جنگ تحمیلی مزدوران آل سعود در غوطه ی شرقی سوریه صدای مزدوران ترکیه و ناتو و مفتی های صحوات را در آورد

جنگ تحمیلی مزدوران آل سعود در غوطه ی شرقی سوریه صدای مزدوران ترکیه و ناتو و مفتی های صحوات را در آورد

 

به قلم: ابوخالد کردستانی

پس از گذشت نزدیک به یک هفته از جنگ نیابتی صحوات که مزدوران آل سعود در جیش الإسلام جرقه های آن را بر علیه متحدین سابق خود در غوطه شرقی زده اند علاوه بر راهپیمائی ساکنان جنگ زده ی این مناطق صدای صحوات و مزدوران ترکیه و ناتو را نیز درآورد.مزدوران آل سعود تظاهرات مردمی برای پایان دادن به این تجاوزگری ها را با گلوله گرم پاسخ دادند و چندین تن از مردم معترض را به کام مرگ فرستادند.

جیش الإسلام طی بیاناتی رسمی، هدف از این جنگ نیابتی را از میان برداشتن هیئت تحریر الشام در غوطه شرقی (که از مخالفین سیاستهای آل سعود به شمار می روند)اعلام کرد با این وجود دیگر گروه ها و جماعت های مسلح در غوطة شرقی طی بیاناتی رسمی از کذب و دروغ جیش الإسلام و فریب اذهان عمومی در این خصوص خبر دادند.

جماعت احرار الشام طی بیانی با تجاوزگر خواندن جیش الإسلام از وی درخواست کرد که به حملات خود پایان دهد و اختلافات موجود مابین دو طرف را به دادگاه شرعی مراجعه دهد. جماعت فیلق الرحمن در غوطة شرقی نیز ضمن تجاوزگر خواندن جیش الإسلام اعلام کرد که این گروه به بهانه درگیری با هیئت تحریر، پایگاه ها و مناطق فیلق الرحمن را مورد هجوم قرار داده و به کشته شدن تعدادی از مجاهدان این جماعت انجامیده است.

عبدالرزاق مهدی، ابو محمد مقدسی، ابوبصیر طرطوسی و عبدالله محیسنی طی بیاناتی جداگانه جیش الإسلام را گروه باغی و تجاوزگر در این جریانات معرفی کردند و خواستار پایان دادن به این تجاوزگری ها و عدم پایمال کردن خون برادران مجاهدشان شدند.

جیش الإسلام یکی از بارزترین گروهایی است که از سوی کشورهای دست نشانده ی عرب حاشیه خلیج و بخصوص رژیم فاسد آل سعود حمایت و پشتیبانی می شوند این گروه و گروههای مشابه اعمال خود را متناسب با سیاست های تحمیلی حامیانشان تنظیم می نمایند و دین و خون و مال و ناموس مسلمین برایشان در درجات بعدی قرار می گیرد.

در اینجا جنگ و کشت و کشتار این گروههای مزدور در راه طاغوتها و اربابانشان است نه جهاد فی سبیل الله و نجات مستضعفین؛ این را هم ابوبصیر مفتی ترکیه و ناتو می داند  هم ابومحمد مقدسی مفتی جولانی خائن و هم محیسنی مفتی دمدمی مزاج و آشوب طلب سعودی و هم عبدالرزاق مهدی مفتی اشرار الشام دموکراسی خواه؛ و زمانی که نوبتش برسد، همچون سابق، اینها هم همدیگر را نیز خوارج و مرتدو… می خوانند تا حافظ منافع ساپورت کننده های خود باشند که تا به حال خون هزاران انسان بی گناه سوری را هدر داده اند و شریک قاتلین هستند.

دیدگاهتان را بنویسید