اشک تمساحهای عبدالرزاق مهدی و فریب افکار عمومی نسبت به مردم قابون و برزه

اشک تمساحهای عبدالرزاق مهدی و فریب افکار عمومی نسبت به مردم قابون و برزه

به قلم : ابوخالد کردستانی

عبدالرزاق مهدی یکی از شیوخ صحوات و از شعله ور کننده گان جنگ میان گروههای مسلح سوریه و از مدافعین تحالفات تحت مدیریت ترکیه(ناتو) و آل سعود ، قطر و امارات به عنوان واسطه های امریکا در خاک سوریه بوده است . اخیرا بر اثر توافقات ترکیه با حکومت بشار این مزدوران  با ماشینهای سبز بشار اسد به مناطق تحت کنترل حامیان ترکیه منتقل شدند . با آنکه این کار در نتیجه ی تصمیمات اربابان عبدالرزاق مهدی در ترکیه و آل سعود صورت گرفته و مخالفتی با آن نشان نداده است، اما جهت افکار عمومی و لاپوشانی خیانت آشکار خود در شعله ور کردن این جنگ نیابتی سخنانی را بر زبان رانده که جای تأمل است . این شخص در مورد مردم قابون و برزه (حومه دمشق) که از شهر و دیار خود فراری می شوند می گوید:

“ای اهل قابون و ای اهل برزه غمگین و ناراحت نباشید بدانید که شما برادران و مردمانی دارید که در ادلب منتظر ورودتان هستند و شما را تنها نخواهند گذاشت.امروز شاهد صحنه ای بودم که مرا به گریه انداخت شاهد بودم که انقلابیون و مردم قابون چطور سوار بر اتوبوس ها می شدند و با سرزمین و دیار خود و با نزدیکان و همسایگان خود خداحافظی می کردند.این مردم با همسایگان خود خداحافظی می کردند در حالی که اشکهایشان جاری بود به راستی صحنه ای دلگیر و اشک آور بود. این لحظات مرا یاد بیرون راندن فلسطینیان از سرزمین خودشان، توسط یهود انداخت.درد و رنج اهل سنت تکرار می شود و مشکلات و تراژدی همچنان پشت سر هم بر سر اهل سنت وارد می شود. شکایتم را به درگاه الله جل جلاله می برم.”

این جملات تماما توسط کسی گفته شده است که به همراه سایر دین فروشان و الرویبضه از عوامل پیدایش جنگ داخلی میان اهل سنت سوریه و کشت و کشتار آنها توسط همدیگر و ایجاد آوارگی گسترده ی مردم و رواج بی سابقه ی فقر و فحشاء و ویرانی در این سرزمین مصیبت زده بوده اند . این موجود فراموش کرده است که این تراژدیها نتیجه ی حماقتها و فتواهای کیلویی امثال وی و جنگ نیابتی این گروهها در راستای تأمین منافع ترکیه(ناتو) و آمریکا رخ داده است .

اهل سنت باید از شر اینها به درگاه الله جل جلاله شکایت ببرند .

دیدگاهتان را بنویسید