دلسوزی ابوبصیر طرطوسی برای گروههای مخالف خود چه زمانی گل می کند ؟

دلسوزی ابوبصیر طرطوسی برای گروههای مخالف خود چه زمانی گل می کند ؟

به قلم : ابوخالد کردستانی

ابوبصیر که خود مفتی ترکیه(ناتو) می باشد سعی دارد جهت حفظ منافع آن در منطقه مخالفین این قدرت جهانی را از کانالهای مختلف تضعیف و یا نابود گرداند ف گاهی با حربه ی ارتدا و تکفیر و خوارج و رافضی و… دانستن و گاهی با دلسوزی و چرب زبانی و… . با آنکه ابوبصیر قبلا از جولانی حمایت می کرد اما هم اکنون از دشمنان درجه یک آن به شمار می رود . با این وجود در ایجاد جنگ میان  گروه مستقل جند الاقصی و گروه جولانی خود را نصیحت گر دلسوز نشان داده و از واژه ی «ما» استفاده می کند و خود را یکی از همان کسانی می داند که در خوارج بودن و سگ اهل جهنم بودن آنها شکی ندارد !!

این انسان در این زمینه در پیامی به هئت تحریر الشام می گوید:

“پس از آنکه همه بر سر جنگ با جند الافعی که به دروغ جند الاقصی نامیده می شوند به توافق رسیدند و پس از آنکه نزدیک بودهمه مجاهدین شام را از شر و خیانت آنان رها کنند، جبهه فتح الشام به آنان پناه داده و از آنان حمایت کرد و میان آنان و مجاهدین شام فاصله ایجاد کرد. چه کسی بر گردن آنها حق دارد. اما اکنون جند الافعی بار دیگر پس از اینکه سلامتی خود را باز یافته اند پیمان شکنی کرده و خیانت کرده و آشکارا مسلمین و مجاهدین شام را تکفیر می کنند و وابستگی خود به دواعش خوارج اشرار اعلام می کنند و به جبهه که به آنان پناه داده و از آنان حمایت می کرد، حمله ور می شوند پس از اینکه به هیئت تغییر کرد و ده ها تن از جوانان آنها را با خیانت به قتل می رسانند.

تا چه زمانی اشتباهات ما سبب کشته شدن ما می شود؟! و تا چه زمانی از اشتباهات خود جز در لحظات پایانی از زمان باقیمانده و وقت تلف شده و پس از دست رفتن وقت استفاده نخواهیم کرد. ”

به نظر شما امثال این انسان در لباس دین چقدر خون و آوارگی و هتک حرمت نوامیس مسلمین و ویرانی باید ببینند تا سیر گردند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *