راه صحیح جهاد تولید جنگ مذهبی است یا پرهیز از آن ؟ (۳۱۳)

راه صحیح جهاد تولید جنگ مذهبی است یا پرهیز از آن ؟ (۳۱۳)

 

بر گرفته از کتاب روابط متقابل اسلام و دین سکولاریسم

مؤلف: ابوحمزه المهاجر هورامی

معمولاً و طبق روال عادی آن ،از اخبار و تحلیلهای سکولارها ی سراسر دنیا و حکومتهای ظالمی که درگیر مبارزه با مجاهدین  شریعت گرا در چچن، تاجیکستان، ازبکستان، ترکستان شرقی، شرق اسلامی، افغانستان، کشمیر، هورامان غربی، جزیره العرب، لبنان، فلسطین، صومال ،غرب اسلامی وسراسر سرزمین های مسلمان نشین هستند؛ شنیده ایم که ایران حامی وپشتیبان همه ی این تحرکات جهانی است وچون ایران بعنوان تنها کشور مستقل ومذهبی دنیا می باشد که مجامع دیگر آنرا به رسمیت شناخته اند، حتی سازمان جهانی القاعده را نیز ساخته وپرداخته ایران علیه آمریکا ومتحدینش می دانند.

موضع گیری های رهبر القاعده در قبال ایران نیز بر آتش فتنه ولجاجت دیکتاتوری سکولاریسم ومرتدین محلی افزوده است. چون بن لادن تا زمان مرگش ، هیچ فتوایی مبنی بر رویارویی با منافع ایران در هیچ کجای دنیا صادر نکرده اند واین در حالی است که بر علیه اکثر سرزمین های مسلمان نشین من جمله عربستان، مصر، قطر، بحرین، کویت، پاکستان،عراق،افغانستان، چچن،قفقاز، الجزائر، یمن و… فتوای جهاد ودستور حملات نظامی واستشهادی راصادر کرده اند.

به نظر شما قضیه از چه قرار است ؟ ولی در جواب دهی عجله نکنید. با بررسی فهرست وارگوشه ای از رویدادها (نه همهء آنها ) که به جواب ما یاری می رسانند ،موضوع را با یکدیگر پی می گیریم وبه یاری  خدا در پایان به یک جمع بندی صحیح ومطلوب می رسیم.

۱ـ رسول الله صلی اله علیه وسلم پس از اعلام مبارزات مسلحانه وقتال، تمام حملات خود را متوجه مشرکین غیر اهل کتاب نمود. وجنگهای وی با کفار اهل کتاب یهود به خاطر خیانتها وجنگ افروزیهای خود آنها بود که در صف مشرکین غیر اهل کتاب متحداً علیه مسلمین وارد جنگ وتوطئه گشته بودند.

۲ـ رسول الله صلی الله علیه وسلم ویارانش پس از فتح سرزمین ها ،تمام بتکده ها وبتها را نابود کردند، اما هیچ گونه دست درازی به مکانهای عبادی شرک آلود کفار اهل کتاب ننموده بلکه علاوه بر آن در حفاطت از آن نیز کوشیدند. وچنانچه مکانی از عبادتگاه های آنها تبدیل به مسجد گردیده است به دلیل آن بوده که خودشان مسلمان گشته وعبادتگاهشان را تبدیل به مسجد نموده اند.

۳ـ حرکت اسلامی کردستان در حلبچه [۱]تعدادی از مرتدین حزب سکولار دمکرات کُردستان ایران را به نفع حکومت شیعه مذهب ایران به قتل رسانده وعده ای را نیز تحویل مقامات ایرانی داد که بعدها در ملاء عام اعدام شدند.

۴ـ جماعت اولیه  انصارالاسلام که در آن زمان حسن صوفی، عمر بازیانی ،هیمن بانشاری ، عبید و و…. حضور داشتند بدون آنکه به منافع حکومت مذهبی ایران صدمه ای بزنند ( در حالیکه مقر سپاه قدس در حلبچه و… وجود داشت  ) ویا وارد جنگ با اهل بدعت منطقه گردند، به پایگه های احزاب مرتد منطقه وهمچنین پایگاه های مرتدین سکولار کمونیست حزب کارگران اوجالان P.k.k. یورش بردندوتنها در یک عملیات ۲۵ نفر از آنان را به قتل رساندند .

۴ ـ ما می دانیم که مردم اهل بدعت افغانستان چقدر نسبت به عقاید خرافی خود سرسختند تا قبل از هجرت مجاهدین بدانجا ، روش برخورد با  سلفیت  جهادی وآرای غیررایج  در افغانستان خیلی وحشتناک بود در هنگام جنگ با روسها در شمال شرق  افغانستان یعنی طغار و … مسجد ومدرسه سلفیها وجود داشت [۲]اما در سایر نقاط افغانستان وبخصوص در میان پشتونها وضع جور دیگری بود.

برای همه جالب بود که در مسجد «وزیر اکبر خان» که متعلق به حنفی ها وماتریدیها بود، عربها وسایر مهاجرین غیر عرب با صدای بلند آمین می گفتند. عربها کلاس درس باز کردند وآهسته آهسته مردم را فهماندند. در نتیجه طبق منهج پاک ودرستی  که در روش برخورد با مسلمین اهل بدعت  داشتند آرام آرام جو مردم عوض شد وحساسیتها نیز از بین رفت .ومجاهدین   در میان مردم علاوه بر آنکه همچون قهرمانان اسطوره ای شناسانده شدند ،پس از مرگشان نیز همچون اولیاء و بزرگان مورد احترام  واقع شده اند .به گونه ای که بسیاری از اهل بدعت  که فقط از دور با سلوک ورفتارهای ظاهری آنان آشنائی مختصری داشتند،مزارهایشان رانیز تبدیل به زیارتگاه نموده وبر سر قبرهایشان انواع پارچه های سبز و… نصب کرده اند . در زمان طالبان در کابل وقندهار مسجد خاصی برای سلفیون نبود وهمه با هم بودند اما هم اکنون مسجدی برای سلفیون آل سعود در قندهار افتتاح گردیده است . که این هم داستان خاص خودش را دارد.

۵ ـ در وزیرستان پاکستان کسانی که از دیگر کشور ها برای جهاد وآموزش می آیند ۹۹ درصدشان سلفی اند ومن (مولف) در طول چند سالی که شاهد جهاد بوده ام تا به حال ندیده ام که یک مذهب گرای صوفی مسلک ، اخوان المفلسین یا … به نیت جهاد و از دیگر کشور ها به افغانستان وپاکستان هجرت کرده باشد اما با این وجود هیچ مجاهدی با مردم محلی مذهب گرا وتا حدودی اهل بدعت وخرافات هم درگیری یا مشکلی نداشته اند وهدف اولیه ودشمن شماره یک خود را دیکتاتوری سکولاریسم ومرتدین محلی می دانند. شما بارها وبارها دیده یا شنیده اید که به خاطردفاع از  یک مجاهد مهاجر سلفی غیر بومی چندین نفر از مجاهدین حنفی مذهب بومی دست به عملیات زده وحتی عملیات استشهادی انجام داده اند .

۶ ـ خطاب سلفی مسلک در چچن شافعی مذهب بعنوان یک  الگو ویک قهرمان ملی پذیرفته می شود واین در حالی است که در صف مجاهدین چچن تک وتوکی اهل بدعت یافت می شدند اما مجاهدین هرگز دشمن شماره یک خود ،یعنی دیکتاتوری سکولاریسم  ومرتدین محلی ،را به خاطر بدعتهای رایج میان عبادت پیشگان رها نکردند.

۷ ـ ما هرگز جنگ میان مجاهدین القاعده با طالبان ماتریدی حنفی مذهب در افغانستان، رجال طریقه نقشبندیه ی صوفی مسلک در عراق و…را تا زمان مرگ بن لادن نه دیده ونه شنیده ایم.

۸ ـ نیروهای القاعده ،در همان اوایل امر حمله آمریکا به عراق، به همراه نیروهای صدر شیعه مذهب وبه دفاع ازمردمان شیعه ونهضت  آنها  ،متحداً در شهرهای شیعه نشین به جنگ با آمریکا به عنوان دشمن مشترک می پرداختند وصدها جوان خود را در این راه خدا نمودند .

۹ ـ القاعده به پارلمان کردهای سکولار مرتدی که خود را نماینده کردهای سنی می دانستند حمله برده وتعداد زیادی از آن ها را به قتل رساندند وبا کردهای سکولار هم اعلان جنگ نمودند.

۱۰ ـ القاعده با عربهایی که از میان سنی ها به نفع دیکتاتوری سکولاریسم وآمریکا پایگاه هایی به نام «صحوه» باز کرده بودند اعلام جنگ نموده وتا کنون هزاران نفر از آن ها را به قتل رسانده است.

۱۱ ـ نیرو های القاعده که تا چندی پیش به همراه احمد شاه مسعود علیه کمونیستهای شوروی می جنگیدند ،اما به محض آنکه احمد شاه مسعود با دیکتاتوری سکولاریسم جهانی ارتباط برقرار کرد وی را به قتل رساندند.

۱۲ ـ دشمن شماره یک القاعده وتمام مجاهدین دنیا دیکتاتوری سکولاریسم واشغالگران سکولار ومرتدین محلی هستند وهر کسی با این گروهها متحت شود در واقع با القاعده اعلام جنگ کرده است . والقاعده برایش فرق نمی کند که این خائن کُرد است یا تُرک یا عرب یا فارس یا …..  یا شیعه است یا سنی یا نصرانی یا یهودی . دراینجا سیاست کلی خودش در جنگ با اشغالگران خارجی و مرتدین محلی متحد باآنها  را هدف نخست خود معرفی میکنند ودر هیچ یک از موارد یاد شده ما آثاری از کوچکترین اشاره به جنگ با مذاهب وتفاسیر اسلامی نمی بینیم .

۱۳ ـ ایران به تمام گروهای سلفی در بلوچستان ، جنوب ایران ، کُردستان وشمال ایران در صورتی که وارد مبارزه مسلحانه علیه وی نگردند ودر مبارزه با دشمن شماره یک تمام ادیان یعنی دیکتاتوری  سکولاریسم موضع مشخصی داشته با شند، آزادیهای بزرگی را داده است .[۳]

۱۴ ـ در ۱۵  اکتبر ۲۰۰۶  از طریق اعلام استقلال«دولت اسلامی عراق » در مناطق سنی نشین بغداد، موصل ، الانبارو  … این دولت نه تنها با اشغالگران سر جنگ دارد، بلکه همانطورکه بیانیه آن نشان می دهد به دولت سکولار کرد از میان کردهای سنی در شمال، دولت رسمی اشغالگران از میان شیعیان سکولار در عراق و از احزاب به اصطلاح اسلامی سنی مذهب عرب که وارد اتحاد با اشغالگران و حکومتشان گشته اند نیز اعلام جنگ کرده است.

۱۵ـ  رهبران این جریان در مورد شیعه گفته اند : موضوع ما در برابر عوام شیعه ، همان موضوع علمای اهل سنت است که عذر به جهل را برای آنان روا می دانند که باید بر اساس حکمت و بیان آنان را به راه راست دعوت کرد ، این نوع برخورد با عوام شیعه است ، یعنی کسانی که در پروژه صلیبیان (کفار)  یا قتل مجاهدین وارد نشده اند ، اما کسانی که با صلیبیان در جنگ مشارکت نموده و با آنان همکاری کرده اند ، حکمشان حکم طوایفی است که از شریعت اسلام امتناع ورزیده اند و باید کشته شوند. همچنانکه اگر سنی ها نیز مرتکب این عمل شوند نیز شامل همان حکم می گردند .

۱۶ ـ به گزارش پایگاه خبری آفتاب و به نقل از خبرگذاری رویترز ابو حمزه المهاجر در بیانیه ای که در روز سه شنبه ۱۳ ژوئن پس از کشته شدن ابو مصعب الزرقاوی منتشر شد ، اعلام کرد : پس از قتل شیخ ما ، ابومصعب الزرقاوی ، خود را پیروز فرض نکنید زیرا او شیرهایی را پشت سر خود باقی گذاشته است .

این بیانیه می افزاید : روز انتقام نزدیک است و برجهای قلعه مانند منطقه سبز محافظ شما نخواهند بود . شما صلیبیون، خواهد دید آنچه در روزهای آینده رخ خواهد داد چیزی است  که موهای فرزندان شما را سفید خواهد کرد. در اینجاهم خطاب ابوحمزه المهاجر، باز دشمنان شماره یک مسلمین است نه هیچ فرقه یا مذهب خاصی.

۱۷ ـ  ابو یحیی الیبی سخنگوی وقت القاعده در یک نوار ۱۹  دقیقه ای از اسلامگرایان سومالی خواست که در آن کشور با «اتحاد با تمام فرق و مذاهب اسلامی» یک «دولت شورایی اسلامی» تشکیل دهند وبا سربازان سازمان ملل متحد که قرار است به این کشور جنگ زده آفریقائی به همراه دیگر مرتدین محلی اعزام شوند مبارزه کنند .

۱۸ ـ دکترایمن الظواهری در زمان اسامه بن لادن درپیام خود به مردم مسلمان ترکیه می گوید : برادران مسلمان ترک ، باید از اعمال و وظیفه ی ترسناکی که حکومت  و سپاهیان شما علیه اسلام ومسلمین انجام می دهند با خبر شوید. حکومت و سپاهیان شما همچون دو ابزار جنگی علیه مسلمین در اختیار اشغالگران خارجی قرار گرفته اند . در افغانستان سپاهیان ترک در کشتن، ترساندن، ویرانکردن و سوزاندن خانه و روستاهای مردم مسلمان شرکت جسته ،بلکه بالاتر از ان نظامیان ترکیه فرماندهی«ناتو»را بر عهده گرفته است . یعنی سپاه ترکیه فرماندهی و سرپرستی عمل اشغالگرانه خارجیان  کافر جهت مطیع کردن مردم مسلمان افغانستان برای احکام و قوانین اشغالگران خارجی و قتل و غارت و حلال کردن خون فرزندان افغان  و پایمال کردن پیروزیهای آنها را رهبریت می کند .

این در حالی است که حکومتتان نسبت به قضیه فلسطین به دروغ اشک تمساح ریخته و با فرستادن چند کشتی خدمت رسانی و چند سخنرانی بی معنی با مردم همدلی کاذب نشان می دهد و این هنگامی است که در واقعیت امر به حکومت و کشور اسرائیل اعترف کرده، با آن روابط تجاری مستحکمی برقرار کرده، مانورهای نظامی مشترکی را برگزار کرده ، در زمینه اطلاعات و امنیت متحد مشترک وحیاتی با اسرائیل است و در جنگ امریکا و متحدینش علیه اسلام که به بهانه ی جنگ با تروریسم به راه انداخته حکومتتان در یک اقدام نا بخردانه وظیفه مهمی را در این جنگ برعهده می گیرد .

بسیاری از مجاهدین را اسیر کرده و تسلیم امریکا نموده است که متحمل آزار و شکنجه و زندانی طویل المدت گشته و یا آنها را به قتل می رسانند. برجسته ترین این جنایات حکومتتان در مورد اسراء برخوردش با مجاهد فرمانده، شیخ عبدالهادی العراقی می باشد. این وظیفه ترسناک، فاسد وضد اسلام مسلمین است که حکومتتان تصمیمش را گرفته و ارتش شما آن را به مرحله اجرا در می آورد …. برادران مسلمان ترکیه از شما می خواهیم به خاطر خدا و سپس محبت رسول الله صلی الله علیه و سلم که با این گناهکاریها مقابله نمائید که حکومت و سپاهیانتان بر علیه اسلام و مسلمین مرتکب می شوند….[۴]

۱۹ـ  در فوریه ۲۰۰۳ بن لادن سخنرانی مشهور خود به نام «ستایش از گروه سلحشوران» مبارزان جهادی که به بر جهای دوقلو و پنتاگون حمله کرد ند را منتشر کرد و در آن سرنگونی تمام رؤسای مرتد خلیج فارس به تعبیر ایشان «کرزای» های ریاض ،کویت ، بحرین ، و قطر را خواستار شد . پس از آن در دسامبر ۲۰۰۴ او در پیامی دیگر خواستار برپایی انقلاب در عربستان سعودی و عزل مستبدان از حکومت شد و بویژه کسانی را که باید در جریان انقلاب در پادشاهی سعودی کشته شوند، نام برد: ملک عبدالله  ، سلطان وزیر دفاع ، نایف وزیر کشور و شاهزاده بندر بن سلطان سفیر عربستان در واشنگتن .

۲۰ ـ  بن لادن در نوار ویدئویی در اکتبر ۲۰۰۴ که به مناسبت انتخابات در ایالات متحده ضبط ونشر شده بود قول داد که القاعده، آمریکا را در جنگهای سخت وپر هزینه افغانستان وعراق شکست خواهد داد ، درست همانند داستانی که در طول سال ۱۹۸۰ برای اتحاد جماهیر شوروی در افغانستان رقم خورد ونهایتاً به شکست آن ها انجامید.

۲۱ـ عبدالستارالرحمن در سال ۱۹۶۲  متولد و در کشور تونس دکترای کامپیوتر و انفورماتیک را دریافت نموده ودر سال ۱۹۸۶ توانست به عنوان یک مجری وخبرنگار با تجربه در تلویزیون مشغول به کار شود. بعد از مدتی به بلژیک هجرت نموده  و….

وی در منطقه « اسد بانشیر » درحین مصاحبه با احمد شاه مسعود کمربند انفجاری خویش را منفجر کرد ومنطقه را به لرزه در آورد وبه زندگی احمد شاه مسعود پایان داد و وی را برای حسابرسی به نزد پروردگار  الرحمن والرحیم-جبار ومنتقم فرستاد . وپیام دوباره ی مجاهدین فرقه ناجیه را به گوش جهانیان رسانید: که در جنگ با متحدین ودوستان اشغالگران برایشان زبان یا مذهب طرف مطرح نبوده و  متحد با دیکتاتوری سکولاریسم باید کشته شود چه عرب باشد چه غیر عرب چه سنی باشد چه شیعه .

۲۲ ـ  ابویحیی اللیبی می گوید: ما مجاهدان از به ناحق ریختن خون مسلمانان مبرا هستیم ، چه آن مسلمان مرد باشد وچه زن ، کوچک یا بزرگ ، عاقل یا دیوانه ، متقی یا شقی ، عالم یا جاهل ، عادل یا فاسق ، بر طبق سنت اسلام یا بدعتگذار،عرب یا عجم ، بیابان نشین یا شهر نشین ، پس هر کس که به ما تهمت بزند، وعده ی ما واو در قیامت. وباید در پیشگاه خداوند داور جوابگو باشد.

۲۳ ـ  زمانی که آمریکا وحکومت سکولار مزدور پاکستان در حال جنگ با مجاهدین در وزیرستان ودیگر مناطق تحت سلطه مبارزین بودند ودولت پاکستان هزاران مبارز را تحویل نیروهای آمریکائی می داد، جهنگویی یا سپاه صحابه نیز دقیقاًبرخلاف مسیر مسلمین وهمسو با اشغالگران ومرتدین محلی اقدام به بمب گذاری در مساجد شیعیان ، قتل وعام مردم عادی شیعه شرکت کننده در مراسم های مذهبی خاص خودشان و… می نمایند .

این گروه با آنکه در ظاهر جزو گروهای ممنوعه در پاکستان به حساب می آید اما در عمل دارای مدارس ومساجد زیادی در پاکستان بوده وآزادانه به فعالیتهای خود با پرچم خاص خود مشغول به فعالیت است. به گونه ای که بسیاری از پیروانش بر روی موتور ، ماشین وحتی منازل خود پرچم این جماعت را نصب کرده و به جمع آوری نیرو وکمکهای مادی می پردازند .

۹۸ درصد مردم پاکستان مسلمانند اما سکولار ها با تولید انواع اختلافات فرقه ای ومذهبی چنان جوی را پرورانده اند که مردم حاضر شوند سکولاریسم را به نفع خود بدانند تا اینکه زیر سلطه ی احکام الهی بروند که توسط یک حنفی دیگری غیر از رهبر گروه خودشان اجرا گردد.

لشکر جهنگویی به بهانه دفاع از صحابه هزاران شیعه بی دفاع را به خاک وخون می کشد ودر عوض نیروهای اشغالگر آمریکا ومتحدینش آزادانه به خیانات خود در پاکستان پرداخته وحکومت سکولار مرتدشان نیز در سرکوب مسلمین از هیچ جنایتی کوتاهی نمی کنند .ودربیخ گوششان در کشمیر ،هندوهای جنایتکار بی غیرت ،روزانه مسلمین را به رگبار بسته و وبه ناموس دخترانشان تجاوز می نمایند ودر افغانستان و….. اینهمه دشمن شماره یک مسلمین از تیغ زبان ودست وی در امانند اما تفاسیر دیگر اهل سنت وشیعیان از دست وزبانش در امان نیستند. این چه مفهومی را به مخاطب می رساند؟

۲۴ ـ  در نیجریه پلیس دولت سکولار آن کشور در ملاء عام ودر جلو دوربین خبرنگاران مسلمین را از منازلشان بیرون کشیده وآنها را جهت تحریک مسلمین به جنگ مذهبی با مسیحیان قتل وعام نمود. شبکه تلویزیونی الجزیره با پخش یک فیلم مستند از قتل وعام صدها نفر از مسلمانان نیجریه در فاصله ماه های جولای وآگوست سال ۲۰۰۹ میلادی به دست نیروهای نظامی وپلیس حکومت سکولار نیجریه پرده برداشت . بر این اساس فقط در این فاصله زمانی حدود هزار مسلمان در شهرهای بودند، یوبه ، کالف و بلچی به طرز وحشیانه ای در ملاء عام کشته شده اند.

این ویدئو نشان می دهد که افراد مسلح حکومت سکولار نیجریه با دراز کش کردن شماری از مسلمانان مدنی وعادی که در بینشان تعدادی معلول نیز دیده می شود، در خیابان اقدام به تیراندازی به آن ها از پشت می کنند . در صحنه ای دلخراش ازاین ویدئو یکی از افراد دراز کشنده بر روی زمین به سمت فرد تیر انداز کننده بر میگردد وبا این کار نظامی مذکور اسلحه را به سمت سر این فرد نشانه می رود ، در این هنگام فرمانده این نظامی به وی می گوید: سینه اش را هدف قرار بده نه سرش ، کلاهش را می خواهم . این یک نمونه ضبط شده از هزاران جنایات دولت سکولار نیجریه در بر انگیختن جنگ مذهبی میان مسلمین ونصارا می باشد.

برای سکولارها ، مذهبی که قرار است قربانی شود تا آنها به اهدافشان برسند ،فرق نمی کند که چه مذهبی باشد .از این گونه توطئه های وحشتناک دیکتاتوری سکولاریسم در راستای حفظ قدرت منافعش در طول تاریخ بشریت نمونه های فراوانی را می توان یافت اززمانی که فرعون ( مشرک غیر اهل کتاب = سکولاریست )  ابتدا در یک جنگ روانی اختلافات عقیدتی میان مردمان سنتی دارای مذهب خرافی را پرورش داده وبا انحراف افکار عمومی و سپس بسیج مردمان فریب خورده، از آنان علیه سیدنا موسی بهره گرفت تا امروز که دیکتاتوری سکولاریسم نوین به رهبریت آمریکا و حکام جوجه سکولارش در سراسر دنیا با پرورش اختلافات مذهبی و تولید موجهای ویرانگر میان معتقدین به ادیان و مذاهب آسمانی، خود بر چنین موجهایی سوار شده و با سوء استفاده از غفلت و نا آگاهی ملتها ، قرنهاست که از یک نقشه مشخصی جهت سرکوب و سست کردن جریانات دینی و تحکیم نقشه ها و الگوهای شرک آلود حکومت شان بهره می بردند .

جریانات تاریخی قرآن و احادیث رسول الله صلی الله علیه وسلم از یک سو و پس از آن رخدادهای تاریخی مکتوب بشری از جانبی دیگر، به کرات تکرار این سناریوی وحشتناک را به اثبات می رساند و اینکه برای چنین جنایت کارانی جهت رسیدن به سود و لذت بیشتر، برایشان فرق نمی کند که کدام دین آسمانی را ،یا مذهبی از مذاهب اسلامی یا غیر اسلامی را ،قربانی اهداف پلید خود می نمایند . چون از پایه و اساس با کلیه احکام الهی سر ناسازگاری و جدال دارند، نه اینکه احکام یک دین الهی را جهت اجرا شدن در جامعه مفید دانسته و قوانین اجرائی آن را بر دیگر ادیان آسمانی ترجیح دهند.

برایشان فرق نمی کند که در اندونزی نصارا و مسلمانان همدیگر را قتل عام نمایند یا در نیجریه ی آفریقائی این اتفاق میان نصارا و مسلمانان رخ دهد یا این که در پاکستان ، عراق ، لبنان، بحرین، یمن، عربستان، کشمیر، آذربایجان، کویت و ترکیه میان شیعه و سنی  و یا اینکه در ایرلند مذاهب پروتستان و کاتولیک و در روسیه ارتودوکس با کاتولی کها و یا در اسرائیل یهودیان و نصارا یا یهودیان با مسلمین وارد درگیری فرساینده گردند .

در تمامی این حالات هدف فرسوده کردن ، خسته و نا امید نمودن پیروان و ادیان مذاهب از جنگهای داخلی و در نهایت سر سپردگی و راضی شدن به قانون و حکمی فرا دینی و فرا مذهبی دیکتاتوری سکولاریسم می باشد. این مطلوبترین هدفی است که در طول تاریخ پیروان شیطان آن همه مقدمات وحشیانه را برایش فراهم  نموده اند.

در برابر این توطئه ی  حساب شده قدیمی پیروان شیطان ، پیروان ادیان آسمانی بخصوص مذاهب اسلامی و مسلمین باید دارای چه موضعی باشند؟ الان شما باید پاسخ بدهید که چه باید کرد؟

باید پاسخ بدهید که :

– چرا القاعده بن لادن در افغانستان و پاکستان حنفی ماتریدی آنهمه پیرو دارد که حاضراند خود و فرزندانشان را سپر انسانی در برابرحملات کفار ومرتدین محلی به  اسامه بن لادن و پیروانش نمایند و دیدیم که حاضر نشدند اسامه را تحویل آمریکا دهند و حکومت کشورشان را فدا نمودند.

– چرا القاعده بن لادن از فلیپین، تایلند، اندونزی و مالزی گرفته تا غربی ترین سرزمین مسلمان نشین هرگز پدید آورنده یک جنگ مذهبی نبود.

–  چرا القاعده بن لادن در پاکستان، عراق، لبنان، بحرین، یمن، عربستان و … هرگز بوجود آورنده جنگ میان شیعه و سنی نبود.

– چرا القاعده بن لادن هرگز هیچ فتوایی بر علیه دولت شیعه مذهب ایران نداده و علاوه بر آن هیچ مبارزه ی مسلحانه بر ضد دولت شیعه مذهب ایران را تأئید نکرد.

– چرا در عراق علیه جریانات صوفی مسلک رجال طریقه نقشبندیه و … یک لحظه هم نجنگید .بلکه آنها را به وحدت دعوت می نماید و چندین سال است که عراقی ها هزاران مهاجر غیر عراقی را در میان فرزندان خود جا داده و مخفی نموده اند با آنکه از عاقبت آن نیز با خبرند.

– چرا مسلمانان مجاهد اهل سنت کُردستان و هورامان هر جنگ مذهبی علیه ایران و یا ضربه زدن به منافع آن در هورامان وکردستان را نفی کرده و هر گونه فعالیت در این زمینه را محکوم می نمایند.

و در پایان چرا دولت ایران با مجاهدین مخلص و منهجی و علی الخصوص با سلفیون تسامح نشان داده و حتی سلفیون مهاجرایرانی  را نیز به بازگشت به وطن دعوت و تشویق می کند. شما باید در کمال تیز هوشی دریابید که جنگ مذهبی در وضع موجود به نفع کیست؟ و چه کسانی از آن سود می برند و چه چیزها ویا کسانی در نهایت قربانی می گردند ؟

هرگز فراموش نکنید که مکر شیطان ضعیف است به شرطی که ما هشیار باشیم .و هم اکنون دیکتاتوری سکولاریسم

سرطان وار به بدن جامعه اسلامی حمله کرده است ، این واقعیتی است انکار ناپذیر. که اگر آن را انکار کرده یا با سرعت در فکر درمانش نباشیم قطعا اولین چیزی که متلاشی خواهد شد جسم و پیکره ی عقیده، اخلاق، احکام و در کل هویت اسلامی جامعه است . همچنانکه نمونه ی اندلس همچون لکه سیاهی بر تاریخ  سرزمینهای مسلمان نشین ثبت گردیده است .

زمانی حکومت شورایی مسلمین بر منهج خلفای راشدین به پیش نرفت و در برابر سرطان اندیشه های باطنی گری چاره ای به موقع وقاطع اندیشیده نشد در نهایت غده ی چرکین نهضت صفویه را بر پیکر سرزمین های مسلمان نشین نمودار کرد وهم اکنون نیز که بر اثر تبلیغات وسیع وپر هزینه ی رسانه های ماهواره ای ، اینترنتی و … شیاطین بازبا پشتیبانی  مرتدین سکولار محلی در حال فریب وتخریب هویت دینی جامعه است وبسیاری از برادران ، خواهران وخویشاوندان ما را نیز آلوده نموده است ، اگرهم اکنون یا به موقع چاره ای اندیشیده نشود قطعاً بدانید که فردا دیر خواهد بود. چرا ؟                                                                                                                          چون ما تجربه اندلس، صفویه و… را داریم .چون الان ما در ایران صاحب یک حکومت مذهبی هستیم واین به نسبت تمام سرزمین های اطرافمان برای مجاهدین فرقه ناجیه در غرب ایران زمین بشارت یک فرصت مناسب وحکم صلح حدیبیه برای مسلمین مجاهد جهت تجهیز درونی ومادی ودر واقع صلحی مسلح وگرم در برابر دیکتاتوری مهاجم سکولاریستی به رهبری سازمان ملل را دارد. ما در سرزمینی هستیم که در آن جبراً صلح حدیبیه بر دیکتاتوری سکولاریسم و نوکران محلی اش تحمیل شده است.

درک وضع موجود ، تفسیر وتحلیل آن واستفاده به موقع وبه روز از نتایج حاصله وتعیین استراتژیها و تاکتیکهای دورونزدیک اسلامی است که میزان پیشرفته بودن یا عقب ماندگی هر فرد وجماعت اسلامی را بر جسته می گرداند.   مسلمین باید درک کنند که در وضع موجود ما در بخشی از سرزمین های غرب ایران زمین مشغول جنگی سرد با تمام مظاهر شرک ودیکتاتوری سکولاریستی بوده ودر عین حال در صلحی مسلح وگرم با دیکتاتوری سکولاریسم به سر می بریم که وضع موجود ایران آنرا بر آمریکا ومرتدین محلی سکولار تحمیل نموده است .

درک به روز این دو مقوله جنگ سرد وصلح مسلح همچون آب نیاز حیاتی تمامی مبارزین و جماعت های جهادی  هورامان وغرب ایران زمین تحت تسلط دولت مرکزی ایران می باشد. مجاهدین فرقه ناجیه در غرب ایران زمین الان باید به پاسخ چه باید کرد خود رسیده باشند، ودر یافته باشند که نیاز امروز ما چیست ؟ ودنبال اسباب وپاسخ هایی باشند که به نیاز وسوال روزشان جواب مناسبی داشته باشد.

 

[۱] یکی از شهرهای هورامان غربی تحت اشغال کفارسکولار خارجی ومرتدین سکولارمحلی کُردستان

[۲] که مدرسه ابوبکریه پاکستان نیز تعدا د زیادی از استادان خود را از این منطقه برگزیده است

[۳] از جمله اعطای انتشاراتی چاپ کتاب و …… ( همچون انتشارات حرمین و …) امامت جماعت شهرها و روستاها (در جنوب اکثر امامان جمعه همچون پردل ،خطیبی ، رحیمی ، بازماندگان و….سلفی مسلک هستند  . در کردستان هم محمد علوی ، شیرزادی و … ) وتشکیل کلاسهای مختلف در مساجد و منازل را به شرط اجازه مردم محل و….

[۴] پیام ۲۰۱۰/۸/۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *