قاعده ی اشتباه دولت اسلامی بار دیگر فاجعه افرید

قاعده ی اشتباه دولت اسلامی بار دیگر فاجعه افرید

 

شکی نیست که طبق آیه ی : لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِّلَّذِينَ آمَنُوا الْيَهُودَ وَالَّذِينَ أَشْرَكُوا ۖ وَلَتَجِدَنَّ أَقْرَبَهُم مَّوَدَّةً لِّلَّذِينَ آمَنُوا الَّذِينَ قَالُوا إِنَّا نَصَارَىٰ ۚ ذَٰلِكَ بِأَنَّ مِنْهُمْ قِسِّيسِينَ وَرُهْبَاناً وَأَنَّهُمْ لَا …” یهودیان و سکولاریستها(مشرکین غیر اهل کتاب) دشمنان شماره یک مسلمین هستند؛ علاوه بر آن هم اکنون در دنیا ما هیچ کشور یهودی یا نصرانی نداریم که بر علیه مسلمین وارد جنگ شده باشد بلکه کشورهای سکولاریستی هستند به رهبری آمریکای سکولار که از تمام مذاهب و ادیان بر علیه مسلمین استفاده نموده است .

بیشترین کسانی که درجنگ سکولاریستهای جهانی بر علیه مسلمین کفار را یاری رسانده و می رسانند مسلمین اهل سنت از تمام فرق و مذاهب آن می باشند . چون جمعیت آنها بیشتر بوده و کشورهایی مثل عربستان و مصر و الجزائرو افغانستان و پاکستان وازبکستان و تاجیکستان و…. که در اختیار آمریکا و متحدینش هستند کلا اهل سنت می باشند هر چند شیعیان و نصارا و یهود هم در میان انها یافت می شود .

نکته ی مهمتر این معادله این است که حتی اگر مثل سده های قبل از رنسانس و عصر صحابه وتابعین، حکومتهای نصرانی هم وجود داشته باشند و بر علیه حکومت اسلامی در حال جنگ هم باشند، باز حمله به مکانهای عبادی آنها ممنوع است و حتی زمانی که نصاری در حین جنگ به این مکانها پناهنده شوند در امان خواهند بود .

حالا سربازان دولت اسلامی در سراسر جهان بر چه اساسی مکانهای عبادی صوفیان اهل سنت و شیعیان و نصاری را منفجر نموده و آنهمه انسان را قتل عام می کند ؟. اگر به این دلیل است که کسانی از متصوفه و نصاری و شیعیان مرتد شده و در ارتش آمریکا و متحدینش وارد شده اند و باید در مکانهای عبادیشان قتل عام شوند پس آنهمه اهل سنت شافعی و حنفی و مالکی و حنبلی چی؟ مگر اینها بیشترین کسانی نیستند که در ارتش متحدین آمریکا جا خوش کرده اند؟ این استدلالها کاملا غیر شرعی هستند و غیر از مصیبت برای مسلمین ثمره ای در بر ندارد.

این عمل، انفجار کلیسای نصاری در مصر و کشته و زخمی نمودن بیش از ۱۹۰ زن و بچه و پیر و جوان در طنطا و الاسکندریه، هیچ توجیه شرعی نداشته و سود چنین اعمالی تنها به جیب سکولاریستهای مرتد محلی می رود . سکولاریستهای مرتد با حربه ی دفاع از مکانهای عبادی نصاری و ایجاد امنیت برای مذاهب و ادیان مختلف مقبولیت عمومی یافته و پایه های آن مستحکم تر می گرددو در برابر صدها جوان مسلمان و دعوتگر را به بهانه های واهی دستگیر، زندانی ، شکنجه و درنهایت اعدام خواهند نمود بدون آنکه واکنشی از جانب مسلمین در پی داشته باشد .

10 دیدگاه دربارهٔ «قاعده ی اشتباه دولت اسلامی بار دیگر فاجعه افرید»

 1. جزاکم الله خیرا
  به شخصه این عمل را غیر شرعی میدانم
  چه از القاعده سر بزند چه دوله چه هر جماعت دیگری.

  پاسخ
 2. 《 تبصره پیرامون حمله به کلیسای مسیحیان در مصر 》

  مسیحیان قبطی حدود ۱۰ درصد مصر را تشکیل میدهند ، از آنجاییکه تا الان یک حکومت اسلامی بطور صحیح در مصر حاکم نگشته است تا این فرقه را زیر کنترل خویش قرار دهد و جزیه را برایشان تحمیل کند، اینها در هر حکومتی که آمده بطور راحت و آسوده فعالیت های خویش را پیش بردند ، حتی به حکومت مرسی مرتد که دعوای اسلام را میکرد ؛
  مسیحیان مصر با وجودیکه اقلیت ترین فرقه را در مصر تشکیل میدهند ، باز هم چندین شبکه های رسانه ای را برای فعالیت های شان تاسیس کرده اند ، و شب و روز در رسانه هایشان به نبی اکرم صلی الله علیه و سلم و اصحاب جلیل القدر آن فحش و ناسزا میگویند،
  از آنجائیکه منهج دولت اسلامی در مورد کفار امروز ( محارب ، غیر محارب ) یکی است ، و فرقی بین کافر جنگی و کافر مدنی نمیگذارد ، و این هم بنابر ادله شرعی که در نزد ما است میباشد،
  باز هم دولت اسلامی در حدود چند هفته پیش اصداری بنام ” وقاتلوالمشرکین کافه ” را صادر نمود ، و در آن مسیحیان مصر را تهدید به عملیات های انتقام گیرانه به سبب دشنام شان به ساحت مقدس رسول الله صلی الله علیه و سلم نمود، که الحمدلله پیش از آن شاهد یک عملیات بودیم و بعد از إصدار ؛ دیروز ( ۱۲ رجب ۱۴۳۸ ) شاهد دو عملیات مبارک استشهادی در دو کلیسای مسیحان در شهر های الاسکندریه و طنطا بودیم ، که الحمدلله نزدیک به ۲۰۰ کشته و زخمی بجا گذاشت ، و در آن شماری از جنرالان، افسران پولیس، رئیس محکمه ، و کسانیکه وظیفه حفاظت از کلیسا را به عهده داشتند کشته شدند ،
  و این عملیات رعب بزرگی را بر دل های دشمنان اسلام انداخت ، طوریکه سه روز عزای عمومی و سه ماه وضعیت فوق العاده در مصر اعلان گردید ،
  و همچنان شاهد تظاهرات مسیحیان در مقابل سیسی بودیم .
  یک روز از مدت عملیات نگذشته بود که اسرائیل از تمام اتباع خویش خواست که هرچه زودتر سیناء را ترک کنند، و از سفر کردن به سیناء خودداری کنند ، این همان چیزی است که رسول الله صلی الله علیه و سلم فرموده اند : ” نصرت بالرعب مسیرة شهر ” من نصرت شده هستم به رعب یک ماه فاصله راه ”
  حقا که چنین است ، انجام عملیات توسط دو شیرمرد استشهادی دنیای صلیبیت و یهودیت و مزدوران پست فطرت شان را به رعب و وحشت انداخت،
  صلیبی ها و تمام دشمنان اسلام خوب بدانند ! این اولین عملیات شیرمردان خلافت نبوده و نخواهد بود ، و در آینده ای بسیار نزدیک منتظر عملیات های خطرناکتر باشند ، پس انتظار بکشید ما هم انتظار میکشیم ، باذن الله و ماذالک علی الله بعزیز …

  ✍جمیل الحربی

  پاسخ
 3. آقای جمیل! شما با این کارتان دهن یک گروه کوچک را بستین ولی در مقابل دهن طعن وبد گویی جهان کفر را علیه اسلام باز کردید.
  من خیلی متأثرم

  پاسخ
 4. السلام علیکم
  پاسخی به تبصره برادرمان جمیل الحربی
  ۱- مسیحیان مصر در کشوری زندگی می کنند که به قول شما حکام آن سکولاریست و مرتد هستند . حالا به نظر شما طبق آیات اولیه سوره ی روم یک سکولاریست مرتد به مسلمین نزدیکتر است یا یک مسیحی ؟
  ۲- مسیحیان مصر در مصر توهینی به پیامبر ما نکرده اند بلکه شبکه های انها که در اروپا و آمریکا هستن توهین کرده اند . آیا صحیح است کل مسیحیان را به جرم یک عده خارج نشین کشت ؟
  ۳- فرموده ای: از آنجائیکه منهج دولت اسلامی در مورد کفار امروز ( محارب ، غیر محارب ) یکی است ، و فرقی بین کافر جنگی و کافر مدنی نمیگذارد ، و این هم بنابر ادله شرعی که در نزد ما است میباشد، ”
  با این وجود شما هیچ دلیلی برای کشتن افرادی که در مکانهای عبادی خود هستند ندارید. اگر دارید نشان دهید . چون حکم افراد عادی با افرادی که در مکانهای عبادی هستند فرق می کند .
  ۴- اگر دقت فرمائید ادامه آیه ی ” وقاتلوا المشرکین کافه ” این است : وَقَاتِلُوا الْمُشْرِكِينَ كَافَّةً كَمَا يُقَاتِلُونَكُمْ كَافَّةً . حالا بفرمائید که اینهایی که در مکانهای عبادی هستند کجا با ما قتال کرده اند ؟
  ۵- بر خلاف فرموده ی شما این کار دولت اسلامی هیچ صدمه ای به روابط میان سیسی مرتد و نصاری نزد بلکه روابط آنها را نیز مستحکم تر نمود .
  ۶- این کار دولت اسلامی کاملا غیر شرعی است . و قرار نیست ما از کارهای غیر شرعی حمایت کنیم . اگر شما دلیلی شرعی برای حلال نمودن کشتن این انسانها در مکانهای عبادی دارید لطفا نشان دهید .
  در پایان به خود و شما تذکر می دهم که :
  يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا كُونُوا قَوَّامِينَ لِلَّهِ شُهَدَاءَ بِالْقِسْطِ ۖ وَلَا يَجْرِمَنَّكُمْ شَنَآنُ قَوْمٍ عَلَىٰ أَلَّا تَعْدِلُوا ۚ اعْدِلُوا هُوَ أَقْرَبُ لِلتَّقْوَىٰ ۖ وَاتَّقُوا اللَّهَ ۚ إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ.

  پاسخ
 5. السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
  برادر سیف الله:
  اگر دقت فرمائید ادامه آیه ی ” وقاتلوا المشرکین کافه ” این است : وَقَاتِلُوا الْمُشْرِكِينَ كَافَّةً كَمَا يُقَاتِلُونَكُمْ كَافَّةً . حالا بفرمائید که اینهایی که در مکانهای عبادی هستند کجا با ما قتال کرده اند ؟
  آیا بمباران کردن روزانه وشبانه مساجد و عبادت گاههای اهل سنت در عراق و سوریه توسط کفار و یهودیان و مسیحیان، قتال نیست؟ آیا اینها همان تایید کنندگان حملات آمریکای ملعون و اعوانش نیستند؟

  پاسخ
 6. علیکم السلام و رحمه الله و برکاته
  مجاهد گرامی :
  اگر خوب دقت فرمائید تمام بمبارانها بر اهل سنت و مساجد اهل سنت در عراق و سوریه و افغانستان و پاکستان و غیره توسط سکولاریستها صورت می گیرد.
  صحیح است برادر ؟
  اگر یک راهب نصرانی یا یهودی حمله به مسلمین را تائید کرده ، اما در برابر هزاران مفتی و ملای اهل سنت در سراسر دنیا این حملات را تائید کرده اند .
  این هم صحیح است برادر؟
  حالا به نظر شما صحیح است تمام مساجد اهل سنت را با ساکنان آن منفجر کنیم ؟!!
  این کار اشتباهیه و ما هیچ دلیل شرعی برای ان نداریم برادر .

  پاسخ
 7. برادر دولت اسلامی کار اشتباهی اگر ازش سر زد عادلانه جواب بدیم در ضمن این کار دولت اسلامی اشتباه نیست

  پاسخ
 8. مهمترین جواب: شما میگویی اینطور اهلسنت اذیت میشوند؟ پس اصلا جهاد نکنید پس اصلا نباید رسول الله دعوت میداد چون باعث شکنجه بلال شد معاذالله…شما را چه شده که به نصارا دل رحم شده اید این نصارا همه حکم جنگ با مارا دارند اینان مانند خاینان بنی قریظه هستند

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید