چرا نوکری حزب کارگران اوجالان (pkk) برای آمریکا طرفدارانش را شوکه می کند؟

چرا نوکری حزب کارگران اوجالان (pkk) برای آمریکا طرفدارانش را شوکه می کند؟

ارائه دهنده: آکو سنه ای

با آنکه ممکن است طرفداران حزب کارگران اوجالان (pkk) از مزدوری حزبشان برای روسیه و متحدین روسیه آگاهی های نسبی داشته باشند و آن را تحت عناوین فریبنده و بچه گانه ای توجیه نمایند اما مزدوری حزب کارگران اوجالان (pkk) برای امپریالیسم آمریکا در سوریه تا حدودی غیر قابل هضم است . هرچند دشمن مشترک همچون دوله نیز در میان است .

در خبر ها مشاهده نمودیم که مجلس نظامی شهر منبج در سوریه که تابع نیروهای دموکراتیک سوریه (شاخه حزب کارگران اوجالان (pkk)در سوریه ) می باشد پرچم کشور روسیه را در تمام مناطق حومه غربی منبج برافراشتند!!منابع محلی نیز گفتند که از سمت منطقه “ابوکهف” در حومه غربی منبج کاروانی از خودروهای جنگی (متعلق به روسیه) وارد روستاهای غربی منبج شدند و نیروهای حزب کارگران اوجالان (pkk) این خودروها را محافظت می کردند.با این وجود چند روز قبل از آن نیز نیروهای آمریکایی به منبج وارد و پرچم آمریکا را در مناطقی در داخل و حومه این شهر برافراشتند.

بر این اساس همانطور که پیش بینی می شد شبه نظامیان ملحد حزب کارگران اوجالان (pkk) مناطق خود را عملا به مستعمره ی اجنبی ها در آورده اند و اگر روزی بر دیگر مناطق مسیطر شوند قطعا مردم محلی را به استعمار و استثمار کفار سکولار خارجی درخواهند آورد. حالا سوالی که برای مریدانش بدون پاسخ مانده این است که چرا آمریکا؟

جواب خیلی ساده است : حزب کارگران اوجالان (pkk) یک مزدور است و مزدور اختیاری از خود ندارد ف حالا که روسیه و آمریکا و ترکیه با هم به توافق رسیده اند وظیفه ی حزب کارگران اوجالان (pkk) فقط اطاعت، اجرای دستور و نوکری است نه سوال کردن .

دیدگاهتان را بنویسید