چپ و سوسیالیسم کاسه ی همیشه گدایی و دیکتاتوری بر مردم

چپ و سوسیالیسم کاسه ی همیشه گدایی و دیکتاتوری بر مردم

ارائه دهنده : پژمان موکریانی

بدون شک گروهکها و حتی حکومتهای متمایل به چپ و سوسالیسم نتوانسته از دوبیماری مزمن خود را نجات دهند یکی دیکتاتوری بر اساس دیکتاتوری پرولتاریا و دیگر دروغی به نام رفاه که به زیر دستان خود وعده داده اند . برای این منظور لازم نیست به تاریخ مراجعه نمائید فقط کافی است که نگاهی به مردمان ساکن در حکومتهای ونزوئلا و کره ی شمالی و کوبا و چین و حزب کارگران اوجالان و طالبانی بیاندازید تا همه چیز برای شما آشکار گردد .

نیکلا مادورو رئیس جمهور چپ و سوسیالیست ونزوئلا از سازمان ملل متحد خواسته است برای تامین نیازهای دارویی مردم این کشور کمک ارائه کند.مادورو گفت که سازمان ملل تخصص لازم برای عادی سازی عرضه و توزیع مواد دارویی در این کشور را دارد.فدراسیون پزشکی ونزوئلا اخیرا گفت که بیمارستان ها کمتر از ۵ درصد داروی مورد نیاز خود را در اختیار دارند.کمبود مواد غذایی و بسیاری از اقلام دیگر اساسی باعث شده ونزوئلایی ها هر روز با صف های طولانی برای خرید کالاهای اساسی روبرو باشند.مواد دارویی هم از این وضع مستثنی نیست.

خبرنگاران می گویند که اذعان رفیق مادورو به نیاز ونزوئلا به کمک های خارجی نشانگر وضعیت ناگوار این کشور است.همه اینها درحالی است که ونزوئلا بعضی از بزرگترین ذخایر نفتی جهان را دارد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید