آمریکا و متحدینش بر اساس معاهداتی که مسلمین در آن بوده اند بر مسلمین حمله می کنند (۳۰۰)جنگ روانی و شبهات سلفیون آمریکائی – سعودی و وعاظ السلاطین درباری

  • آمریکا و متحدینش بر اساس معاهداتی که مسلمین در آن بوده اند بر مسلمین حمله می کنند (۳۰۰)جنگ روانی و شبهات سلفیون آمریکائی – سعودی و وعاظ السلاطین درباری

 

بر گرفته از کتاب روابط متقابل اسلام و دین سکولاریسم

مؤلف: ابوحمزه المهاجر هورامی

شبهه دیگری که شیطان به اولیای خود جهت محافظت از کفار اشغالگروحی نموده و میان مردمان مطرح شده  این است که امریکا ومتحدین آن بر اساس معاهده های خاصی به سرزمینهای مسلمان نشین حمله کرده اند که در این معاهدات مسلمانان نیز تحت پرچم و رهبری آمریکا شریک بوده اند، پس جنگ وجهاد در مقابل آنها نقض آن معاهدات است، وشرع نقض ویا شکستن معاهده با کفار را منع کرده است !

قبل از هر چیز باید گفت که در این گونه معاهدات هیچ مسلمانی جز مشتی از دست نشاندگان کفار سکولار خارجی – که با شهادت خود واربابان امریکایی شان آنها روزانه هزاران دلاراز اربابان سکولار خود می گیرند تا در برابر مسلمانان  بجنگند – شرکت نداشته است  وبه این ترتیب از نعمت اسلام محروم گردیده اند.

این شبهه و وحی شیطان به این معناست که اگر چند اوباش مرتد به نمایندگی از طرف مسلمین با کفار اشغالگر پیمان ببندند که قوانین شریعت الله را کنار نهاده و قوانین دین سکولاریسم را پیاده نمایند و در این راه با تمام مخالفین این کفر آشکار  بجنگند، به قرآن کریم اهانت کنند، مقدسات اسلام را پایمال کنند، سرزمینهای مسلمین را تسلم کفار سکولار خارجی نمایند، مردم کشور را به فحشاء وفسق وفجور بکشانند وخون فرزندان ملت را بریزند وبه هواپیما های دشمن بگویند که مناطق مجاهدین را بیشتر بمباران کنند ما باید به آن تعهدات احترام بگذاریم وآنرا نقض نکنیم !

پس پیمان یک مرتد با کفار اشغالگر خارجی برای مسلمین قابل احترام نیست . علاوه بر آن هر مسلمانی که از کافری بر علیه مسلمانی حمایت و پشتیبانی نماید مرتکب یکی از نواقض اسلام گشته و از دایره ی اسلام خارج می گردد و باز پیمان و تعهدات چنین مرتدی برای مسلمین قابل احترام نمی باشد.

فقهای اسلام بر اساس آیات قرآنی واحادیث نبوی موجود در قضیه صلح ومعاهده با کفار، بر این متفق هستند که حتی اگر شخصی مسلمان – چه فرد وچه دولت – به نمایندگی از مسلمانان با کفار معاهده صلح امضاء کند واین معاهده کلاً ویا بعضاً با احکام شریعت اسلامی مخالفت ویا تناقض داشته باشد، پس در آن صورت، یا این که معاهده مورد احترام قرار می گیرد به شرط آنکه ماده های مخالف با شریعت که درآن ذکر شده است باطل اعلان شود ویا اینکه به طور کلی باطل قرار گرفته  واز آن اظهار برائت صورت می گیرد.

جهاد بر علیه کفار اشغالگر خارجی فرض عین است و هیچ مرتد و خائنی  شایستگی و ارزش آن را ندارد که با معاهدات، میثاق ها، ویا بهانه های دیگربا کفار تعطیلش کند . حتی اگر همه مسلمانان جمع شده ویک معاهده را امضاء کنند که ازین به بعد نماز را ترک می کنیم، آیا انسان عاقل تصور صحت این معاهده را می کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *