هر کس از وطن خود دفاع کند شهید است (۳۰۹)جنگ روانی و شبهات سلفیون آمریکائی – سعودی و وعاظ السلاطین درباری

  • هر کس از وطن خود دفاع کند شهید است (۳۰۹)جنگ روانی و شبهات سلفیون آمریکائی – سعودی و وعاظ السلاطین درباری

 

بر گرفته از کتاب روابط متقابل اسلام و دین سکولاریسم

مؤلف: ابوحمزه المهاجر هورامی

در ميان سكولاريستها شايع است كه سربازانی كه در جنگ با مسلمين آزادیخواه  كشته مي شوند شهيد هستند چون از خاك خود دفاع مي كنند اما ملاها مثل مرده ها با آنها برخورد مي كنند نه مثل شهيد .

طبق اين قاعده ي نادرست،  پس مي شود گفت : كه  كشته شده هاي ساسانيان و روميان كه با مسلمين صدر اسلام جنگيدند شهيد هستند ! چون از خاك خود دفاع كرده اند .

خاك زماني محترم است كه قانون الله در آن اجرا گردد، نه قانون كفر، مثل قانون يهوديت و سكولاريسم و غيره . چون در اين صورت اين خاك نامحترم است و دارالكفر و كسي كه از دارالكفر حمايت مي كند شهيد نيست بلكه كافر است. شهيد يك مصطلح شرعي و ديني اسلام است كه چارچوب خاص خود را دارد .

البته اين زياد عجيب نيست، سكولاريستهاي سرزمینهای مسلمان شنین كمونيستها و ملحدين و حتي آمريكائيهاي كافر كشته شده توسط مسلمين  را نيز شهيد مي نامند، مهم اين است كه در جنگ با مسلمين و قانون شريعت و يا در جنگ با منافع ملت خود كشته شده باشد و اين از كرامات اين موجودات خائن و دروغپرداز عوام فريب است  كه چگونه بي رحمانه از حماقت و نفهمي مردم جهت خدمت به اربابانشان سوءاستفاده مي كنند .

اما اينكه اگر اينها شهيد هستند چرا ملاهاي رسمي و دولتي  احكام شهداء را نسبت آنها اجرا نمي كنند ، و آنها را بالباسهايشان دفن نمي كنند و آنها را شسته و كفن كرده و بر آنها نماز مي خوانند و …. . واقعيت اين است كه  احمق ترين ملا هم مي داند كه اينها شهيد نيستند ؛ اما  دسته اي از ملاها از ترس جان خود و طبق مصالحي كه براي خود تراشيده اند فتوا نمي دهند كه اين موجودات مردار شده را با لباسهايشان دفن نموده و مثل شخص مرده با آنها برخورد نشود و عده ي ديگري از ملاها  نيز خائنين مرتدي هستند كه با الفاظ ديني بازي مي كنند و از ديناسلام به عنوان يك ابزار و وسيله در خدمت رساني به اربابان خود سود مي جويند . اينها احساسات مردم را به بازي گرفته اند و به قول كردهاي سوران « پێیان ڕائه بوێرن »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *