ای مسلمین ارزش زندگی در دارالاسلام را بدانید و به سویش هجرت کنید

ای مسلمین ارزش زندگی در دارالاسلام را بدانید و به سویش هجرت کنید

به قلم : مسلم تاجیک

دارالاسلام سرزمینی است که طبق یکی از مذاهب اسلامی اداره می شود (هر چند که اکثر ساکنان آن کافر باشند)و دارالکفر سرزمینی است که طبق قوانین غیر اسلامی اداره می شود(هر چند که ساکنان آن مسلمان باشند). معیار «قانونی» است که بر مردم اجرا می شود نه خود مردم . با کفر حاکم مردم کافر نمی شوند و با اسلام حاکم نیز مردم مسلمان به حساب نمی آیند. مردم یک حکمی دارند و حاکمیت هم یک حکم جداگانه .

در این صورت باید الله را سپاس گفت که تاحالا زنده هستیم و مرگ به سراغمان نیامده است فرصت را غنیمت بدانیم و هر چه زودتر راه هجرت و جهاد را در پیش بگیریم و این حقیقت رابدانیم که یک روز زندگی کردن در دارالاسلام که سراسر عزت و شرف و پیروزی است بهتر از هزارسال زندگی کردن در حکومتی است حاکمان کافر و مرتد درآن حکم می کنند ای کسانی که عزت را بر ذلت برگزیده اید!

ذلت یعنی هجرت نکردن و جهاد نکردن و نشستن و ماندن در دارالکفری که  طواغیتی چون ترکیه و آل سعود حکم می کنند و شب و روز با برادرانشان که از یهود و نصاری و مشرکین هستند در مقبال اسلام و دارالاسلام  ایستاده اند و می جنگند و شب و روز شاهد بمبارانهای آنان هستیم که چطوری با دین الله می جنگند.

و ای کسانی که ذلت و خواری و ماندن در دارالکفری چون کردستان عراق و تاجیکستان و ازبکستان و…را بر دارالاسلام که عزت واقعی است برگزیده ای و بیدار باشید و این رابدانید که عزت یعنی هجرت و جهاد یعنی دارالاسلام یعنی زندگی کردن برای الله یعنی مردن برای الله شهادت برای الله که آرزوی پیامبران صلی الله علیه وسلم بوده است.

و ای کسانی که می گویید نمازهایمان وقربانی هایمان برای الله است و باید زندگی تان هم برای الله باشد نه برای مقام نه برای دنیا! مردنتان هم باید برای الله باشد نه برای وطن ونه برای طاغوت!

قُلْ إِنَّ صَلَاتِي وَنُسُكِي وَمَحْيَايَ وَمَمَاتِي لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (الإنعام/۱۶۲) بگو : بی گمان نمازم, وعبادت (وقربانی) من, وزندگی ومرگ من, همه برای الله که  پروردگار جهانيان است.

هجرت کردن از دارالکفر به سوی دارالإسلام  بر هر مسلمانی واجب است زیرا اقامت در دار الکفر پذیرش محبت و دوستی با کافران می‌باشد. در سنن ابوداود ( ۲۲۷۴ ) و غیر او آمده است که؛ رسول الله صلی الله علیه وسلم فرمود : أَنَا بَرِیءٌ مِنْ کُلِّ مُسْلِمٍ یُقِیمُ بَیْنَ أَظْهُرِ الْمُشْرِکِینَ . یعنی‌: من از هر مسلمانی که مابین مشرکان اقامت می کند بیزار هستم .

مسلمانی را که در دارالکفر اقامت گزیده ازخود نمی داند! از اینرو الله تعالی اقامت مسلمانی را که توانایی هجرت داشته باشد در میان کافران حرام نموده است، و کمترین عقوبت آن آتش جهنم است.

وصلی الله وسلم علی نبینا محمد وعلی آله واصحابه واتباعه الی یوم الدین.

 

یک دیدگاه در “ای مسلمین ارزش زندگی در دارالاسلام را بدانید و به سویش هجرت کنید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *