بیش از ۶۰ کشته و زخمی و ۶ اسیر از مزدوران pkk در شهرهای اطراف رقه

بیش از ۶۰ کشته و زخمی و ۶ اسیر از مزدوران  pkk در شهرهای اطراف رقه

 به قلم: ابوعبدالله بانه ای

در غرب شهر الطبقه ابو عزام البریجی ماشین بمب گذاری شده خویش را بر وسط تجمع مرتدینpkk در روستای ” احمد الخلف ” درهم کوبید، که در نتیجه بیش از ۳۰ تن از مرتدین کشته و زخمی شدند، در این هنگام در نتیجه دفع حمله مرتدین در جنوب شرق فرودگاه الطبقه ، حداقل ۶ تن از مرتدین کشته و شماری دیگر زخمی شدند، و یک ماشین نظامی شان نیز از کار انداخته شد.

علاوه بر آن  ۲۵ کشته و زخمی از نظامیان آمریکایی و مرتدین pkk در شرق رقه بر جای ما ند که در نتیجه ی منفجر شدن واسکت مملو از مواد منفجره ابو خلیل الموحد بر اطاق عملیات نظامیان آمریکایی و pkk، نزدیک روستای ” مزرعةالقادسيه ” به دست آمد، به نحوی که چهار هلیکوپتر برای انتقال کشته و زخمی شده های سکولاریستهای آمریکا و مزدوران  pkk در منطقه پائین آمدند .

در شمال شهر الطبقه در نتیجه دفع یک حمله مرتدینpkk در قریه ” الاعیوج ” حداقل ۲ تن از مرتدین کشته و شماری دیگر زخمی شدند، باقیمانده فرار را بر قرار ترجیح دادند، در شرق این شهر نیز ۶ مزدور pkk دستگیر گردیدند .
در شرق رقه ، در نتیجه حمله هواپیمای بدون سرنشین دولت اسلامی در نزدیک ” مزرعةالقادسيه ” یک تن از مرتدین pkk نیز زخمی شدند.

سکولاریستهای مزدور محلی و آمریکائیان اشغالگر اگر توسط سل، وبا، طاعون، ایدز و… هم کشته شوند باز جای شکر دارد، ولله الحمد والمنه.

2 دیدگاه دربارهٔ «بیش از ۶۰ کشته و زخمی و ۶ اسیر از مزدوران pkk در شهرهای اطراف رقه»

  1. من خودم کوردم اما مثل سگ از پ ک ک متنفرم امیدوارم دولت ترکیه همشونو مثل سگ بکشه که البته همین الان داره این کارو میکنه

    پاسخ
  2. در نتیجه یک هجوم سربازان دولت اسلامی به مواضع مرتدینpkk در غرب منطقه ” تل السمن ” حداقل ۳ تن از مرتدین کشته و شماری دیگر زخمی شدند،

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید