دولت سکولار ترکیه از نمادهای برحق یا باطل بودن منهج جماعتهای سوریه

دولت سکولار ترکیه از نمادهای برحق یا باطل بودن منهج  جماعتهای  سوریه  

 ارائه دهنده : ابوخالد کردستانی

امروز حکومت سکولار و طاغوتی ترکیه، یکی ازبزرگترین فتنه‌ها و مصیبتهایی است که مسلمین آن را در عصر حاضر بخود دیده اند. فتنه‌ایی که نه تنها عوام امت ، بلکه حتی علمایی چون ابوبصیر طرطوسی و سایر علمای صحوات که سابقه‌ی درخشان جهادی هم داشتند به فتنه‌ی آن گرفتار شده اند.

علت اهمیت آن، بدان خاطر است که طاغوت آن برخلاف طواغیت عرب و عجم دیگر، بسبب ساحران دربارش، خود را ورثه‌ی خلافت عثمانی معرفی کرده و قصد برگرداندن اقدار عثمانی را دارد! واین حیله وفریبی است برای عوام مسلمانان تا دربین آنان محبوبیت حاصل نماید.اردوغان همچون مسلیمه‌ی کذاب! ازطرفی خودرا وارث خلافت اسلامی عثمانی می داند، واز طرفی دستش به خون هزاران مسلمان در شام و افغانستان و عراق و… آلوده شده!

  • همین برای طاغوت بودن او کافی است که در مملکت او همچون دولت فاسد آل سعود پایگاه بزرگ آمریکا برای نابودی فرزندان اسلام در گوشه کنار دنیا بناشده است.درپایگاه انجرلیک که روزانه دهها بار هواپیماهای  آمریکا و ناتو برای بمباران مسلمانان شام و عراق و افغانستان برمی خیزند!
  • همین برای طاغوت بودن او کافی است که صدها تن از زنان و مردان مسلمان را تسلیم حکومتهای سکولار و یهودی و مرتد نمود، ازجمله چند خواهر مسلمان به اسرائیل ، وچند تن از برادران دیگر به آمریکا و زندان گوانتانامو و…
  • برای طاغوت بودن اردوغان کافی است که درطول حکومتش پایبند براصل قانون اساسی سکولاریستی آتاتورک بوده وهست…

وصدها دلیل دیگر!

ای برادرمسلمانم! ای برادرمجاهدم!  این را بدان ای رحمت خداوند برتوباد!

که زیادی مساجد در ترکیه، آزادی تقریبی مسلمانان درآن ، خدمت رسانی به مهاجران وآوارگان سوری ، هیچکدام از اینها در مقابل اصل توحید و تشکیل حکومت اسلامی هیچ ارزش واساسی ندارد!

پس ای برادر مجاهدم! ای برادری که تودرشدیدترین حالات خود ، کافربه طاغوت و قانون و دستورش بودی! امروز تعصب جماعت ها سبب نشود که این اصل مهم اسلام را فراموش کنی! امروز بازی باالفاظ شرعی هم چون “سیاست شرعی ” تورا نفریبد! همان چیزی که دیروز برای فلان جماعت عیب و ایراد بود امروز برای تو سیاست شرعی نشود!

بدان ای رحمت خداوند برتوباد! که خونت درچه مسیری ودر زیر چه پرچمی ریخته می شود! نسبت به دین واعتقادت ، نسبت به ولاء  وبرائت حساس باش! وتعصب جماعتت چشمانت را کور نکند!

چراکه فردا کسی تورا نجات نخواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید