مفهوم و تفاوت تشیع انگلیسی با آنچه اهل سنت ایران تا کنون از تشیع اطراف خود دیده اند

مفهوم و تفاوت تشیع انگلیسی با آنچه اهل سنت ایران تا کنون از تشیع اطراف خود دیده اند

ارائه دهنده : شیعه علی

چند سالی است که در شبکه های ماهواره ای بر خلاف عرف رایج تشیعی که اهل سنت ایران با آن سرو کار داشته اند شاهد نوعی از تشیع غلاه هستیم که با تحریک و ترویج  مردم ساده لوح  به توهین به اهل سنت و تحریک احساسات آنها و قمه زنی و دیوانه بازی و…تلاش دارد در جوامع بین الملل این مفهوم را بگنجاند که شیعه یعنی فحش و ناسزا و توهین و گریز از عقل و وحشی گری و…. آنهم به اسم امام حسین (ع) اما در حقیقت در جهت خدشه دار کردن و منفور نشان دادن چهره ی شیعیان در جهان . اینها در واقع قبل از شور حسینی نیاز به کمی شعور حسینی دارند .

آیت الله خامنه ای با وارد کردن اصطلاح تشیع انگلیسی و ممنوع نمودن پاره ای از رفتارهای ضد اسلامی آنها واکنشهایی را در سطح کلان انجام داده اند از جمله ممنوع نمودن قمه زنی که صراحتا اعلام نمود : ” قمه زدن علاوه بر اینکه از نظر عرف از مظاهر حزن و اندوه محسوب نمیشود و سابقه ای در عصر ائمه(علیهم السلام) و زمان بعد از آن ندارد و تایید هم به شکل خاص یا عام از معصوم (ع) در مورد آن نرسیده است، در زمان حاضر موجب وهن و بدنام شدن مذهب میشود بنابراین در هیچ حالت جایز نیست!”

با آنکه در ظاهر امر قمه زنی در ایران ممنوع گردید اما قمه ای که تشیع انگلیسی  و مریدان آن با همکاری دشمنان قسم خورده ی ما چون انگلیس و … از طریق کانالهای ماهواره ای به قلب مذهب شیعه  و اهل سنت می زنند بسیار ویرانگرتر از قمه ایست که بر جسم فریب خوردگان خود زده اند .

ما شناختی از اسلام آمریکائی که امثال سید قطب و آیت الله خمینی ارائه داده اند داریم، اما ماهیت تشیع انگلیسی چیست ؟

 • تشیع انگلیسی نیز همچون سلفیت آل سعود و اخوان الشیاطین(شاخه انحرافی و سکولار حرکت مبارک اخوان المسلمین)، شعبه‌ای از “اسلام آمریکایی” است که با قانون شریعت و تشکیل حکومت مجری احکام شریعت و جهاد نسبتی ندارد. حتی به تنها حکومت شیعی جهان نیزمی‌تازد.
 • تشیع انگلیسی بی‌خطر برای طاغوت و ظالمین  بوده و از کنار آمریکا و اسرائیل نیز با سکوت عبور می‌کند.
 • تشیع انگلیسی بیشتر تمایل دارد با داستان سرائی توهمی  بر پیکر خونین اسب امام حسین (ع) گریه و زاری کند تا  اینکه در راهی که نوه رسول الله صلی الله علیه وسلم در آن قدم گذاشت حرکتی کند .
 • تشیع انگلیسی هدفش حرکت در مسیر وحدت اسلامی و تمرکز بر دشمن مشترک مسلمین نیست و تنها بر تفرقه و اختلافات تأکید دارد. “تکفیر” می‌کند. ناسزا می‌گوید. به مقدسات سایر مسلمانان توهین می‌کند و تیغ بر روی برادر مسلمان خود می‌کشد و در برابر کفار و مستکبران خضوع می‌کند.

 

5 دیدگاه دربارهٔ «مفهوم و تفاوت تشیع انگلیسی با آنچه اهل سنت ایران تا کنون از تشیع اطراف خود دیده اند»

 1. جوری میگه تشیع انگلیس انگار تشیع ایران بهترن!
  نامسلمان سری به زندانهای سیاسی زدی؟! پرونده های اهلسنت اعدام شده رو دیدی؟!
  لابد ما یک میلیارد سنی هم انگلسی هستیم؟ هان؟
  ببین اینجا تقیه نکن برو برو که بنیانت شرک وکفره میگی نه؟ بگو نع بگو تا برات ثابت کنم که چه کافری هست رافضه

  پاسخ
 2. برادر بلوچستانی من بر این باورم که شما از روی علم قضاوت نمی کنید بلکه بیشتر بر روی احساساتت قضاوت می کنی .
  بله ، من به صراحت می گویم شیعه ی ایران از شیعه ی انگلیسی و غلات بهتر است . برو شیطان یاری و یاسر الخبیث و دیگر پیروان صادق شیرازی را نگاه کن . بعد بیا سخنرانی یک عالم شیعه ی ایرانی را نیز نگاه کن . خودت می فهمی اگر طالب فهم باشی .
  بعد ، کی گفته که اهل سنت انگلیسی هستند ؟ چرا قاطی کردی برادر؟
  برادر اینجا دیگه جای تقیه نیست . من بر این باورم که تو هنوز فرق بین شیعه و رافضه را نمی دانی و اصلا نمی دانی بنیان شیعه بر چه چیزی است . برو اول تحقیق کن و با کمی علم بیا حرف بزن.

  پاسخ
 3. سلام
  آقای بلوچستانی واسه چی نمی خوای واقعیتها رو قبول کنی ؟ توهم مثل سلفی های آل سعود صحبت می کنی.
  انگار فکر شماها غیر از تکفیر چیزی توش نیست.
  می گی :
  نا مسلمان = کافر
  بنیانت شرک و کفر = کافر
  در حالی که نمی دونی این شخص عقیده اش چیه .
  شرم نمی کنی اینقدر بی ادب و دهن لق هستی ؟
  خوشت میاد کسی الکی به خودت بگه کافر و تکفیرت کنه ؟!!!
  من هم اهل سنت هستم اما نه غلات تکفیری .

  پاسخ
 4. لعنت الله بر کذاب
  آقای شیعه علی سفسطه نکن هه جواب منو ندادی؟ شما میگید مرگ بر ضد ولایت فقیه حالا مطلقا اهلسنت ولایت فقیه را قبول ندارند!! جواب بده!
  واقعا الان باید به شما خندید شما میگویید سخنرانی علمای شیعه ایران رو ببینم؟ مگه من احمق هستم که ندونم علمای شیعه مثل آیت الات دانشمند به حضرت عمر چی گفتند مگر کلیپهای آخوندک ایرانی در مورد اهلسنت را ندیدی؟ من که میان روافض زندگی میکنم اطلاعاتم از تو رافضی تقیه کن بیشتره…
  و آقای عبدالباسط قشمی مذهبت عقیدت چیه که بهم اینجوری توهین کردی تا پا به پات مچتو بگیرم

  پاسخ
 5. طبق نظر آقای قشمی امام مالک و امام ابوحنیفه و علمای حنفی تکفیری هستند!! ههه والا شما خیلی بیسوادی که نظر علما رو نمیدونی بعد به پیروان سلف صالح توهین میکنی در ضمن منو با مرجئه های آلسلولی مقایسه نکن

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید