پیام موسي الغنامی به حامیان گروه جولانی

پیام موسي الغنامی به حامیان گروه جولانی

به قلم : ابوخالد کردستانی

موسي الغنامی به عنوان نوچه ی عدنان عرعور و حافظ منافع آل سعود و ترکیه اخیرا نکاتی را در مورد گروه جولانی و طرفدان آن بیان کرده است که جالب توجه و آموزنده است . این شخص می گوید:” عجیب این است کسانی که شبیحه الجولانی مزدور را تشویق می کنند خود را در برابر مناطقی که شبیحه الجولانی آن را تسلیم می کنند به کوری زده اند. ای کسی که شبیحه الجولانی مزدور را تشویق می کنی (امثال ابومحمد مقدسی و طارق عبدالحلیم و ابوقتاده و…): به زودی می فهمی که تو تنها الاغی هستی که از آن برای سواری گرفتن و انتقال از یک مکان به مکان دیگر استفاده کرده اند و تو یکی از بزرگترین خائنان به این ثوره در این زمان هستی!”

البته این سبک گفتاری تنها مختص این انسان نیست بلکه اگر به سبک گفتمانی امثال ابوبصیر طرطوسی و مفتی های سایر صحوات در سوریه هم نگاه کنید متوجه خواهید شد که با طیف گسترده ای از انسانها طرفید که انسانیت را در روش برخورد با مخالف خود زیر پانهاده اند حالا چه رسد به اسلامیت.

آیا چنین موجوداتی ارزش آن را دارند که فرزندان مهد کودکی را آموزش دهند؟ آیا شما حاضرید فرزندان خود را تحویل چنین جانوری دهید که از وی چیزی یاد بگیرند؟ مسلما” نه . چون می دانیم ثمره ی چنین آموزشهایی چه چیزی خواهد بود . اما در کمال ناباوری چنین جانورانی در خاک سوریه و بسیاری از سرزمینهای مسلمان نشین تبدیل شده اند به مفتی و شیخ و عالم و… و انسانهای نا آگاهی دین و جان و ناموس و عقل و مال خود را در اختیار آنها قرار داده اند . در این صورت باید منتظر فساد دین و هدر رفتن جان و مال و ناموس مریدانشان باشیم . این همان چیزی است که در سوریه در حال رخ دادن است.

 

دیدگاهتان را بنویسید