هیچ یک از مذاهب اسلامی نمی توانند ولی امر شوند اما سکولاریستها و مرتدین می توانند (۳۰۸)جنگ روانی و شبهات سلفیون آمریکائی – سعودی و وعاظ السلاطین درباری

  • هیچ یک از مذاهب اسلامی نمی توانند ولی امر شوند اما سکولاریستها و مرتدین می توانند (۳۰۸)جنگ روانی و شبهات سلفیون آمریکائی – سعودی و وعاظ السلاطین درباری

 

بر گرفته از کتاب روابط متقابل اسلام و دین سکولاریسم

مؤلف: ابوحمزه المهاجر هورامی

بخشي از سلولی ها [۱]مثل مفتي عربستان بر اين باورند كه حكومتهاي جنايتكار سكولاري كه با زور به قدرت رسيده اند مي توانند ولي امر شوند اما مجاهدين  و رهبران مذهبی نمي توانند ، چرا ؟

در اين جا با چند مثال ساده ماهيت اين اجناس تقلبي و مسموم را برايتان روشن مي كنیم : زمانی که آل سعود ، امارات ، کویت،  اردن، بحرین و… به همراه کفار سکولار جهانی در انهدام حکومتهای طالبان حنفی مذهب، صومالی شافعی و سلفی مسلک ، مالی و طوارق مالکی مذهب، فلسطین شافعی مذهب و… شرکت جسته و درحال تکمیل همین پروسه نسبت به حکومت شیعه مذهب ایران و دولت انقلابی شیعیان زیدی یمن و پرداخت هزینه های کودتاه بر علیه هر جریانی هستند که رنگ و بوی اسلامی داشته باشد ؛ تاریخ ثابت نموده است که رژیمهایی چون آل سعود، نوع مذهب برایشان مطرح نبوده و نیست؛ و تنها چیزی که برایشان مهم بوده و ارزش دارد حفظ منافع اربابانشان و جلوگیری از قدرت یابی مسلمین و تشکیل حکومتهای اسلامی می باشد .

بر همین اساس در هر نقطه ای از سرزمینهای مسلمان نشین که مسلمین مورد تهاجم وحشیانه کفار سکولار خارجی قرار گرفته و می گیرند رد پای دلارها و مزدوران این رژیمها  به چشم می خورد . بر این اساس یکی از ساحران کردستان عراق(عبدالطاغوت هوسران)  در يك مصاحبه تلويزيوني ،در مورد اتفاقات مصر و سيسي و مورسي ،  مي گويد : “هم اكنون سيسي به هر شيوه اي كه بوده قدرت را در دست گرفته است، از طريق زور بوده  يا تزوير ، حالا قدرت در دست ويست و ولي امر شده است، در برابر او ايستادن و مخالفت كردن با او غير شرعي است …. ! چرا ؟ چون در اينجا كفار و سکولاریستها  قدرت را در دست گرفته اند .

در همين مصاحبه مي گويد : چون مجاهدین  به زور  قدرت را در دست گرفته اند ولي امر نيستند بلكه فتنه اند ..! در مصاحبه با شبكه ( NRT) نيز مي گويد : هيچ كسي را ولي امر نمي داند كه با خشونت و زور  قدرت را در دست گرفته باشد .  چرا ؟ چون در اينجا مسلمين قدرت را در دست گرفته اند .

اين واقعيت آنهاست  ، و ما حق داريم طبق واقعيت و خواست آنها با آنها برخورد نماييم ؛ چون در صف دشمنان و بر عليه مسلمين شريعت گرا و مجاهدين شريعت گرا مي باشند ، عملاً خود را  در رديف دشمنان كفار اشغالگر خارجي و مرتدين محلي قرار داده اند و ما هم  طبق انتخابي كه كرده اند آنها را مي شناسيم  . شكي نيست كه اين موجودات آزادانه و به ميل و اختيار خود ،  خود را دايره ي منافقين و مرتدين قرار داده اند . پس ساده است كه درك كنيم  ولي امر و رهبر اينها  چه كساني هستند و چرا از رهبريت مسلمين سر باز مي زنند و رهبريت مسلمين را به رسميت نمي شناسند ، همچنانكه ما نيز رهبريت كفار و مرتدين را به رسميت نمي شناسيم .

[۱] بايد گفت كه اينها سلفي به معني دنباله روان قرآن و سنت بر فهم سلف صالح اين امت نبوده و نيستند،  بلكه اينها موجودات و اجناس جعلي و تقلبي هستند كه  توسط سازمان سي آي اي  و امنيت داخلي آل سعود جهت حفظ منافع آمريكا و به دنبال آن ساير ظالمين و در برابر جريان سلفيت و مشغول نمودن مسلمين به همديگر توليد شده است و اينها معمولاٌ به مدخلي و سلولي ( دنباله روان عبدالله ابن ابي سلول ، منافق عصر نبوت ) شهرت دارند و بهتر آن است كه همين عنوان بر آنها اطلاق گردد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *