با وجود قدرتهایی چون آمریکا و ناتو و سازمان ملل نمی توان حکومت اسلامی تشکیل داد(۳۲۶) جنگ روانی و شبهه پراکنی سکولار زده های التقاطی

  • با وجود قدرتهایی چون آمریکا و ناتو و سازمان ملل نمی توان حکومت اسلامی تشکیل داد(۳۲۶) جنگ روانی و شبهه پراکنی سکولار زده های التقاطی

 

بر گرفته از کتاب روابط متقابل اسلام و دین سکولاریسم

مؤلف: ابوحمزه المهاجر هورامی

 

سکولار زده های لیبرال به پرچمداری جریاناتی چون اخوان المفلسین  قصد دارند به مردم تفهیم کنند که مجاهدين شريعت گرا دشمناني چون  آمريكا و ناتو را در برابر خود دارند كه قدرت برتر دنيا هستند ، در این صورت چگونه مي توان با وجود اينها حكومت اسلامي تشكيل داد ؟  پس تلاش بی فایده است و باید در درون سیستم سکولاریسم وحکومتهای دست نشانده ی آن به فعالیت پرداخت .! در همين ابتدا بايد  چند باره بگويم كه در هيچ جنگي – غير از غزوه حنين با درسهايي كه داشت –  مسلمين هرگز نه از نظر تعداد و نه از نظر تجهيزات نظامي بر دشمنانشان برتري نداشته و حتي مساوي هم نبوده اند . البته كساني كه از الفباي جنگ سر رشته اي داشته باشند و يا حداقل آثار كساني چون سان تزو را مطالعه كرده باشند خواهند فهميد كه قواعدي كلي بر جنگ حاكمند كه تاريخ بشريت را پوشش داده و در طول زمان و مكان تغييري نمي يابند و قواعد خاص جنگ هم تابع اسباب ويژه اي هستند كه  تنها كساني مي توانند در مورد آن صحبت كنند كه در قواعد كلي جنگ  تخصص  داشته دباشند .

صحبت در مورد جنگ  به صورت عمومي و جهاد و قتال به صورت اخص در اسلام گسترده است و از حوصله ي يك جواب چند سطري خارج مي باشد ، اما آنچه لازم به ذكر است اينكه تمام كساني  كه  اين شبهات را پخش كرده و در برابر مجاهدين شريعت گرا قرار گرفته اند هيچ تخصصي در اين زمينه ندارند و مشتي درسخوانده ي كتابخانه اي و كاريكاتور ماهواره اي دين فروش و منافق و يا علماي ذليل در سرزمينهاي كفار و تحت كنترل مرتدين هستند كه  از باز و بسته كردن يك اسلحه ي سبك هم عاجز بوده و حتي روش جنگيدن با يك چاقو را نيز ندارند چه رسد به  اينكه از كاربرد يك نارنجك يا بمب يا موشك آگاه باشند و تنها چيزي كه به آنها رسيده است ترس و هراس و واهمه است  و …. . اين در حالي است كه از الفباي فقه اسلامي اين است كه تنها كسي مي تواند در مورد چيزي فتوا دهد كه فقه و تخصص آن چيز را داشته باشد  .

به هر حال، در غزوه ي خندق  سكولاريستهاي قريش تمام متحدين خود را با خود همراه كرده بودند، از دين يهود و يهوديان  و منافقين مسلمان نماي داخل مدينه و اطراف آن به عنوان يك ابزار  و وسيله استفاده مي نمودند . يهوديان وظيفه ي  جاسوسي را بر عهده گرفته بودند و منافقين نيز از دورن  در جنگ رواني و سست نمودن اراده و ايمان مسلمين  جهت جهاد و مبارزات مسلحانه فعاليت داشتند .

منافقين در هنگام محاصره همه جانبه ي مسلمين  با  آنكه در كندن خندق مشاركت داشتند و خود را به ظاهر شريك مسلمين در اين مصيبت مي دانستند اما به اصحاب مي گفتند رسول الله صلي الله عليه وسلم  وعده ي فتح روم وقيصر و كسرا  را به ما مي دهد اما نمي توانيم برويم دستشويي !! .

با اين وجود ديديم كه مسلمين هم كسرا را فتح كردند هم روم و قسطنطنيه را و اسلام به سراسر دنيا رسيد ولاكن المنافقین لا یعلمون . منافقين كنوني هم  كه در قالب اخوان الشياطين و سلفي هاي آل سعود و دين فروشان خورده پاي بومي فرو رفته اند همان جملات را در قالب ديگري بيان مي كنند .

اينها مي گويند تا زماني كه آمريكا وجود دارد و مي تواند ناتو و روسيه و چين و ساير قدرتها را با  خود همراه كند و تا زماني كه  ما اسلحه و مهمات آنها را نداريم  نبايد در برابر اشغالگريهاي آمريكا بايستيم و مثل عراق و كوردستان عراق و افغانستان و يمن و صومال و مصر و پاكستان وغيره هرچه از ثروت و ذخاير و ناموس و غيره  خواست در اختيارش قرار دهيم  و هر قانون و حكومتي هم كه بر ما تحميل كرد قبولش كنيم  تا كي ؟ تا زماني كه دلش را به دست بياوريم و راضيش كنيم از طريق بازيهاي انتخاباتي قدرت را به قانون شريعت الله  واگذار نماند !.

اما ديديم كه در كشورهايي مثل تركيه و عراق آمريكا را راضي نمودند و خودشان جانشين نوكران قبلي شدند، اما هرگز قانون شريعت جايگزين قانون كفري سكولاريسم  نشده و نخواهد شد و بلكه خودشان به نوكراني وفادارتر براي آمريكا و خطرناكتر براي مسلمين تبديل گشتند .

براي اين منافقين سبك مغز دنيا دوست ،  آمريكا و قدرت نظامي و مادي آن جايگزين الله متعال و قدرت بي كران آن گشته است . و العياذ بالله چنين مي پندارند كه بدون خواست و اراده ي امريكا هيچ تغييري در دنيا رخ نمي دهد . البته با آنكه بر زبان نمي رانند اما منظورشان اين است كه فقط مسلمين نمي توانند بر خلاف اراده ي آمريكا كاري انجام دهند و گرنه هوشي مينه در ويتنام و كاسترو در كوبا و ديگران مي توانند هر كاري بكنند اما مسلمين نه ! چرا ؟ چون در ميان مسلمين موجودات فاسد و خائن دنيادوستي مثل آنها وجود دارد و بايد گفت تا زماني كه اين موجودات وجود دارند هيچ تغييري در زندگي مسلمين رخ نخواهد داد چه رسد به اينكه بتوانند دشمنان خارجي را بيرون برانند . چون جسمي كه از دورن فاسد و بيمار گشته باشد قدرت مقابله با دشمن خارجي را ندارد هر چند كه اين دشمن خارجي يك پشه يا مگس باشد .

اين منافقين و مرتدين سكولار از درون مسلمين را فاسد و بيمار كرده اند . اينها  عملاٌ به آمريكا  ايمان آورده  و مونين به طاغوت و آمريكا هستند  نه الله متعال  . سبحان الله . اما مومنين مسلمان  به الله اعتماد و اطمينان دارند و يقين دارند كه هركسي كه قانون الله را ياري برساند الله متعال نيز به اندازه ي شايستگيش به وي ياري مي رساند و در اين راه  بايد آزمايشاتي را نيز در آزمايشگاه قتال و جنگ مسلحانه بگذراند. الله متعال مي فرمايند : ‏أَمْ حَسِبْتُمْ أَنْ تَدْخُلُوا الْجَنَّةَ وَلَمَّا يَأْتِكُمْ مَثَلُ الَّذِينَ خَلَوْا مِنْ قَبْلِكُمْ مَسَّتْهُمُ الْبَأْسَاءُ وَالضَّرَّاءُ وَزُلْزِلُوا حَتَّى يَقُولَ الرَّسُولُ وَالَّذِينَ آمَنُوا مَعَهُ مَتَى نَصْرُ اللَّهِ أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ‏ (البقرة /٢١٤)

بعضيها بر اين باورند كه با توجه به برتري تكنولوژي نظامي كفار و مرتدين بر مسلمين  امكان پيروزي در جنگ مسلحانه براي مسلمين تا روز قيامت مقدور  نيست ، چون هر چه ما تلاش كنيم باز آنها چندين قدم جلوترند، به همين دليل بايد تابع خواسته هاي مادي آنها شد و در قالب همين دموكراسي  و سكولاريسم اونها به پيش رفت و از نماز و روزه مردم محافظت نمود !!

يعني منظور اين افراد اين است كه ابتدا بايد با دست كشيدن از قانون الله و پذيرش قانون دین سكولاريسم و دموكراسي مرتد شد تا از نماز و روزه و مسائل شخصي مسلمين محافظت بشود ؟! آنوقت شخص مرتد نماز و روزه و آداب دستشوئي و حيض و نفاس به چه دردش مي خورد ؟  به نظر شما اين حيله و مكر شيطان نيست كه از زبان اين انسانهاي گمراه بيان مي شود ؟

اما هر كسي كه چنين گمان برد كه الله متعال مسلمين را قبل از قيامت ، در همين دنيا  ، بر كفار  پيروز نمي گرداند جاهلي است كه بايد در ايمان خود تجديد نظر نمايد ؛  زماني كه الله متعال مي فرمايند : ” ‏إِنَّا لَنَنْصُرُ رُسُلَنَا وَالَّذِينَ آمَنُوا فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَيَوْمَ يَقُومُ الْأَشْهَادُ‏ “( غافر /٥١)

و علاوه بر آن،  شاهدان بر كساني كه اين پيروزي را باور نداشتند و بر الله دروغ مي بستند شهادت مي دهند  وَيَقُولُ الْأَشْهَادُ هَؤُلَاءِ الَّذِينَ كَذَبُوا عَلَى رَبِّهِمْ …  (هوود/١٨)

زماني كه مي بينيم كفار جهاني به همراه منافقين و مرتدين محلي همگي در يك صف و جبهه اي واحد قرار گرفته اند و زماني كه مي بينيم آمريكا ، به عنوان  سگ روم، پرچم دین سكولاريسم را برداشته  و جهت جنگ با قانون شريعت الله دنبال متحد بيشتر مي گردد … در چنين وضعيتي كه به صورت واضح و آشكار جبهه ي دین سكولاريسم و قانون شريعت الله در برابر هم صف آرايي كرده اند، كساني كه با قلب، زبان، مال يا اسلحه در صف سكولاريسم، منافقين و مرتدين محلي قرار گرفته باشد جزو آنها به حساب آمده و زره اي ايمان به قانون الله برايشان باقي نمي ماند.

اين جنگ آزمايشگاه و تصفيه خانه اي قدرتمند جهت جدا نمودن پاك از ناپاك است . وَلِيُمَحِّصَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا وَيَمْحَقَ الْكَافِرِينَ (آل‌عمران /١٤١)

با اطميناني كه به الله داريم در برابر اين اتحاديه ها نيز نگران نيستيم :  وَلَا تَهِنُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ إِنْ كُنْتُمْ مُؤْمِنِينَ(آل‌عمران /١٣٩)و ايمان داريم بهشتي كه با آن همه شكوه و دلربائي اش ، كه الله متعال آن را وصف نموده است  ، به همين راحتي به دست نمي آيد : أَمْ حَسِبْتُمْ أَنْ تَدْخُلُوا الْجَنَّةَ وَلَمَّا يَعْلَمِ اللَّهُ الَّذِينَ جَاهَدُوا مِنْكُمْ وَيَعْلَمَ الصَّابِرِينَ (آل‌عمران /١٤٢)

تهديدات و تجهيزات نظامي برتر كفار در برابر مسلمين امر تازه اي نيست بلكه در طول تاريخ به كرات تكرار گشته است و همين قدرت برتر نظامي كفار نيز وسيله اي جهت آزمايش مجاهدين شريعت گرا بوده است .وَكَأَيِّنْ مِنْ نَبِيٍّ قَاتَلَ مَعَهُ رِبِّيُّونَ كَثِيرٌ فَمَا وَهَنُوا لِمَا أَصَابَهُمْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ وَمَا ضَعُفُوا وَمَا اسْتَكَانُوا ۗ وَاللَّهُ يُحِبُّ الصَّابِرِينَ (آل‌عمران /١٤٦)،  و الله قدرت حكومت و اداره ي بندگانش را به دست كساني مي سپارد كه در آزمايشات مختلف پيروز شده باشند

شكي نيست كه اين قدرت برتر نظامي كفار نمي تواند عاملي جهت اطاعت از آنها و تسليم شدن در برابر خواسته هاي كفري و قانون كفري آنها گردد ، چون همين اشتباه باعث تبعيت از قانون كفري آنها گشته و عاملي جهت ارتداد و دست كشيدن از قانون شريعت الله و پشيماني مي گردد :يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِنْ تُطِيعُوا الَّذِينَ كَفَرُوا يَرُدُّوكُمْ عَلَىٰ أَعْقَابِكُمْ فَتَنْقَلِبُوا خَاسِرِينَ(آل‌عمران /١٤٩)

ما تنها دلمان به وعده هاي الله خوش است  : بَلِ اللَّهُ مَوْلَاكُمْ  وَهُوَ خَيْرُ النَّاصِرِينَ  (آل‌عمران /١٥٠) و اتحاديه هايي متشكل از آمريكا، ناتو، سازمان ملل، منافقين و مرتدين محلي را چيزي جز تكرار تاريخ و مسخره اي بيش نمي بينيم ، كه به واسته ي آنها ناپاكان موجود در خانواده، طايفه، روستا، شهر، منطقه و جهان را آشكارا مي بينيم، امري كه تاقبل از اين برايمان غامض،  ناروش و تا حدود زیادي پنهان بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *