مزدوران حزب کارگران اوجالان(pkk) در سوریه سلاح های مدرن آمریکایی در یافت می کنند

مزدوران حزب کارگران اوجالان(pkk)  در سوریه سلاح های مدرن آمریکایی در یافت می کنند

به قلم: م. عزیزی

زمانی که سکولاریستهای مرتد حزب اخوان الشیاطین اردوغان قصد نزدیکی به مواضع حزب کارگران اوجالان داشتند نیروهای مسلح روسی با تجهیزات خود در حد فاصل آنها قرار گرفته و مانع از صدمه دیدن مزدوران حزب کارگران اوجالان شدند چون روسیه این کارگران خودفروش را به صورت موقتی جهت جنگ با دوله به آمریکا اجاره داده است .

آمریکا هم واحدهای شبهه نظامی (یات) وابسته به مزدوران حزب کارگران اوجالان(pkk)، که تعداد آنها به صدها نفر می رسد، به سلاح های مدرن آمریکایی از قبیل، دستگاه های دید در شب، تفنگ های لیزری و همچنین کاپشن و کلاه های ضد گلوله مجهز شده اند این در حالیست که پنتاگون این موضوع را رد کرده است.

گفته می شود قانون آمریکا، پنتاگون را از تجهیز کردن دیگر حکومت ها و گروهک ها به این سلاحهای مجهز منع کرده است، به استثنای سازمان های اطلاعاتی وابسته به آمریکا و حکومت هایی که از طرف آمریکا در لیست سبز قرار گرفته باشند مانند امارات و عراق.

مزدوران حزب کارگران اوجالان(pkk) مردم مظلوم کردستان سوریه و اعراب تحت کنترل خود را به سربازی اجباری کشانده است و چنانچه کسی شانه خالی کند به شدید ترین شیوه ی ممکن مورد مجازات قرار می گیرد که از زندان و جریمه و اخراج از خاک تحت کنترل آنها شروع می شود که در پاره ای موارد به قتل عام عمومی یک روستا هم کشیده شده است . آیا تاریخ جنایات این مزدوران و خائنین به ملت کورد را فراموش خواهد کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید