تمایز جبهه جولانی با جبهه صحوات دست پرورده ترکیه و آمریکا در سوریه

تمایز جبهه جولانی با جبهه صحوات دست پرورده ترکیه و آمریکا در سوریه

به قلم: ابوخالد کردستانی

 

شکی نیست که آمریکا به صورت مستیقیم و یا از کانال آل سعود و قطر و کویت و سایر دول دست نشانده ی خود و ارتش اتحادیه ی اروپا(ناتو) هم از کانال دولت سکولار ترکیه گروههای مسلحی را در جهت تامین منافع خود تولید نموده اند . تمام این گروههای خائن تحت عناوین جهاد و آزادی و جامعه ی مدنی و دموکراسی اعمال مزدورانه ی خود را جهت عوام فریبی پوشش می دهند .

اما گروههای دیگر ی هم هستند که به ظاهر خود را خارج از این منظومه ی مزدور می دانند و به شدت مخالفت خود را با سکولاریسم و دموکراسی و حکام دست نشانده ی عرب اعلام نموده اند، اما واقعیت موجود چیزی غیر از این ادعا را نشان می دهد . جبهه جولانی یکی از این گروههاست که مشتی شیوخ ساکن در دارالکفر و دارالحرب برای رسیدن به اهداف خود آنها را بازیچه خود قرار داده اند تا اهل سنت و دیگر جماعت ها را فرسوده و نابودکنند و  جبهه جولانی و متحدینش بدون اینکه متوجه باشند ابزار دست دشمنان آگاه و دوستان جاهل قانون شریعت الله گشته اند.

در این صورت می توان پرسید یک جماعت مستقیما مزدور کفار سکولار خارجی و طاغوتهای مزدور محلی باشد یا ناخواسته ابزار این دشمنان آشکار باشد چه فرقی می کند ؟!! مهم این است که منافع دشمنان قانون شریعت الله و مسلمین را تامین می کند.

1 دیدگاه دربارهٔ «تمایز جبهه جولانی با جبهه صحوات دست پرورده ترکیه و آمریکا در سوریه»

  1. بــه‌پــه‌لــه‌…
    كوژرانی دوئه‌ندامی په‌كه‌كه‌ی مولحید وبرینداربونی ئه‌وانه‌ی تربه‌ته‌قاندنه‌وه‌ی بۆمبێكی چێنراوله‌به‌رده‌رگای مه‌لبه‌ندی سه‌ربازی له‌جاده‌ی الرابطه‌ له‌شاری منبج

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید