ابوبصیر طرطوسی جولانی را عامل کشت و کشتار میان مجاهدین می داند

ابوبصیر طرطوسی جولانی را عامل کشت و کشتار میان مجاهدین می داند

به قلم : ابوخالد کردستانی

با انکه ابوبصیر الطرطوسی خودش یکی از مفتی های ساکن در انگلیس و از کانال ترکیه  در اختیار سیاستهای ناتو در خاک سوریه می باشد، جزو اولین کسانی است که جنگ میان شیعه و سنی و به دنبال آن جنگ میان سنی و سنی در عراق و شام را شعله ور گردانید. با این وجود و پس از شعله ور کردن جنگ ، در صورت عدم نیاز اربابان، مجریان فتواهایش را به بدترین شیوه ی ممکن ترور شخصیتی نموده است . جولانی یکی از این قربانیان می باشد . او خطاب به جولانی می گوید :

خوشحال باش جولانی!

خوشحال باش جولانی! خوشحال… تو موفق شدی مجاهدین را وادار به کشتن یکدیگر کنی… چقدر طاغوت نصیری جنایتکار با تو خوشحال است… چقدر دشمن، با تو خوشحال است… آنچنان به آنان خدمت کردی که حتی ارتش آنان چنین خدمتی به آنان نکرده است!!! چه بد نصرتی، نصرتی که تو برای اهل شام آوردی…!

با آنکه جولانی به عنوان یک فرمانده ی نظامی یکی از عوامل کشت و کشتار میان گروههای موجود در سوریه بوده است اما او و امثال او قدم به قدم مجری فتواهای امثال ابوبصیر و ابوقتاده و مقدسی و مشابهین بوده اند . امثال جولانی سربازان و مجریان جنگی نیابتی  و د در اختیار مفتی هایی هستند که در دارالحرب و دارالکفر در راستای سیاستهای مشخصی فتوا صادر می کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *