دونالد ترامپ انتقام افسانه ی هولوکاست را از مسلمین می گیرد

دونالد ترامپ انتقام افسانه ی هولوکاست را از مسلمین می گیرد

ارائه دهنده: عبدالباسط بلوچ

“دونالد ترامپ” رئیس جمهور آمریکا در یک سخنرانی در مجمع عمومی گنگره جهانی یهودیان در رابطه با “هولوکاست” در نیویورک گفت: هیچ عقلی توانایی درک درد و و رنج و زیان قتل و عام یهودیان توسط نازیها را ندارد. دونالد ترامپ در توصیف هولوکاست، این حدثه را تاریکترین فصل در دوران تاریخ بشریت دانست. وی همچنین گفت: در این روز ما ناراحتیم، و یادآور می شویم و همچنین دعا می کنیم که هیچ وقت بار دیگر این اتفاق رخ ندهد.او تعهد نمود که با تمام توان از رژیم صهیونیستی حمایت کند و با یهود ستیزی مبارزه نماید. وی در ادامه افزود: ماباید احساسات ضد یهودی و تروریسم را در هر جایی که باشد از بین ببریم، و نباید از هر نظام و سیستمی که اسرائیل را تهدید می کند چشم پوشی نماییم.

ترامپ هیچ اشاره ای به کشتار مسلمانان الجزایر، مراکش، لیبی، هند و دیگر مستعمره های غرب و سرکوب جنبش های استقلال طلبی و ضد استعماری مسلمانان در قرون های هجدهم تا بیستم میلادی نکرده است.او هیچ اشاره ای به صنعت برده داری وسیع خود که موجب مرگ میلیون ها سیاه پوست آفریقایی شد و بسیاری از آنان مسلمان بودند نمی کند.او از اغماض آمریکا و سازمان ملل بر نسل کشی مسلمانان بوسنی و قتلگاه “سربرنیتسا” به دست صرب ها و نیز سرکوب مسلمانان فلسطین توسط همین اقلیت یهودی هیچ سخنی به میان نمی آورد.

ترامپ به لشکری کشی آمریکا به خاورمیانه و کشتن مردم بی دفاعِ عراق و افغانستان و یمن و سوریه هم هیچ اشاره ای نکرده است، او افسانه ی هلوکاست یهودیان را واقعی جلوه می دهد اما کشتار مسلمانان سوریه، میانمار و آفریقای مرکزی را واقع نشده می پندارد.و بر این کشته شده ها اشک نمی ریزد و ترحم نمی کند.

او می خواهد انتقام خون یهودیان در افسانه هلوکاست را از مسلمانان بگیرد افسانه ای که اگر به فرض آن را واقعیت هم تصور کنیم توسط ژرمن ها و حزب سکولاریست نازی صورت گرفته اما به زعم ترامپ سکولاریست ، مسلمانان باید بهای آن را بدهند.!!

دیدگاهتان را بنویسید