مختصری از تاریخ مواجهه دوله با صحوات و جبهه جولانی

مختصری از تاریخ مواجهه دوله با صحوات و جبهه جولانی

 

به قلم: ابومصعب

بعد از ورود صلیبی ها در سال ۲۰۰۳ به عراق جهاد ضد صلیبی ها توسط مسلمانان عراق برای دفع دشمن نیز به وجود آمد

روز ها گذشت تا اینکه رمضان سال ۲۰۰۶ فرار سید و مجلس شورای مجاهدین ، تشکیل دولت اسلامی عراق را اعلام کرد و با اعلام آن جماعات و گروه های جهادی بسیار زیادی زیر پرچم دولت اسلامی جمع شدند

و جنگ بیشتر شدت یافت و مسلمانان با سکولاریستهای اشغالگر خارجی ومرتدین که همراه سکولاریستهای اشغالگر شده بودند می بایست می جنگیدند.در این بین سکولاریستهای اشغالگر خارجی و مرتدین گروهی به نام صحوات را تشکیل دادند که توسط امریکا تقویت میشد و از آنان کمک مادی و نظامی میگرفت.سرکردگان صحوات این اشخاص بودند ابو ریشه خائن و حمید الهایس  و خالد الملا رهبر جماعت علمای عراق .این صحوات همراه با ارتش سکولاریستهای اشغالگر خارجی به جنگ مجاهدان می رفتند و توسط سربازان آمریکایی مستقیما نظارت می شدند و سران این صحوات با آمریکایی های غاصب می نشستند و نهار میخوردند که نشان میدهد اینها خود نوکران آمریکا هستند.

عزیزان من، دولت خلافت اسلامی که قبلا اسمش دولت اسلامی عراق بود قبل از سال ۲۰۰۶ به وجود آمده و تا سال ۲۰۱۰ امیر آن شهید ابو عمر البغدادی بود. بعد از شهادتش شیخ دکتر ابو بکر بغدادی امیر آن شد.

این فیلم را نگاه کنید

http://youtube.com/watch?v=CPuzsJxZhTA&feature=youtube_gdata_player

اقای ایمن الظواهری(قبل از تغییر موضع) میگوید مطلقا ما هیچ تنظیمی از تنظیم های القاعده در عراق و بلاد الرافدین نداریم بلکه آنچه که هست دولت اسلامی عراق می باشد.همچنین در همان فیلم بیعت دادن امیر تنظیم القاعده شیخ ابو حمزه المهاجر را به شیخ ابوعمر البغدادی می بینیم. همچنین خود تنظیم جبهة النصره نیز توسط دستور شیخ ابو بکر البغدادی به سوی شام فرستاده شده است و جبهة النصره امتداد دولت اسلامی بود . برای توضیح این مساله نیز به این سخنرانی شیخ ابو بکر بغدادی گوش بدید

http://youtube.com/watch?v=6MuZrcxvL_w

و متن قسمت مورد نظر سخنرانی اش چنین است :

ما كان لنا إلا أن نهب لنصرتهم، فانتدبن الجولاني هو أحد جنودنا ومعه مجموعة من أبنائنا ودفعنا بهم من العراق إلى الشام على أن يلتقوا بخلايانا في الشام، ووضعنا لهم الخطط ورسمنا لهم سياسة العمل، وامتد نفوذ الدولة الإسلامية إلى الشام، وقد آن الأوان لنعلن أمام أهل الشام والعالم بأسره أن جبهة النصرة ما هي إلا امتداد لدولة العراق الإسلامية وجزء منها، فنعلن متوكلين على الله إلغاء اسم دولة العراق الإسلامية وإلغاء اسم جبهة النصرة وجمعهما تحت اسم واحد الدولة الإسلامية في العراق والشام.

یعنی الجولانی (امیر جبهه النصره) که یکی از سربازان ما (دولت اسلامی عراق) بود را با مجموعه ای از فرزندانمان به از عراق به سوی شام فرستادیم تا نزد افرادمان در شام بروند و برایشان نقشه و برنامه و سیاست عمل طراحی کردیم و دولت اسلامی در شام نفوذ پیدا کرد و الان نیز جلوی همه اهل شام و همه اهل دنیا اشکارا اعلام میکنیم که جبهه النصره چیزی نیست جز امتداد دولت اسلامی عراق و جزءی از آن است و با توکل بر خدا اسم دولت عراق اسلامی و اسم جبهه النصره را الغا کردیم و اسم دولت اسلامی عراق و شام را به جای آن قرار دادیم.

اما با این حال جبهه النصره با همراهانش از دولت اسلامی انشقاق یافت. و با این حال نیز ابو بکر بغدادی به معاقبت او نپرداخت و روزی از روزها او را تحریم نکرد و با احسان با انها رفتار کرد تا اینکه صحوات به جنگ جبهه النصره رفتند و دولت اسلامی با این دیدگاه که جبهه النصره نیز از خودش است به دفاع جبهه النصره رفت و با صحوات جنگید و تشکر و قدر دانی و افراد جبهه النصره را با خود به همراه داشت. در این لینک میتوانید چند تا از سخنانشان را ببینید

http://justpaste.it/e71b

با توجه به انهمه جنایات و خیانت ها و جرایم صحوات در حق مجاهدان دولت اسلامی ، جبهه النصره حتی یک کلمه هم از جنایات صحوات حرف نزد و چیزی از این همه جنایت ها و غدر های صحواتو کشتن سربازان و بزرگان دولت اسلامی توسط صحوات نگفت و ای کاش کارش همین قدر بود ، اما بیشتر از آن را گفت که جنگیدن دولت اسلامی با صحوات جنگ فتنه است!!! و صحوات را مجاهدانی می دانست که جنگیدن با آنها نه مصلحت است و نه جایز!!!

و شگفت انگیز تر نیز این بود که جولانی امیر جبهه النصره بعد از اینکه قتال با صحوات را فتنه دانست این دفعه شروع به قتال با دولت اسلامی کرد!!! و مرحله دوم از خیانت و غدر جبهه الجولانی در حق دولت اسلامی عراق و شام پدید آمد.و شروع به محاربه و متحد شدن با دشمنان اسلام برای جنگ با دولت اسلامی شدو با این عمل جبهه جولانی بسیاری از آنان مجددا به دولت اسلامی بیعت دادند و از جماعت جولانی به خاطر غدر او جدا شدند.

سپس به دروغ گفتند دولت اسلامی به مقرات و مناطق مربوط به جبهه النصره حمله کرده است و انبار نفت آنها را تصحاب کرده است اما حقیقت این بود که خود افراد آن مناطق به دولت اسلامی بیعت داده بودند و افراد آن مقر ها خودشان از افراد دولت اسلامی بودند و با جبهه النصره نبودند. با علم به اینکه در اصل کل مناطق جبهه النصره مال دولت اسلامی است چون جولانی از بیعت ابو بکر بغدادی خارج شد و این غدر اول او بود.سخنان ابو عبد العزیز العکیدی در این باره خود گویای همه چیز است. ابو عبدالعزیز العکیدی میگوید مجموعه ای از نصره که تعدادشون ۴۵ نفر بود همراه با امیرشان به دولت اسلامی بیعت دادن و این مناطق که شامل مناطق گاز و نفت بود جزوی از مناطق دولت اسلامی می باشند.

سپس جبهه جولانی در بیانیه ای سوءادب و تهدید و توهیناتی به دولت اسلامی میکند و به اهل بغی توصیفش میکند!!!

http://justpaste.it/ec4z

و بعد از این دولت اسلامی بیانیه ای تماما بر عکس بیانیه جبهه الجولانی بود را در تاریخ ۹/ ۲/ ۲۰۱۴ صادر کرد و غدر و خیانات آنها را ذکر کرد برای مثال همکاری جبهه النصره با صحوات در ولایت الخیر (دیر الزور) و در ادامه آن بمب باران کردن ولایت الخیر مناطق (التبني، ومعدان، ومنطقة الجديد) توسط جبهه النصره و گفت که فرق عمل شما با عمل صحوات و دشمنان مجاهدان چیست که به دولت اسلامی حمله کرده اید؟ و آنها را همکاران دوست داران صحوات و خائنین بر ضد مجاهدین وصف کرد.

چنین بود که اولین توهین و افترا یعنی اهل بغی بودن دولت اسلامی با آن همه سابقه و تلاش و زحمتش در راه جهاد فی سبیل الله زده شد.و بین خود عهد بستن که با این اهل بغی بجنگند تا حق خود را بگیرند.هههههه

جنگ از طرف انان شروع شد و افراد دولت اسلامی را اعدام میکردند به اسم جهاد! یعنی جبهه النصره و جیش الحر به یکی از مقرات دولت اسلامی در الجفره حمله کرده و ۲۰ سرباز از هجرت کنندگان را کشتند. و شیخ ابی دجانه اللیبی را ناجوانمردانه کشتند. و با کشتن شیخ ابی دجانه اللیبی نه تنها ناراحت نشدن بلکه خوشحالی کرده تکبیر گفتند!

وقتی که خیانت سوم جبهه النصره نیز دیده شد بسیاری از مخصلین و دنبال کنندگان راه حق از جبهه النصره جدا شدند و به دولت اسلامی بیعت دادند. ابو حفص المهاجر انشقاق خود را از جبهه النصره اعلام کرده و به دولت اسلامی در عراق و شام بیعت میدهد. همچنین ابو عبد الله المانی از جبهه النصره جدا میشود به دولت اسلامی بیعت میدهد. و بعضی دیگر نیز در خود جبهه النصره نامه هایی سر گشاده و نصیحت هایی برای آنان کردند و کارشان را خلاف شرع دانستند

http://justpaste.it/ecwa

سپس تهمت و خیانت و افترای چهارمشان پیدا شد اینکه دولت اسلامی خوارج هستند!!! الله اکبر از این همه خیانت. یعنی قسم به الله میخورم که امراء و شرعیون النصره به من می گفتند که لوای شهدای بدر و حیانی با فضیلت تر و با شرف تر از دولت اسلامی هستند و جنگیدن با دولت اسلامی مقدم است بر جنگیدن با نظام. اما دولت اسلامی همچنان مدارا و برخورد با احس شکل با جبهه النصره میکرد و آنها را نصیحت میکرد که راهی که در پیش گرفته اند اشتباه است .نگاه به نحوه برخورد و اخلاق شرعیون دولت اسلامی با جبهه النصره بندازید!!!

حقیقت این است که دولت اسلامی با دیگر مجاهدان نمی جنگد بلکه این دیگر مجاهدان هستند که با دولت اسلامی میجنگند. مثلا اتحاد و تحالف جیش الحر با پـ.کـ.کـ کمونیست که در بینشان زنان جنگجوی بدون حجاب دیده می شوند برای جنگیدن با دولت اسلامی.

به همین مقدار اکتفا میکنم به نسبت این سوالت که چرا دولت اسلامی با دیگر مجاهدان می جنگد

 

دیدگاهتان را بنویسید