پیام ابوبصیر الطرطوسی یکی از شیوخ صحوات ترکیه و ناتو به جولانی و القاعده

پیام ابوبصیر الطرطوسی یکی از شیوخ صحوات ترکیه و ناتو به جولانی و القاعده

به قلم : ابوخالد کردستانی

عده ای از مسلمین متاسفانه هنوز نتوانسته بودند ماهیت و اهداف مفتی های کتابخانه ای ساکن در دارالکفر و دارالحرب را به خوبی دریابند به همین دلیل مدتها ابزار دست این موجودات شده بودند و با فتوای این افراد هزاران انسان بی گناه را به قتل رسانده و یا از قتل عام این افراد حمایت کردند . اما اگر خدا بخواهد و زنده باشیم به مرور چیزهای تازه تری از این دسته از مفتی ها برای عموم آشکار می گردد . در زیر پیام ابوبصیر به جولانی را می خوانید که زمانی به دستور ترکیه (ناتو) جهت ایجاد جنگ میان مسلمین مفتی همین جماعت هم بود .

”  الجولانی جنایتکار!

همه بدون استثنا می دانند که اگر الجولانی نبود، داعش نیز در سوریه به وجود نمی آمد. همه می دانند که القاعده و اهل غلو آن در سوریه نبودند اگر الجولانی نبود. همه می دانند اگر الجولانی نبود سطو و بغی دائمی علیه فصائل، مقر و سلاح آنها و اخراج مبارزان و فرماندهان آنان از سوریه وجود نداشت. هرکس که بخواهد داعش و القاعده را به خاطر جنایت آنان بر علیه شام، اهل آن و انقلابش محاسبه نماید و به وظیفه اصلاح و تصحیح روند انقلاب چشم داشته باشد، باید الجولانی جنایتکار هم پیمان البغدادی را محاسبه نماید و در غیر این صورت چنین فردی ترسو و دروغگوست است و نه با خودش، خانواده اش و ملتش و نه با انقلاب و دین خود صداقت دارد! من از محاسبه یک جبهه و یا هیئت حرف نمی زنم خیر. خیر هزار بار خیر. من تنها از محاسبه یک فرد حرف می زنم که نام او الجولانی جنایتکار است!”

ابو بصیر و امثال او به اصطلاح علمایانی بودند که عده ای از برادران عدم مشورت با آنها در امور را جرم می دانستند! و به مجاهدین طعنه وارد می کردند. … الله تعالی به انسان ها قدرت تفکر داده تا بیاندیشید ولی طرفداران صحوات  منتظر احبار و رهبانشان هستند تا برایشان حلال و حرام بکنند و فتوای جایز بودن اتحاد با جیش امریکایی را می دهند و آن را جهاد فی سبیل الله می نامند … این صحوات فحس شده علمایشان چی شدند؟ عبدالرزاق مهدی کجا رفت؟ چرا از هیئت تحریر الشام جدا شد؟ … سامی عریدی کجاست که الان فتوای ارتداد احرار الشام را صادر می کند؟ … مقدسی چی؟ اون که از همه بیشتر بر ارتداد درع الفرات پافشاری می کند … کجا رفت پرچمتان ….. پس کجا رفت غیرتتان …. پس کجا رفت عزتتان …. مانند منافقان نشسته اید فقط کارتان شده طعنه زدن به مجاهدین راستینی که با آمریکا و متحدینش می جنگند .  به همه ی دل مریض ها می گوییم موتوا بغيظكم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *