احرار الشام (اشرار الشام) به چه قیمتی از هدف قرار گرفتن توسط آمریکا و هم پیمانانش در امان ماند

احرار الشام (اشرار الشام) به چه قیمتی از هدف قرار گرفتن توسط آمریکا و هم پیمانانش در امان ماند

به قلم: ابوخالد کردستانی

زمانی که هدف تغییر می یابد شکی نمی ماند که ماهیت نیز به دنبالش تغییر می کند . زمانی که کفر به طاغوت تبدیل به ایمان به طاغوت می گردد اولین چیزی که به دنبال آن می یابد رضایت و خشنودی طاغوتها می باشد . تبدیل هدف تشکیل حکومت اسلامی و حاکم گردانیدن قانون شریعت الله به تشکیل حکومتی سکولار و دمکرات و مدنی و همکاری با ترکیه(ناتو) و آمریکا و متحدینش تغییر کوچکی نیست که بتوان به آسانی از کنار آن گذشت.

طارق عبد الحلیم یکی از شیوخ مقیم کانادا و از حامیان سابق احرار الشام (اشرار الشام) درباره عدم حمله تحالف به احرار الشام در تویتر خودش نوشت:

“چرا مقرها هیئت تحریر الشام پیوسته بمبارن می شود و احرار هدف بمباران قرار نمی گیرد؟! چرا همه حساب های کاربری کسانی که از نظر فکری و سازمانی به هیئت تحریر الشام پیوسته اند حذف و همه حساب های کاربری احرار رها می شود؟!

آیا میان بمبارن دائم هیئت توسط تحالف و رها کردن احرار و میان منهج آنان در حمایت از حکومت دمکراسی و مدنی رابطه وجود دارد و اینکه آنان به خاطر راه حل سیاسی با جهان همکاری می کند؟!

با وجود اینکه ما دوست نداریم احرار هدف بمباران باشد اما سوال ما این است که آیا این قیمت در امان ماندن است. آیا قیمت همکاری با آستانه، روسیه، ترکیه و رژیم است؟ به ما پاسخ دهید.”

اگر قرار است بعد از حکومت سکولار بشار اسد دوباره حکومت سکولار دیگری به رهبریت آمریکا بر مسلمین تحمیل گردد، پس ریخته شدن اینهمه خون مسلمین و آواره شدن اینهمه مردم بی گناه و یتیم شدن آنهمه کودک و بیوه شدن و به فساد کشیده شدن اینهمه زن بی پناه و ویران شدن شبهه کامل منازل و امکانات معیشتی مردم چه توجیهی می تواند داشته باشد ؟ آیا جهاد فی سبیل ترکیه و آمریکا و تبدیل یک کفر به کفری دیگر شرعی و عاقلانه است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *