه نمی­کنیم، اما شما بر مردگانتان گریه خواهید کرد، ای کذاب کسی مثل اسامه را گروهی اندک نمی­توانند بکشند و کسی که با گلوله­ای در سر کشته شود، خانه­اش از شلیک موشک­ها ویران و صورتش از ترکش بمب­ها پر نمی­شود .. اسامه حتی بعد از مرگش هم شما را به دروغ گفتن مجبور کرد، و گفته­ات مبنی بر اینکه از سربازان آمریکایی کسی کشته نشده به سبب آن است کشته­هایتان را به جا نمی­آوری ـ چون بسیار بد کشته شده­اند و تغییر قیافه داده­اند ـ .. و این مسائل آنگونه که تو می­پنداری عیب و باعث کاهش شأن اسامه نیست زیرا تمامی جهان شهادت می­دهند که اسامه بدون مقابل و عوض از چرخه­ی زندگی بیرون نمی­رود .. پس اگر چهره به چهره به جنگ با او پرداختید برخی از سربازانتان را به جهنم فرستاد تا اینکه از دور با هواپیماهایتان خانه را بمب باران کردید همانگونه که با زرقاوی این کار را کردید و حتی پس از ساعتها از وفات زرقاوی ـ خداوند قرین رحمتش فرماید و در زمره شهدا قبولش فرماید ـ جرأت نزدیک شدن به جسدش را نداشتید.. پس اگر از روبرو شدن با او در میادین نبرد ترس داشتید و در حالی که در میان اهل خود بود مجبور به بمباران منزلش شدید، حداقل خوب دروغ بگویید .. اما شما را معذور می­داریم !! چون شما کسی مثل اسامه را کشتید!!

ما امتی هستیم که عرش و کاخش را با جمجمه مردانش بلند می­گرداند .. پس هرگاه مردی در جنگ کشته می­شود این کاخ بلندتر می­شود و بلند و پابر جا باقی می­ماند ..
اسامه فقط یک مرد از امت اسلام بود و امت اسلامی امتی زاینده است و هرگز عقیم نمی­گردد و این امت همواره مجاهد و غالب خواهد ماند تا اینکه آخرین مردانش با دجال نبرد می­کنند .. مجاهدان کسانی بودند که تاریخ مرحله­ی پس از “سپتامبر” را ساختند و آمریکایی­های امروز تاریخ مرحله­ی پس از “اسامه” را ساختند .. اگرچه آنها نزدیک به ۱۰ سال و بیش از ۱ تریلیون دلار برای دستیابی به اسامه صرف کردند اما حملات و ضربه­های مجاهدان نزدیک­تر و سریع­تر و شدیدتر است ..

اسامه هنوز زنده است و همواره زنده می­ماند و امکان ندارد کسی مانند اسامه بمیرد، چون مرگ، سرنوشت انسانهای دربند و اسیر است اما مردان آزاده کسانی هستند که مرگ را به امید دستیابی به آن می­جویند و زندگی برزخی­شان زندگی مرحله­ای است که پس از آن به زندگی ابدی منتقل می­شوند و این مرگ برای آنها مرحله­ای انتقالی است نه مرگی که مردم از آن فرار می­کنند ..

آمریکایی­ها عبدالله عزام ـ خداوند قرین رحمتش فرماید و در زمره شهدا قبولش فرماید ـ را کشتند و پس از او اسامه به پاخاست .. وارد عراق شدند که زرقاوی برای مقابله با آنها به پاخاست تا گردنشان را قطع کند و پس از او مهاجر و بغدادی به پاخاستند و کشته شدند ولی همچنان چهاد پابرجاست .. روس خطاب را کشت، پس از او شامل به پا خاست و شامل را کشتند پس غامدی به پاخاست و غامدی را کشتند تا اینکه قفقاز گرد پرچم ولایت اسلامی واحدی قرار گرفت .. محاکم اسلامی در سومالی را فاسد کردند پس جنبش شباب المجاهدین از رحم آن بیرون آمد ..

پس امت اسلام منحصر به افراد و اشخاص نیست و کشتن یک فرد پیروزی بر اسلام نیست .. این چیزی است که خداوند متعال به ما یاد داده و برای ما بهترین خلقش محمد صلی الله علیه و سلم را مثال زده و می­فرماید: «وَمَا مُحَمَّدٌ إِلاَّ رَسُولٌ قَدْ خَلَتْ مِنْ قَبْلِهِ الرُّسُلُ أَفَإِنْ مَاتَ أَوْ قُتِلَ انْقَلَبْتُمْ عَلَى أَعْقَابِكُمْ وَمَنْ يَنْقَلِبْ عَلَى عَقِبَيْهِ فَلَنْ يَضُرَّ اللهَ شَيْئًا وَسَيَجْزِی اللهُ الشَّاكِرِینَ » آل عمران ۱۴۴
«محمّد جز پیغمبری نیست و پیش از او پیغمبرانی بوده و رفته‌اند؛ آیا اگر او (در جنگ اُحُد كشته می‌شد، یا مثل هر انسان دیگری وقتی) بمیرد یا كشته شود، آیا چرخ می‌زنید و به عقب برمی‌گردید؟! و هركس به عقب بازگردد (و ایمان را رها كرده و كفر را برگزیند) هرگز كوچكترین زیانی به خدا نمی‌رساند، (بلكه به خود ضرر می‌زند) و خدا به سپاسگزاران پاداش خواهد داد.‏»

جهاد با مرگ بزرگترین فرمانده مسلمانان متوقف نشد پس چگونه این احمقان طمع دارند که جهاد با مرگ سربازی از سربازان اسلام جاوید متوقف شود!!
مرگ و زندگی به دست خداوند متعال است نه به دست آمریکا و غیر او .. خداوند می­فرماید: «وَمَا كَانَ لِنَفْسٍ أَنْ تَمُوتَ إِلاَّ بِإِذْنِ اللهِ كِتَابًا مُؤَجَّلاً وَمَنْ يُرِدْ ثَوَابَ الدُّنْيَا نُؤْتِهِ مِنْهَا وَمَنْ يُرِدْ ثَوَابَ الآخِرَةِ نُؤْتِهِ مِنْهَا وَسَنَجْزِی الشَّاكِرِینَ»  آل عمران  ۱۴۵
‏«و هیچ كسی را نسزد كه بمیرد مگر به فرمان خدا، و خداوند وقت آن را دقیقاً در مدّت مشخّص و محدودی ثبت و ضبط كرده است. و هركس پاداش (و كالای) دنیا را خواستار شود از آن بدو می‌دهیم، و هر كه پاداش (و متاع) آخرت را خواهان باشد از آن بدو می‌دهیم، و ما پاداش سپاسگزاران را خواهیم داد.» ‏

ما به تقدیر خداوند ایمان داریم و مرگ به دست دشمنان خداوند فضیلت است نه عیب، این عمربن خطاب است که از ضاربش می­پرسد، و زمانی که به او می­گویند ضارب شما أبولـؤلؤ مجوسی است مـی-فرماید: “سپاس خدایی را که قاتلم را فردی قرار نداد که در پیشگاه خداوند سجده­هایش برای خداوند را دلیل و حجت علیه من قرار دهد، عرب را نشاید که من را بکشد.” (طبقات كبرى/ ابن سعد)

اما خداوند متعال مجاهدان را به وصیتی بلیغ و عظیم و عبرت آموز توصیه نموده است، آنجا که می-فرماید: «وَكَأَيِّنْ مِنْ نَبِيٍّ قَاتَلَ مَعَهُ رِبِّيُّونَ كَثِیرٌ فَمَا وَهَنُوا لِمَا أَصَابَهُمْ فِی سَبِیلِ اللهِ وَمَا ضَعُفُوا وَمَا اسْتَكَانُوا وَاللَّهُ يُحِبُّ الصَّابِرِینَ * وَمَا كَانَ قَوْلَهُمْ إِلاَّ أَنْ قَالُوا رَبَّنَا اغْفِرْ لَنَا ذُنُوبَنَا وَإِسْرَافَنَا فِی أَمْرِنَا وَثَبِّتْ أَقْدَامَنَا وَانْصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْكَافِرِینَ » آل عمران ۱۴۶-۱۴۷
‏«و چه بسیار پیغمبرانی كه مردان خدای فراوانی به همراه آنان كارزار می‌كرده‌اند و به سبب چیزی كه در راه خدا بدانان می‌رسیده است (از قبیل: كشته‌شدن برخی از یاران و مجروح‌شدن خود و دوستان) سست و ضعیف نمی‌شده‌اند و زبونی نشان نمی‌داده‌اند (و بلكه شكیبائی می‌كرده‌اند) و خداوند شكیبایان را دوست می‌دارد * و (این عمل ایشان به هنگام سختی بود، و در این وقت) گفتارشان جز این نبود كه می‌گفتند: پروردگارا! گناهانمان را ببخشای و از زیاده‌رویها و تندرویهایمان صرف نظر فرمای و گامهایمان را ثابت و استوار بدار و ما را بر گروه كافران پیروز بگردان.‏» ‏

پیامبران کشته شدند .. و صحابه نیز کشته شدند اما مسلمانان به خود سستی راه ندادند و خواری را نپذیرفتند .. حتی فتح سرزمین فارس و روم پس از وفات پیامبر صلی الله علیه و سلم بود، پس اگر جهاد بعد از مرگ پیامبر صلی الله علیه و سلم متوقف نشد و بلکه بیشتر شد، چگونه پس از غیر او صلی الله علیه و سلم متوقف می­گردد !!

همانا اسامه ـ خداوند در زمره شهداء قبولش فرماید ـ به آنچه آرزو داشت رسید و این همان آرزویی بود که پیامبرمان آن را آرزو کرد آنگاه که فرمود: «ولوددت أنی أُقتَل فی سبیل الله ثم أحیا ثم أُقتل ثم أحیا ثم أُقتل ثم أحیا ثم أُقتَل: و دوست دارم در راه خدا کشته شوم و دوباره زنده گردم و دوباره کشته شوم و باز زنده شوم و دوباره کشته شوم.» (متفق علیه)

اسامه در چندین مناسبت اعلام کرد که زندگیش طولانی شده و او همچنان در پی معشوقه­اش “شهادت” است که برای او عشوه­گری می­کند اما با حیا از او می­گریزد و خود را پشت پوشش “جان” گرانبها مخفی می­کند، اما اسامه پوشش جان گرانبها را پاره کرد تا با شوق عاشق، محبوبش را به آغوش بکشد ..

عمربن خطاب، خلیفه دوم مسلمانان به دست أبو لؤلؤ مجوسی کشته شد، سپس خلیفه سوم به دست شورشیان خائن کشته شد و بعد از او خلیفه چهارم به دست ابن ملجم خارجی کشته شد و بیشتر بزرگان اسلام به غدر و خیانت و توسط خائنان کشته شدند و این حکومت رافضی پاکستان است که در حق شیرمرد دیگری از شیرمردان اسلام غدر و خیانت می­کند .. اما جهاد همچنان ادامه دارد ..
بزرگ مردان همانند مردم به دنیا وارد می­شوند اما حاضر نیستند مانند آنها از دنیا خارج شوند و کشته شدن مردان در میادین نبرد عیب و عار نیست بلکه عیب و عار این است مردان به مرگ عادی بمیرند و ضربه­ای به دشمن وارد نکنند ..

یهود و نصاری و تمامی کافران سکولار بر روی زمین جشن خواهند گرفت و مرتدان هم به رقص و پایکوبی می­پردازند و قلبشان از اینکه اسامه این دنیا را ترک گفته شاد می­گردد .. اما هیچ کس را در دنیا نمی­یابی که به اندازه­ی ذره­ای از دانه­ی خردل در قلبش ایمان باشد و با اهل کفر در شادیشان شریک شود .. تنها مسلمانی که ممکن است با تمامی اینها در شادیشان شریک شود و چه بسا بیشتر از شادی تمامی کفر خوشحال باشد خود اسامه است: «وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ * فَرِحِینَ بِمَا آتَاهُمُ اللهُ مِنْ فَضْلِهِ وَيَسْتَبْشِرُونَ بِالَّـذِینَ لَمْ يَلْحَقُوا بِهِمْ مِنْ خَلْفِهِمْ أَلاَّ خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلاَ هُمْ يَحْزَنُونَ» آل عمران ۱۶۹ـ ۱۷۰
«و كسانی را كه در راه خدا كشته می‌شوند، مرده مشمار، بلكه آنان زنده‌اند و بدیشان نزد پروردگارشان روزی داده می‌شود * آنان شادمانند از آنچه خداوند به فضل و كرم خود بدیشان داده است، و خوشحالند به خاطر كسانی كه بعد از آنان مانده‌اند (و هنوز در راه خدا می‌رزمند و به فوز شهادت نائل نشده‌اند و) بدیشان نپیوسته‌اند. (و می‌دانند) این كه ترس و هراسی بر ایشان نیست و آنان اندوهگین نخواهند شد.» ‏ ‏

شنیدید ای اهل جهاد «وَيَسْتَبْشِرُونَ بِالَّذِینَ لَمْ يَلْحَقُوا بِهِمْ مِنْ خَلْفِهِمْ أَلاَّ خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلاَ هُمْ يَحْزَنُونَ»
سپس خداوند منان می فرماید: «الَّذِینَ اسْتَجَابُوا لِلَّهِ وَالرَّسُولِ مِنْ بَعْدِ مَا أَصَابَهُمُ الْقَرْحُ لِلَّذِینَ أَحْسَنُوا مِنْهُمْ وَاتَّقَوْا أَجْرٌ عَظِیمٌ» آل عمران ۱۷۲
«كسانی كه پس از (آن همه) زخمهائی كه خوردند و جراحتهائی كه برداشتند، فرمان خدا و پیغمبر را اجابت كردند. برای كسانی از آنان كه (چنین كار) نیكی كردند و (از نافرمانی خدا و رسول ترسیدند و) پرهیز نمودند، اجر و پاداش بس بزرگی است.‏»

تمامی مجاهدان روی زمین و تمامی یارانشان را به نگه داشتن اشک و فروبردن خشم دعوت می­کنم تا این خشم­ها و اشک­ها تبدیل به آتشفشانی شوند که در زمان مناسب خود منفجر می­شوند .. ما عملیات انتقام در اینجا یا آنجا نمی­خواهیم، بلکه عملیاتی بی­نظیر می­خواهیم که با صبر و حکمت طراحی شده باشد تا به نتیجه مورد نظر برسد و آمریکا انفجارهای واشنگتن را از یاد برده و از شدت ایام جدید بر ایام گذشته­اش حسرت بخورد .. این مساله­ای بسیار مهم است .. زیرا عملیات انتقام فردی و بی برنامه در بیشتر اوقات منجر به نتیجه معکوس می­گردد و گریه و اظهار ناراحتی و حزن دشمنان خداوند را خوشحال مـی-کند و سینه هایشان را شفا می­دهد پس بر فرماندهان جهاد است که برنامه­ها را ترتیب دهند و جانشین شیخ اسامه ـ خداوند در زمره شهداء قبولش فرماید ـ را اعلام کنند .. سپس با تفکری آگاه  و نظاره­گر به مصالح بلند اسلام به طراحی برنامه برای مرحله­ی پیش رو همت بگمارند ..

پروردگار شیر اسلام و شیخ جهاد را قرین رحمت خود فرماید و او را در زمره شهداء قبول فرماید و او را در علیین همراه صدیقین و شهداء و صالحین محشور فرماید و جسدش را فتیله­ی شعله­ی جهاد در امت اسلامی گرداند و خونش را هیزم جنگی قرار دهد که کفر را از زمین برکند و بلیغ­تر و فصیح­تر از کلام یکتای متعال نیست که: «هَذَا بَيَانٌ لِلنَّاسِ وَهُدًى وَمَوْعِظَةٌ لِلْمُتَّقِینَ * وَلاَ تَهِنُوا وَلاَ تَحْزَنُوا وَأَنْتُمُ الأَعْلَوْنَ إِنْ كُنْتُمْ مُؤْمِنِینَ* إِنْ يَمْسَسْكُمْ قَرْحٌ فَقَدْ مَسَّ الْقَوْمَ قَرْحٌ مِثْلُهُ وَتِلْكَ الأَيَّامُ نُدَاوِلُهَا بَيْنَ النَّاسِ وَلِيَعْلَمَ اللهُ الَّذِینَ آمَنُوا وَيَتَّخِذَ مِنْكُمْ شُهَدَاءَ وَاللَّهُ لاَ يُحِبُّ الظَّالِمِینَ» آل عمران ۱۳۸- ۱۴۰
«این (كه درباره صفات مؤمنان و قواعد و ضوابط ثابت خدا درباره گذشتگان گذشت) روشنگری است برای مردمان، و مایه رهنمود و پندپذیری برای پرهیزگاران است. و (از جهاد در راه خدا به سبب آنچه بر سرتان می‌آید) سست و زبون نشوید و (برای كشتگانتان) غمگین و افسرده نگردید، و شما (با تأییدات خداوندی و قوّه ایمان راستین و نیروی حقی كه از آن دفاع می‌كنید) برتر (از دیگران) هستید (و پیروزی و بهروزی از آن شما است) اگر كه به راستی مؤمن باشید (و بر ایمان دوام داشته باشید). ‏‏اگر به شما جراحتی رسیده است (نگران و پریشان نشوید) به آن جمعيّت نیز جراحتی همانند آن رسیده است، و ما این روزها (ی پیروزی و شكست) را در میان مردم دست به دست می­گردانیم تا ثابت‌قدمان بر ایمان را (از سائرین) جدا سازد و مؤمنان شناخته شوند و خداوند از میان شما قربانیانی برگیرد و افتخار شهادت نصیبشان گرداند. و خداوند ستمكاران را دوست نمی‌دارد.»

پروردگارا او را از زمره­ی کسانی قرار ده که آنها را به شهیدی برگزیدی و ما را نیز از آنها قرار ده و به ایشان ملحق فرما ای پروردگار جهانیان .. پرورگارا به ما مرگی عنایت فرما همچون مرگ اسامه ..‏

والله أعلم .. وصلى الله على نبینا محمد وعلى آله وصحبه وسلم ..

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *