به هلاکت رسیدن یک سرباز آمریکایی در اثر ضربه کلنگ افغانی بر سرش

به هلاکت رسیدن یک سرباز آمریکایی در اثر ضربه کلنگ افغانی بر سرش

 

طبق خبر جالب وشنیدنیی که شاهدین از ولایت هرات فرستاده اند روزگذشته یک ماشین زرهی اشغالگران امریکایی نزدیک مرکزولسوالی ” پشت کهنه ” ولایت در گل بوجود آمده از باران شدیدی دراین منطقه فرو رفته بود وبقول معروف ” درگل نشسته بود “

خبرمی رساند که سربازان امریکایی با وجود تلاش فراوان موفق به بیرون کشیدن تانک خود نشده وبالآخره از اهالی منطقه کمک خواستند .

مردم روستا هم بادرخواست کمک امریکایی هابا بیل وکلنگ به منطقه آمده ومنطقه مملو از روستاییان اطراف منطقه برای مشاهده صحنه شده بود که دراین اثناء یک افغانی میان سال سرباز امریکایی را می بیند که درمیان جمعیت تنها ایستاده است …

اینجاست که فرصت  راغنیمت شمرده وبه تقاضای غیرت ایمانی وافغانی خویش ازپشت سرباز امریکایی را مورد حمله کلنگ خود قرار می دهد.

مردم منطقه می گویند که کلنگ این مرد روستایی، راست به قعر سر سرباز اشغال گر فرورفته وسربازمذکور درجا جان باخته است .

مرد مجاهد غیور بعد ازاین عملیات عجیب وغریب یواش ازمنطقه متواری شده واشغالگران بعد از دیدن جسد خون آلود سرباز خود چندین تن از روستایان منطقه را به جرم کشتن سربار خود به زندان برده اند .

قابل ذکرست که یک نوجوان قندهاری چند سال پیش نیز درطی چنین عملیات عجیب وغریبی یک افسر کانادایی را که درقندهار برای مردم روستا سخنرانی می کرد بضرب ” تبر ” از پای درآورده بود که البته خود وی نیز در تیر متقابل دشمن بشهادت رسیده بود .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *