مسلمین انقلابی و حکومت اسلامی آنها از تولیدات آمریکا هستند (۳۱۱)جنگ روانی و شبهات سلفیون آمریکائی – سعودی و وعاظ السلاطین درباری

  • مسلمین انقلابی و حکومت اسلامی آنها از تولیدات آمریکا هستند (۳۱۱)جنگ روانی و شبهات سلفیون آمریکائی – سعودی و وعاظ السلاطین درباری

 

بر گرفته از کتاب روابط متقابل اسلام و دین سکولاریسم

مؤلف: ابوحمزه المهاجر هورامی

 

از دیگر سم پاشیهای دین فروشان درباری و بخصوص سلفی های آل سعود این بوده است که انقلاب ما و رهبران انقلابی ما و حکومت اسلامی ما از توليدات آمريكا و اروپا  يا ناتو و اسرائیل  است  و اینها  به صورت آشكار و پنهان به آن ياري مي رسانند !

ما فرض مي كنيم كه اتهامات این دسته از دین فروشان خائن راست و صحيح است و اروپا  و آمريكاي كافر انقلاب، دولت و حکومت اسلامي ما را  جهت آشوب و اغتشاش در سرزمینهای مسلمان نشین  و زشت نمودن چهره ي اسلام توليد نموده است، در اين صورت بي عقل ترين و  احمق ترين  و نفهم ترين انسانها  سلفی های آل سعود و اسلامگراهاي به ظاهر میانه روی هستند که مبلغ چنین توهمی گشته اند . چرا ؟

چون اگر اين توهمی كه پخشش نموده اند  راست باشد ، رهبران اینها جنگ كوركورانه ، پرهزينه  و بي ثمري  را شروع نموده اند .  چون همين عربها و متحدین سكولار و اسلامگراهاي به اصطلاح ميانه رو هستند كه آمريكا را در بغل گرفته و دو دستي به آن چسپيده اند، در اقليم كُردستان، عربستان، بحرين، قطر، امارت، اردن و غيره برايش پايگاه نظامي ساخته اند  و نيروهايشان را در اختيار آمريكا و كشورهاي اروپايي قرار داده اند تا آنها را آموزش دهند و آمريكا و ناتو با همين نيروهاي آموزش ديده ي كُرد و عرب و غیره از خود و پايگاههايشان محافظت مي نمايند !

به ديگر سخن ، اگر اين سناريو صحيح باشد ، بايد  سكولاريستهاي  افغان ،كُرد ، عرب  و غیره با آمريكا و اروپا وارد جنگ شوند نه مجاهدین انقلابی ! چون  به گفته ي خودشان ، همينها  مجاهدین را توليد نموده اند و به آن دستور داده اند كه  سرزمینهای مسلمان نشین را اشغال نموده و زن و فرزندانمان را كشته يا اسير گرداند !

اگر از شيلنگي آب جاري مي شود و  به ما صدمه مي زند بهترين راه اين است كه سرچشمه ي آن و شير آب را ببنديم تا آب خشك شود ، به ديگر سخن اگر قصد داشته باشيم كه  مسلمین انقلابی و دولت اسلامي را نابود گردانيم در ابتدا بايد با آمريكا و اروپا وارد جنگ شويم كه به گفته ي خودتان سرچشمه  ي دولت اسلامي هستند ! نه اينكه مخلصانه در اختيار اهداف و برنامه هاي آمريكا و ناتو باشيد .

و اما خطاب به اسلامگراهاي   به اصطلاح  ميانه رو ، كه در برابر كفار و مرتدين محلي ميانه رو  كه نه، شل رو  و شريك آنها هستند و در برابر مجاهدين شريعت گرا تا سر استخوان تندرو و جهادي بوده و حاضرند به هر شيوه اي كه شده به جنگ آنها بروند باید گفت  :

شما اي شل رو و ميانه روان در برابر كفار و مرتدين، و خشونت طلبان و تندروان در برابر مجاهدين شريعت گرا :  اگر مي دانيد كه آمريكا  و ناتو اين درد كشنده را وارد اسلام نموده اند، و شما نيز خود را به راستي  دلسوز اسلام و مسلمين ستمديده مي دانيد نه شريك آمريكا و ناتو، بر عليه معلول اعلان جنگ نكنيد بلكه بر عليه علت اصلي اعلام جنگ كنيد كه به قول خودتان آنها  این مشکل  را به وجود آورده اند تا اسلام را در پيش چشم مردم زشت نمايند ! هر كسي كه الفباي قرآن را مطالعه كرده باشد و خود را مبارز و دعوتگر و اصلاح طلب و غيره بنامد ، مي داند كه هم چنانكه الله فرموده است  بي گناهان را نكشيد، زنا نكنيد، دزدي نكنيد، مرتد نشويد، شراب ننوشيد و… به همان شيوه هم فرموده است :

  • فَلَا تَكُونَنَّ ظَهِيرًا لِلْكَافِرِينَ(القصص /٨٦)پشتيبان كافران مباش
  • و يا مي فرمايد : رَبِّ بِمَا أَنْعَمْتَ عَلَيَّ فَلَنْ أَكُونَ ظَهِيرًا لِلْمُجْرِمِينَ(القصص /١٧)گفت : پروردگارا ! به پاس نعمتهائي كه به من عطاء فرموده‌اي، هرگز پشتيبان بدكاران و بزهكاران نخواهم شد
  • يا مي فرمايد : وَمَنْ يَتَوَلَّهُمْ مِنْكُمْ فَأُولَئِكَ هُمُ الظَّالِمُونَ.(توبه/۲۳). كساني كه از شما ايشان را ياور و مددكار خود كنند مسلّماً ستمگرند

اين قانون الله براي مسلمين است ؛ حالا اي كسي كه خودت را مسلمان مي داني ، به الله قسم گمان نداري  در اين كه، اين جنگي كه امروزه بر عليه مجاهدين شريعت گرا شروع شده است آمريكا رهبريت آن را بر عهده دارد، و باز شك نداري كه آمريكا سكولاريست، كافر و مشرك است به دين الله متعال و هيچ يك از قوانين الله را قبول ندارد . حالا تحت چه عنواني با آمريكا ي كافر بر عليه يك مسلمان متحد مي شوي ؟  حتي اگر اين مسلمان هم يك مسلمان اهل بدعت، فاسق یا خوارج باشد !

چگونه غيرتت قبول مي كند كه آشكارا در رسانه هاي ماهواره اي و اينترنتي  و سنگرهاي سكولاريستهاي مرتد حضور يافته و با زبان و دست اعلام مي نمايي كه ما هم در اين جنگ حضور داريم و خود را بخشي از اين ارتش كفار مي شماري؟! مگر نمي داني كه با پشتيباني كردن كفار بر عليه مسلمين  (فرت به سه ر ئیسلامه وه نه ماوه) از دايره ي اسلام خارج مي شوي و جزو همان ارتش و سپاه كفار و مرتدين محسوب مي گردي ؟

بدون شك شما  به تمام اين موارد آگاهيد اما مانند سكولاريستهاي مرتد رفيق دزد و شريك قافله ايد و اين جنگ زرگري شما چيزي جز غوغاسالاري و مكر و فريب افكار عمومي نمي تواند باشد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *