دیدار یکی از رئیس جمهورهای دوقلوی افغانستان با یکی از ملاهای خائن آل سعود

دیدار یکی از رئیس جمهورهای دوقلوی افغانستان با یکی از ملاهای خائن آل سعود

ارائه دهنده: ابوعمر کندزی

ما تا به حال در کشوری ندیده ایم که دو تا رئیس جمهور داشته باشد اما آمریکای سکولار هر چیزی را  جهت فریب افکار مردمان ستمدیده استفاده می کند و اجناس تقلبی زیادی تولید می کند . به همین دلیل اسمی برای این تولید جدید آمریکا گذاشته ایم تحت عنوان رئیس جمهورهای دوقلوی افغانستان.

حالا یکی از این دو قلوهای مزدور که ارزش یک مهندس ساختمانی را ندارد نزد یکی مثل خودش در عربستان رفته و شروع به درد دل کرده . این مزدور در مورد سفر خود می گوید: در جریان سفر به کشور عربستان سعودی ملاقاتی داشتیم با صاحب فضيلت شیخ عبدالرحمن سدیس امام مکه مکرمه و رییس عمومی امور مربوط به مسجد الحرام و مسجد نبوی شریف که در این ملاقات روی مسایل جاری در کشور های اسلامی خصوصا افغانستان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در این ملاقات تذکر دادم که اسلام دین صلح و امنیت است ولی بدبختانه تعدادی از حرکت های افراطی برای نیل به اهداف شوم خویش از دین مبین اسلام استفاده نادرست انجام میدهند.شیخ سدیس با تایید این مطلب بیان نمود که باید با چنین طرز فکری ایستاده گی و مبارزه باید صورت گیرد و عالمان دین مکلف اند با چنین افکاری مقابله نمایند.

از ایشان دعوت به عمل آوردم تا سفری به افغانستان داشته و وضعیت این کشور را از نزدیک ملاحظه نموده تا از تجربه و رهنمایی لازم ایشان در کشور عزیز مان جهت برقراری صلح استفاده صورت گیرد.

شیخ گفت متاسفانه افغانستان نیز مانند بیشتر کشور های اسلامی هدف گروه های افراط گرای اسلامی قرار گرفته است و این مسوولیت علمای افغانستان است تا در مقابل این جریان به صورت جدی موضعگیری واضح و روشن داشته باشند.”

حسبنا الله و نعم الوکیل زمانی که چنین موجودات پست و بی ارزشی(الویبضه) در مورد امور عامه مسلمین صحبت می کنند .

دیدگاهتان را بنویسید