آمریکا ی سکولاریست را آنگونه که هست بشناس (قسمت مقدمه )

آمریکا ی سکولاریست را آنگونه که هست  بشناس (قسمت مقدمه )

نویسنده : استاد عبدالرحمن الکردی

مترجمین.مجاهد – ا. الکردی

بسم الله الر حمن الر حیم

مقدمه ی مترجمین

أَنِ الْحَمْدُ لِلَّهِ نَحْمَدُهُ ، وَنَسْتَعِينُهُ ، وَنَسْتَغْفِرُهُ ، وَنَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ شُرُورِ أَنْفُسِنَا ، وَمِنْ سَيِّئَاتِ أَعْمَالِنَا ، مَنْ يَهْدِهِ اللَّهُ فَلَا مُضِلَّ لَهُ ، وَمَنْ يُضْلِلْ فَلَا هَادِيَ لَهُ ، وَأَشْهَدُ أَنْ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ وَحْدَهُ لَا شَرِيكَ لَهُ ، وَأَنَّ مُحَمَّدًا عَبْدُهُ وَرَسُولُهُ ، ثُمَّ تَصِلُ خُطْبَتَكَ بِثَلَاثِ آيَاتٍ مِنْ كِتَابِ اللَّهِ يَأَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اتَّقُوا اللَّهَ حَقَّ تُقَاتِهِ وَلا تَمُوتُنَّ إِلا وَأَنْتُمْ مُسْلِمُونَ (آل عمران / ۱۰۲ )، وَاتَّقُوا اللَّهَ الَّذِي تَسَاءَلُونَ بِهِ وَالأَرْحَامَ إِنَّ اللَّهَ كَانَ عَلَيْكُمْ رَقِيبًا (النساء / ۱) ، اتَّقُوا اللَّهَ وَقُولُوا قَوْلا سَدِيدًا * يُصْلِحْ لَكُمْ أَعْمَالَكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ذُنُوبَكُمْ وَمَنْ يُطِعِ اللَّهَ وَرَسُولَهُ فَقَدْ فَازَ فَوْزًا عَظِيمًا (الأحزاب / ۷۰-۷۱ ).

اما بعد:

آمریکا براستی دشمنی سرسخت برای موحدین است و در هر زمانی که توانسته است، مسلمین و مؤمنین راستین را مورد هجوم قرار داده است. آنان چون روباهی مکار هستند که با به دست گرفتن اخبار و رسانه ها، می خواهند

منهج باطل دموکراسی سکولاری خود را که از نهله های دین تحریف شدۀ  مسیحیان صلیبی سرچشمه گرفته است، بر دنیا حاکم نمایند. آمریکا میداندبا توپ و تانک نمیتواند فکر انسان مسلمان را نابود کند، پس از در دیگری وارد شده و میخواهد با ساخت شبکه های بی اخلاقی و غرق کردن مسلمین در زرق و برقهای دنیوی، آنان را از عقیدۀ توحید و جهاد دور بسازد. در این

اثر به شما نشان داده خواهد شد که ماهیت این شیطان پلید که دشمن دین خدا و رسول الله (صلی الله علیه وسلم ) هستند چیست و خواهید دید آنان جنایتکارانی جاهل فریب هستند که با پرورش افکار مسموم و نوکران مرتداشغالگر محلی، می خواهند برمسلمین حکومت نمایند و اهداف شوم صلیبی-یهودی-صفوی را با ابزار سکولاریسم و تفرقه های مذهبی وقومی، پرورش نمایند تا ثروت عظیم مسلمین را به تاراج برده و شیطانی گری و اباحه را رواج دهند و کینه و دشمنی قدیمی خود را بر سر مسلمین مظلوم تخلیه نمایند. در این اثر مشاهده خواهید نمود که گردانندگان آمریکا چه گرگهایی درلباس میش هستند که نه بویی از انسانیت برده اند و نه دوست هیچ انسانی هستند.این اثر ترجمه شدۀ کتاب کوردی ( ئه مریکا بناسه) اثر ماموستا عبدالرحمن الکوردی است و ما نیزمبادرت به ترجمۀ آن ورزیده تا فارسی زبانان نیز از آن بهره ببرند و بدانند آمریکا کیست و اهدافش چیست. از خداوند خواهانیم این اثر را مفید دین و دنیایمان واقع گرداند.

وصلی الله علی نبینا محمد و علی آله و صحبه اجمعین

خادمان شریعت ربانی: ا. م. الکردی- مجاهد

مهر ماه ۱۳۹۵ه. ش-مصادف با سال ۱۴۳۷ه.ق

 

مقدمه ی مؤلف

یکی از دشمنان سرسخت اسلام و انسانیت در عصر امروزی که در آن زندگی میکنیم، عبارت است از آمریکا. بله آمریکا(ی سکولاریست) !!!.

آن آمریکای( سکولاریستی)  که هزاران مسلمان را در افغانستان و عراق شهید نموده  است.

آن آمریکای( سکولاریستی)   که تاریخی تاریک و ظلمانی از قدیم الایام دارد.آن آمریکایی که هر اختلافی در هر جائی پیش بیاید، دست او پشت پرده است.

آن آمریکای( سکولاریستی)  که میلیونها هندی را به بهانۀ تمدن قتل عام کرد.آن آمریکایی که میلیونها انسان را در ویتنام قتل عام کرد.

آن آمریکای( سکولاریستی)  که هزاران نفر را در زندانهای مخوفش در گوانتانامو و ابوغریب و هند و… شکنجه داده است.

آن آمریکای( سکولاریستی)  که اشغال گری می کند و سلطه ی خود را بر مردم غالب نموده است و روزانه در برابر چشم مردم، صدها مسلمان را می کشد.

چندین جرم دیگر تاریخی که در برابر دنیا وخصوصا  مسلمانان انجام داده است. آمریکای ( سکولاریست)  در این روزگار تبدیل به بت و رمزی شده است که چندین نفر درجایجای دنیا آن را میپرستند و به معبودی تبدیل شده است که بیشترمنافقین و بیدینان و سکولارها، اطاعتش مینمایند و ازاطاعتش منحرف نمی شوند.

اما سپاس برای الله که مسلمانانی راستگو و دست پاک در هر روزگای مانده اند که در میان فتنه ها، همیشه بر منهج خود مانده اند و تنها الله رامی پرستند و از او اطاعت می نمایند و تنها الله را بزرگ می دانند و برابربزرگترین درندهی روی زمین به صورت مداوم جهاد می کنند و به اسلام خدمت می کنند و از سرزنش هیچ سرزنش کننده ای ترسی ندارند. همانطور

که الله آنان را وصف نموده است:

﴿ ﴾ مائده ۴۵«از سرزنش هيچ سرزنش كننده اي (در اطاعت از فرمان يزدان)هراسي به خود راه نمي دهند.»

زیرا این سنت الهی است که هر پیغمبری را فرستاده باشد، او را مورد تمسخر قرار داده اند و به همان شیوه آن کسانی که بر راه حق هستند و بر راه پیامبران گام می گذارند، همان آزار و ناراحتی را دچار میشوند، و اینگونه مسلمانان بزرگترین آرزویشان شهادت و بازگشت به سوی الله با سربلندی وجابجا نمودن حکم الله بر زمین است. خداوند به پیامبرش (صلی الله علیه وسلم ) فرموده است:

[توبه: ۴۵ ]«آيا بگو: «آيا برای ما جز يكی از دو نيكی را انتظار داريد؟! (يا پيروزی  يا شهادت) وما برای شما انتظار داريم كه خداوند, عذابی از نزد خودش به شما برساند, يا بدست ما (شما را مجازات كند) پس شما انتظاربكشيد, بی گمان ما (نيز) با شما انتظار می كشيم».

این کتاب چند قطره ای کوچک از دریای جرائم و درندگی آمریکا ی ( سکولاریست) است که بعضی از مسلمانان بی اطلاع به غرب( سکولاریست)  و به خصوص آمریکا ی ( سکولاریست)  فریب خورده اند وفکر می کنند آمریکا ی ( سکولاریست)  فرشتهای بیگناه و کمک کنندهای مظلوم است، و اینگونه گمان می کنند که پیشرفت و خوشگذرانی فقط در اروپا و آمریکا ی ( سکولاریست)  به دست می آید. این کتاب، تاریخ سیاه آمریکا ی ( سکولاریست)  را نشان میدهد و اینکه متوجه خواهید شد که آنان تمدن خود را بر خون میلیونها انسان بیگناه بنا نهادهاند و ازهمه  ی جهات از حد و مرز خود برون رفته و زندگی بی هدفی را دنبال می کنند. چنانکه می بینیم، سالانه هزاران نفر از آمریکاییها بخاطر بی هدف دانستن زندگی، خودکشی می کنند و هزاران زن دچار تجاوز جنسی می شوندو هزاران جرم و جنایت دیگر در این مملکت خون آشام روی می دهد. پس

برایمان مشخص می گردد که آمریکا ی ( سکولاریست) تا چه اندازه دشمن انسانیت و آزادی است و بر عکس شعارهای تهی اش عمل می نماید و همه این موارد برای تو انسان و به خصوص مسلمان روشن میگردد.

وصلی الله علی نبینا محمد و علی آله و صحبه اجمعین

ماموستا عبدالرحمن الکوردی

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید