آمریکا ی سکولاریست را آنگونه که هست بشناس (قسمت دوم )

آمریکا ی سکولاریست را آنگونه که هست بشناس (قسمت دوم )

نویسنده : استاد عبدالرحمن الکردی

مترجمین.مجاهد – ا. الکردی

دوست داشتن و پشتیبانی ات برای کیست؟

الله تعالی می فرماید« خداوند برای هیچ کس دو قلب در درونش قرار نداده است.»( أحزاب: ۴)

جایز نیست انسان مسلمان که خودش را مؤمن می داند، کمترین ولاء ومحبتی برای آمریکای سکولار و سرزمینهای کفر داشته باشد؛ زیرا ولاء و نصرت ازاصول توحید و یکتاپرستی است. مسلمانان در هرجائی، باید تنها پشتیبان ودستیار برادران و خواهران مسلمانش باشد. اسلام حقیقی آن است که بگوئی مسلمانان برادرانمان هستند، خونشان خون ماست، ناراحتیشان ناراحتی ماست، خوشی هایشان خوشی ماست و این اسلام است که منهج رسول الله(صلی الله علیه وسلم ) است. الله تعالی می فرماید:فقط مؤمنان برادران همدیگرند(حجرات:۱۰) پیامبر (صلی الله علیه وسلم ) نیز، مؤمن را به یک جسد واحدتشبیه نموده است و می فرماید: «کمثل جسد واحد».

پس مشاهده نمودید که پیوند برادری، قویترین پیوند بین مسلمانان مؤمن است که باید پیوسته در یادمان باشد و باید این را همیشه در یاد داشته باشیم که تنها مؤمن برادر واقعی مؤمن است.برعکس این مساله نیز، باید دشمنی و عداوت همه کسانی را بکنیم که دشمن خدا و پیغمبرش هستند و بی باور به الله هستند؛ چه این اشخاص پدرمان باشد یا مادرمان یا برادرمان یا اقواممان و نزدیکانمان. این اشخاص را دشمنی کنیم تا زمانی که آنان دشمنی خدا و رسولش را میکنند. الله می فرماید:«اي مؤمنان! دشمنان من و دشمنان خویش را به دوستي نگیرید».[ممتحنه: ۱]

بدانید که نشانه ی درستی ایمان این است که از کافر و عقایدشان دوری گزینی و آنان را دشمنی نمایی. به همین خاطر می  بینیم که صحابه پیامبر (صلی الله علیه وسلم )در این باره بسیار خوب متوجه شده اند و به همین خاطر است که در غزوات مشاهده می کنیم که صحابی بوده است که پدر خودش را بکشد،[۱]صحابی بود که برادر خودش را بکشد ،[۲]بود که اقوام و نزدیکان خودش رابکشد [۳]

پس می بینیم که دعوا و مبارزه در بین حق و ناحق، اسلام و کفر است و آن کسی که در جبهه ی کفر باشد دشمن ماست، حال هرکسی که می خواهد باشد؛ چه نزدیکانمان باشد و چه هم زبانمان و این همان عقیده ای است که صحابه ی رسول الله(صلی الله علیه وسلم )به تأسی از پیامبر (صلی الله علیه وسلم )پرورش داده اند.خداوند متعال ما را از پشتیبانی و دوستی با کفار به شیوهای ترسناک آ گاه می سازد و می فرماید:«و کسانی که از شما با آنها دوستی کنند، از آنها هستند»[مائده: ۵۱].پيامبر (صلی الله علیه وسلم ) می فرمايد: «المرء مع من احب».[۴]یعنی: انسان در قیامت باکسی حشر مي گردد که با او محبت داشته است.

و باید پیوسته در یادمان باشد که هرگز کافران و ناباوران از مسلمانان راضی نمی گردند و مسلمان را دوست نمی دارند، اما چه نوع مسلمانی؟ جواب واضح است، آن مسلمانی که قرآن در مورد آن بحث نموده است و نه آن مسلمانانی که فقط از رحم مسلمان زائیده شده اند و به صورت شناسنامه ای مسلمان هستند و جاهلانه و ضد دینشان پیرو و مطیع آمریکای سکولار و دیار کفار هستند.همانطور که گفته می شود «الإسلام علی طريقة امريكية» یعنی: اسلام به شیوه ی آمریکایی!!

اینگونه اشخاص دوست و دوستدار آمریکای سکولار و کافران هستند، اما مسلمان واقعی همانطور که الله  در موردش بیان فرموده است، می داند که هرگزیهود و نصارا از او تا زمانی که تابع دین و منهج آنان نشود، راضی نمیگردد.الله  می فرماید: «یهودیان و مسیحیان هرگز از تو خوشنود نخواهند شد، مگر این که از آئین (تحریف شده و خواستهاي نادرست) ایشان پیروي کني».[بقره: ۱۲۰]

پس ای خواننده ی گرامی و ای مسلمان گرامی در خود بنگر و بدان که آیا کافر و بی باور و سکولار تو را دوست دارند یا نه؟! از تو راضی هستند یا نه؟!.

همچنین بدانید که سرکردگان آمریکای و کشورهای کافر این را به آشکارگفته اند که هرکس در کنار آنان نباشد و پشتیبان آنان نباشد، آن شخص دشمن آنان است، همانطور که جورج بوش خبیث بعد اشغال کردن آمریکای سکولار  این را اعلام کرد و گفت: «و من لم يكن معنا فهو ضدنا» یعنی:آن کسی که همراه ما نباشد آن شخص ضد ما است.

پس بدانید که آمریکای سکولار تنها یک سیاست را دنبال می کند و آن این است که تنها خودش حاکم باشد و دستورات سکولاریستی او اجرا گردد. پس ای مسلمان و ای موحد یکتاپرست، راه خودت را مشخص گردان که آیا با آمریکای سکولار هستی یا بر ضد آمریکای سکولار؟ مطیع آمریکای سکولار و متحدین سکولاریستش هستی یا مطیع خدای پروردگارت؟ امید و توکلت برآمریکای سکولار است یا الله را صاحب قدرت می دانی و توکلت بر اوست؟ قلبت به آمریکای سکولارمتصل است یا به الله بلند مرتبه؟

آمریکا ی سکولار یعنی چه؟

-آمریکا ی سکولار واژه ای است برای خون ریزی و تخریب و عقب ماندگی.

– آمریکا ی سکولار واژه ای است برای دشمنی با اسلام و مسلمانان.

– آمریکا ی سکولار واژه ای است برای تحمیل و زورگوئی و اشغالگری ملتها.

– آمریکا ی سکولار واژه ای است برای زیر پا گذاشتن حقوق بشر به صورت عمومی ومسلمانان به صورت خصوصی.

– آمریکا ی سکولار واژه ایست که تمامی پلیدیها و خباثتها در آن جمع شده است.

این کتاب تمامی این سخنانی را که گفتیم برایت اثبات میکند.

شیخ ناصر الفهد الله تعالی از زندان آل سعود آزاداش گرداند، در کتاب (التبیان فی کفر من اعان الامریکان) درباره ی آن کسانی که گمان می کنند که آمریکا کشوری پیشرفته و متمدن است می فرماید: «آمریکا تنها در جنگ ویتنام در۱۹۶۳ (۱۶۰)هزار  انسان را کشت و ( ۷۰۰ )هزار نفر را فقط شکنجه داد و  ۳۱هزار زن را اغتصاب کرد و کلیه ی  ۳هزار نفر را در آورد و  ۴هزارنفر را سوزاند و  ۴۶روستا را با سلاح شیمایی از بین برد.»[۵]

این کدام پیشرفت و حقوق بشر است که آمریکا ی سکولار درباره اش سخن می گوید.آیا این خنده دار نیست که انسانهای نفهم و نادان بدان معتقدند که آمریکای سکولار پیشرفته و مدافع حقوق بشر است؟

شیخ عبدالله عزام / می فرماید: «خلاصة أمريكا عبارة عن مجموع اللصوص والأشرار في أوروبا الذين نبذهم مجتمعهم فهاجروا ، عبارة عن شذاذ الآفاق هاجروا إلى العالم الجديد بعد أن اكتشفها كولمبس ، ووجدوا شعبا يعيش في أرض جديدة ، فبدأوا به تمزيقا وتقتيلاً وأفنوه ، ولم يبق منه إلابضعة ملايين ، سواء من الهنود الحمر أو من الأسبانيين في كولورادو وأنديانا وغيرها ، أبقوا بقية باقية عبارة عن ماذا ؟ عبارة عن متاحف ،عبارة عن قطع قديمة يراها الزائرون لأمريكا.»[۶]

ترجمه: «خلاصه آمریکا: عبارت است از جماعتی دزد و اشرار هستند که از اروپا کوچ کرده اند و نزد جامعۀ خود منفور و فریب خورده هستند و عبارتنداز عده  ای شاذ از همه ی دنیا که به دنیای جدیدی که کولمبوس آن را کشف نموده است کوچ کرده اند، که دیدند در این زمین جدید ملتی زندگی می کنند(که هندی ها بودند)، پس شروع به کشتن و بریدن کردند و باقی نماند از آنهامگر چند میلیونی از هندیها و سرخ پوستان و اسپانیائیهای کولورادو واندیانا و غیره».

دکتر عبدالعظیم محمود الدیب می فرماید: «هرکس تاریخ اروپا را بخواندبه چند جنایت و خرابی و حادثه بر می خورد که اگر قطره ای از این امور وارد دریای تاریخ ما شود، آن را کثیف و تار مینماید و رنگ آن را سیاه و تاریک می کند، اما غرب توانسته است خود را از این تاریخ بیرون بکشد و خود را به نصیحت خواه ملتش بشناساند و آنگونه شده است که بعضی از ما به اشخاص تاریخی اروپا افتخار میورزند».[۷]

 

چرا باید در مورد جنایات آمریکای سکولاریست سخن بگوئیم

هر چیزی برای اینکه برایمان ماهیت آن روشن گردد که چیست، باید بدانیم تاریخ آن چیست و برای اینکه پیشرفته بودن و تمدن هر دیاری را بدانیم، باید از تاریخ آن دیار باخبر باشیم. آنچنان که شاعر میگوید:

اقروا التاريخ اذا فيه العبر *** ضل قوم ليس يردون الخبر

یعنی: تاریخ را بخوانید که در آن سود است، قومی گمراه هستند که اخبار را تعریف نکردند

–  بخاطر اینکه هرچه بیشتر درندگی و جنایات آمریکای سکولار و دولتهای سکولاراروپائی برایمان روشن گردد که چه کارهائی در برابر همه ی انسانها و به خصوص مسلمانان انجام داده اند، برای همین لازم است بخاطر این موارد همیشه کینه و دشمنی با آنان در دلمان باشد تا زمانی که در میدان جنگ با آنان روبرو شدیم، جنگی کنیم که عقب نشینی و بازگشتی در آن نباشد.

– بخاطر اینکه در این زمانه ی امروزی، با شعارهای خودشان و نوکرانشان فریب نخوریم که از هر راهی مردم را فریب می دهند و خود را ناصح و صلح خواه نشان می دهند و مسلمانان و یکتاپرستان را به تندرو و خرابکار نشان می دهند.

  • بخاطر اینکه عقیده ی مان به تمامی، پابرجا شود و بدون هیچ عقب نشینی و دو دلی، پشتیبانی و نصرتمان تنها برای برادران مؤمن و مسلمانمان باشد و دشمنی و کینه ی مان برای کافران و ناباوران باشد؛ زیرا عقیده و باور هسته ی اصلی هر چیزی است و به همین خاطر این مساله باید واضح گردد تا دو دلی و گمان بر انسان چیره نشود. بحث شده است که شاعر جاهلی ابا لیلی المهلهل التغلبی، زمانی که برادرش وائل بن ربیعه کشته شد، در کنار بزرگش نشست و گریه می کرد وشب و روز در کنار بزرگش می نشست و گریه می نمود. قومش او را سرزنش می کردند که چرا فقط گریه می کند با وجود اینکه او از بهترین سوارکاران و  قهرمانان است و نمی تواند انتقام برادرش را بگیرد؟ به همین خاطر قومش از او نا امید شدند و تعدادی او را متهم نمودند که او به مانند زنان فقط گریه و شیون می کند. پس از آنکه از او نا امید شدند، در روزی دیدند که ابا لیلی لباس جنگی بر تن کرد و دلش پر از کینه و دشمنی به نسبت (بکر) بود و به گونه ای بود که می خواست آنان را از میان ببرد و بدون این زبان چیزی نمی گفت.

بحث شده است که حارث بن عباد بزرگ بنی یشکر از جنگ بکر دوری نمود و این در حالی بود که ابو لیلی المهلهل، بجیر پسرش را کشت و بسیار برایش می گریست و بسیار شعر و قصیده بر او می خواند و هر شب بر سر تپه ای بلند می رفت و به منزل ابو لیلی می نگریست و گریه می کرد و زمانی از او پرسیدند گفت: «اريد ان يمتلی قلبی غضبا عليه حتی اذا حاربته لا يقف فی وجهی شیء» یعنی: «میخواهم که دلم پر از خشم از او گردد، تا زمانی که با او جنگیدم هیچ چیزی در روبرویم نایستد». یعنی دچار گمان و شک نشوم و همه ی تلاشم را برای از میان بردنش بکنم.

این دو شخص دو پیشوای جاهلی بودند که خودشان را برای روبرو شدن با دشمن با نهایت خشم آماده می کردند، به همین خاطر به آن هدفی که  می خواستند رسیدند.(مهلهل) توانست انتقام از بکر بگیرد و بجنگد و سر بریدن بسیاری در میان آنان انجام داد و (حارث) هم از طریق اقوامش توانست ( ابا لیلی المهلهل) را شکست دهد و دچار شکستی بزرگش بنماید.

هم چنین اگر به کتب تاریخی نگاهی بیندازیم، خواهیم دید که کافران چندین شیوه را برای زیاد کردن نفرت و دشمنی و تحریک قومشان در برابر اسلام انجام داده اند؛ همانطور که ابن اثیر در تاریخش بیان می کند: «صلیبی ها عکس سیدنا عیسی و محمد علیهما السلام را کشیده بودند و در آن تصویر سیدنا محمد صلی الله علیه و سلم را آنگونه به تصویر کشیده بودند که عیسی را می زند تا خون از بدنش جاری شود، آنان این تصویر را دربین مردمان اروپائی می چرخاندند و می گفتند: محمد پیامبر عرب پیامبر ما (یسوعا) را می زند تا خون از او جاری گردد. به این طریق خواستند که در نزد مردم کینه و بغض را نسبت به پیامبر اسلام و مسلمین درست کنند و اینگونه می گویند که نصرانیها با دیدن این عکس دلشان از کینه در برابر مسلمانان پر می شد و در نفس شان جرأت پیدا می شد و فرمانده شان آن را بر جنگ دل گرم و تحریک می نمود و نقل قول شده است که زنی نصرانی که تنها یک فرزند داشت، آمد و منزلش را فروخت و با پولش پسرش را برای جنگ بامسلمانان آماده کرد و این پسر جوان بعدها در جنگ به دست مسلمین افتاد و این داستان را تعریف نموده است.»

در جنگ کرۀ شمالی، آمریکای سکولار  ۳۳هزار سربازش را از دست داد، در ویتنام نزدیک به  ۳۲هزار سربازش قربانی شدند و در چندین جنگ دیگر هزاران سربازش را از دست داده است. اما با این وجود درس عبرت نگرفت و به عراق و افغانستان حمله ای وحشیانه نمود و شروع به اشغال گری کرد.

جرائم و جنایات آمریکا ی سکولار در عراق: بعد از اشغال کویت از طرف حکومت سکولار بعثی عراق در سال  ۱۹۹۰و زیاد شدن حملات این حکومت بعثی سکولار بر ولایات دیگر و ستم و جرائم دیگر این حکومت، آمریکا ی سکولار به این دلائل (به علاوه بهانه ی سلاحهای کشتار جمعی) حمله اش را آغاز نمود. در تاریخ ۱۹مارس  ۲۰۰۳این حمله به رهبری آمریکا ی سکولار و هم پیمانی بریتانیا ی سکولار و چند کشورسکولار دیگر، صورت گرفت. این حمله موجب کشته و زخمی شدن هزاران انسان شد و صدها انسان  آوارۀ کشورهای دیگر شدند و چندین جنایت از سوی سربازان سکولار آمریکائی در برابر مردم بی گناه صورت گرفت و محاصره ظالمانه ی عراق از سوی آمریکا ی سکولار که موجب از دست دادن جان هزاران شخص شد، و بعد معلوم شد آمریکا ی سکولار به صورت عمدی چندین کتابخانه و مطب و بیمارستان و پالایشگاه های نفتی را بمباران نموده است تا منابع خیر و برکت و درآمد مسلمین این کشور به هدر رود.

در ۱۷ینایر-۲۸فوریه سال  ،۱۹۹۱نیروهای آمریکا ی سکولار در عراق بیشتر از  ۸۴۳۷خانه را ویران کردند، ۱۵۷پل استراتژیک را خراب کردند،  ۱۳۰جایگاه اصلی برق را داغان نمودند و  ۲۴۹پارک را با خاک یکسان نمودند و ۱۳۹ خانه ی اجتماعی و عمومی را خراب کردند و ۱۰۰بیمارستان و درمانگاه و  ۱۷۰۸کتابخانه را با خاک یکسان کردند.

همچنین چندین پالایشگاه نفتی عراق را بمباران کردند به عنوان مثال:  ۲بار پالایشگاه نفتی (دوره) در بغداد و نفط الشمال در بیجی را بمباران کردند و ۱۳بار به نفط الشمال در کرکوک مورد هجوم قرار گرفت، در بصره به خاطر بمباران،  ۴۴/۱میلیون بشکه ی نفت آتش گرفت و  ۶/۱۲میلیون بشکه مواد مستخرج از نفت در آتش سوخت و  ۱۳/۱متر مکعب از گاز طبیعی به همان شیوه سوخت. در استان الانبار  ۲۴۰هزار بشکه سوخت، و در تامیم ۳۰ میلیون متر مکعب گاز کبریتی هیدروژن آتش گرفت، و در پالایشگاه بیجی ۸/۲میلیون بشکه از مواد متسخرج از نفت، آتش گرفت و از بین رفت.

پس میپرسیم چرا این مکانهای عمومی و غیر نظامی بمباران شده است،در حالیکه اصلا  در آن نیروهای نظامی نبوده است؟ و جای درست کردن سلاح هم نبوده است، پس چرا آمریکای خبیث سکولار آنها را بمباران کرده است؟

جوابش بسیار آشکار است و آن این است که آمریکا ی سکولار آمده برای از بین بردن خیر و برکت کشورها و نابود کردن و با خاک یکسان نمودن ولایات، تحت نام آزادی و رستگاری ملت ها! سپس نگاهی بیندازیم به چند نکته بسیار کم دیگر از جنایات آمریکا برضد عراق:

  • در سال ۱۹۹۱هواپیماهای آمریکا ی سکولار برای بمباران پناهگاه (عامریه) در بغداد بلند شدند و باعث کشته شدن صدها زن و کودک و پیر شدند که این یکی از جنایات بسیار قبیح آمریکا در برابر مردم بیگناه و غیر  نظامی است.
  • در یونیو سال ۱۹۹۳بمباران موشکی آمریکا بر خاک عراق صورت گرفت و صدها شخص قربانی شدند.
  • در ۳سپتامبر ۱۹۹۶باز آمریکایی های خبیث  سکولار اقدام به بمباران موشکی بر فراز آسمان بغداد نمودند. که در این بمباران، موشک (کروز) به کار برده شد.  در ۲۸سپتامبر ۱۹۹۷عراق اعلام کرد که بیشتر از  ۲/۱ملیون انسان به خاطر کمبود داروهای پزشکی که آمریکا تحریم کرده بود، جانشان را از دست داده اند.
  • محاصره ی عراق به مدت ۱۰سال پیش از اشغال آمریکا ی سکولار از طرف آمریکا ی سکولار در سال  ۲۰۰۳ادامه داشت که بیشتر کودکان بخاطر نبود مواد پزشکی و داروئی که در این مدت به دنیا آمدند، دچار کوری و دچار کم انسولینی شدند.
  • شمار کشته شدگان جنگ عراق، بنا به اعلام هلال احمر اردن: ۱۱۳هزار شخص غیر نظامی و مدنی بودند که از صد درصد آنان، ۶۰درصدشان کودک بودند.
  • لسلی استال میگوید: «می شنیدیم که نیم میلیون کودک عراقی به خاطرتحریم ها بر عراق مرده اند ، منظورم این است که شمار کشته شدگان زیادتر است از شمار کشته شدگان جنگ هیروشیما، آیا این همه قربانی شایسته این بودند»؟ لسلی استال این پرسش را از سفیر آمریکا و وزیر دوره کلینتون یعنی مادلین اولبرت نمود و این شخص خبیث و جانی اینگونه پاسخ داد: «اننا نعتقد ان الثمن يستحق».[۸] یعنی: ما معتقدیم این نرخ و قربانی شایسته این است و این را مستحق هستند.

کشته شدن هزاران مسلمان شایسته است و خونشان بی قیمت و بی بها، اما اگر یک کافر جنایتکار سکولار کشته شود، تاوانی نابخشودنی است؟ آه… که چه ذلت و بی ارزشی و بی عزتی بر مسلمانان غالب شده است. کجاست آن عزت زمان صحابه و تابعین؟ کجاست آن غیرت و جوانمردی امام عمر بن خطاب رضی الله عنه؟ شاعر چه زیبا بحث این ملت های کفری اشغال گر را نموده است: قتل امرئ فی غابة جريمة لا تغتفر ** وقتل شعب كامل مسألة فيها نظر

یعنی: کشتن کسی در جنگلی گناهی نابخشودنی است **و کشته شدن قومی به صورت کامل، مساله ای است که جای سخن گفتن در آن است.

از کلن باول رئیس سپاه آمریکا ی سکولار در آن زمان درباره ی شمار کشته شدگان عراق پرسیده شد، گفت: « لست مهما به اطلاقا» یعنی: این اصلا نزد من مهم نیست.

نزد کلن باول خون هزاران مسلمان در این جنگ مهم نیست، و این خون ها غیر از آن تحریم های وحشیانه ی آمریکا ی سکولار بر مردم مسلمان عراق بود. این است حقوق بشر آمریکا ی سکولار که بدان دعوت می نمایند!

کانال الجزیره به زبان انگلیسی اعلام نمود که چند گزارشی مستند موجود است که سپاه آمریکا ی سکولار نزدیک به  ۷۰۰شخص مدنی غیر نظامی را که می خواستند نزدیک مرز شوند، کشته است که در بین شان زنان حامله و بیمار و افراد معلول و بیمار ذهنی وجود داشته اند و چندین شخص نیز وجود داشته اند که می خواستند خانواده هایشان را به بیمارستان ببرند[۹]

به کار بردن سلاح شیمیائی و کشتار جمعی

آمریکا ی سکولار و هم پیمانانش این قانون را که اعلام کردند، تنها چند شعاری پوچ بود که در مورد حفظ حقوق بشر و آزادی و قدغن نمودن سلاح کشتار جمعی و چند مساله ای دیگر برای فریب افراد جاهل و زود باور بود. افراد زود باور جاهل، این قانون را هدفی می دانستند که با آن به آزادی میرسند که هر کاری که می خواهند بکنند و هیچ کس هم نتواند بازخواستشان کند!!!

یکی از موارد نقض حقوق بشر آمریکا ی سکولار در برابر مردم مسلمان عراق به کار بردن سلاح شیمیائی و کشتار جمعی بود که در بمباران هایش بر سر مردم بی دفاع، از سلاح های حرارتی استفاده مینمود که شدت عملش  ۱۵۰۰رتل است که ۱۵۰۰برابر سلاح های مخوف قدرت تخریب و کشتار دارد. و این جنایتکار شیطان با استفاده از این سلاح کشتار جمعی حرارتی، نزدیک به ۲۸ هزار نفر از مردم عراق را کشت که این مورد با استفاده از  ۶۰تا  ۸۰هزار بمب سوزاننده انجام می شد و بر سر مردم بی دفاع پرتاب می گشت.

آمریکا ی سکولار آشکارا سلاح اورانیومی را در جنگ عراق به کار برد، در  ۲نوامبر۲۰۰۰گزارشی داده شد که معلوم می کرد ایالت متحده در سال۱۹۹۱موشک و توپ سوزاننده ی اورانیومی را در بمباران هایش بر سر مردم عراقبه کار برده است که باعث کشته شدن و معلول کردن و از بین رفتن طبیعت عراق شده است.

آمریکا ی سکولار در فلوجه آشکارا اعلام کرد که سلاح ممنوعه را به کار برده اند که صدها مسلمان و مؤمن بیگناه در این جریان شهید شدند و روحشان فدا شد .

و تا کنون این مردم مظلوم به خاطر این سلاح ها، زخمی و معلول هستند ومی نالند و صدها مریض از این مساله به جای مانده است و فرزندانشان هم وقتی به دنیا می آیند با معلولی و اثرات ناشی از این سلاح ها به دنیا میآیند. حسبنا الله و نعم الوکیل.

در ۱۷فوریه  ۱۹۹۳روزنامه ی نیویورک تایمز، چند مساله ای را آشکار نمود و پرده از مسائلی برداشت که عبارت بودند از اینکه: هواپیماهای آمریکا توپ وموشک آنچنانی در برابر مردم عراق به کار برده اند که در آن سلاح اورانیومی وجود داشته است که بخاطرش بسیاری از کودکان جانشان را از دست داده اند.

این روزنامه این مساله را هم نوشته است که کودکان، بیشترین تاثیر را ازاین توپ و موشک ها پذیرفته اند؛ زیرا اورانیوم در بدن کودکان و استخوان آنان خیلی زودتر تاثیر میگذارد و باعث مردن آنان میشود و هم چنین باعث مردن کودکان در شکم مادران حامله میشود.

اسناد و سخنان ویکیلیکس چندین سند وحشتناک را آشکار نمود که خیلی موارد وحشتناکی در آن موجود است که حدود  ۴۰۰هزار سند و فایل است، بخاطر همین مساله، آمریکا ی سکولار در برابر این اسناد برای پاسخگوئی مجبور شد و این کار ویکیلیکس را محکوم نمود و سخنگوی وزارت دفاع آمریکا ی سکولار این اسناد را به ( ماساه) یعنی واقعه ی وحشتناک نام برد و این کار ویکیلیکس را پشتیبانی از دشمنان غرب اعلام کرد.

صاحب سایت ویکیلکس جناب دافع جولیان اسانج، این سایت را مخصوص برای مسائل مشکل دار حکومت ها تاسیس نموده است و در این سایت به پا خواسته است و صدها سند وحشتناک از اقدامات آمریکا ی سکولار در برابر عراق را فاش کرده است. صاحب این سایت اعلام کرد که هدف از تاسیس این سایت و فاش کردن اسناد این است که مردم جهان از همه ی مسائل جهانی با خبر و آ گاه باشند.

این سندنامه در مورد این سخن می گوید که رئیس و فرماندهی اصلی سربازی آمریکا در عراق از همه ی موارد نقض حقوق بشر آ گاه بوده است و سزا دادن و شکنجه در زندانهای عراق با شیوه های بسیار وحشیانه توسط آمریکا صورت گرفته است و آمریکا به این مسئله توجهی هم نکرده است.

همچنین به این مورد اشاره می نمایند که صدها شخص از مردم غیرنظامی عراق بعد از اشغالگری آمریکا در سال ۲۰۰۳کشته شده اند. آمریکا بسیار از افشای این اسناد ناراحت شد و گفتند: با افشای این اسناد سربازان آمریکا و بیشتر از ۳۰۰هزار نفر از عراقی هائی که آنان را یاری نموده اند، جانشان به خطر میافتند و روبروی ترس و وحشت میشوند!!!. همچنین وزیر خارجه ی آمریکا، هیلاری کلینتون فاش کردن این اسناد را محکوم کرد و اعلام کرد که ویکیلیکس جان افراد بسیاری را به خطر می اندازد.

ستاد دفاع آمریکا ی سکولار (پنتاگون) بر فاش شدن این اسناد انتقاد تندی گرفت و اعلام کردند که این بزرگترین درز اطلاعاتی محرمانه در تاریخ نظامی آمریکاست و گفت حتی پا را فراتر گذاشته اند و  ۷۰هزار سند در مورد جنگ افغانستان را نیز فاش کرده اند.

اسناد ویکیلیکس به این مساله اشاره می کنند که بیشتر از  ۱۰۹هزار نفرعراقی در بین سالهای ۲۰۰۴-۲۰۰۹میلادی کشته شده اند که در بینشان ۰۸۱/۶۶غیر نظامی بوده اند و  ۹۸۴/۲۳نفر، کسانی هستند که آمریکا آنان را به دشمن وصف نموده است و  ۱۹۶/۱۵از سپاه عراق بوده اند و  ۷۷۱/۳ازافراد متحالف هم پیمان اشغال گر بوده اند.

کشتن غیر نظامیان

ویکیلیکس در بیان نامه ای اشاره به این می نماید و می گوید: چندین گزارش درباره ی کشتن مردم غیر نظامی و مدنی به شیوه ی غیر قانونی و خود سرانه در بازجوئی ها و در زندان ها بعد از شکنجه ی وحشیانه موجود است و بسیار موارد دلیل وجود دارد که ارتش آمریکا ساختمانهای بلند شهرها را خراب کرده اند، صر فا به  بهانه ی اینکه گمان وجود دارد که دشمن را در آنجا دیده اند.

به همان شیوه اسناد معلوم میدارند که در یولیو  ۲۰۰۷سربازان آمریکائی ۲۶ نفر را کشتند که در بین شان غالبا مدنی بودند و این کار با سلاح هایی صورت گرفته است که از یک هواپیما شلیک شده است. این بیان نامه آشکار می کند بر اینکه کشتن بی دفاعان مدنی، بسیار به آسانی صورت گرفته است.

اسانج، موسس سایت، دلایل این مسئله را آشکار نمود که آمریکا جنایت جنگی در عراق مرتکب شده است، اما پنتاگون گوش خود را از این مسئله کر کرده است.

مهم ترین نکات مستخرج از اسناد ویکیلیکس

اسناد ویکیلیکس به این مساله اشاره میکنند که بیشتر از  ۱۰۹ هزار نفرعراقی در بین سالهای  ۲۰۰۴-۲۰۰۹میلادی کشته شده اند ، که در بینشان۰۸۱/۶۶غیر نظامی بوده اند و  ۹۸۴/۲۳نفر، کسانی هستند که آمریکا آنان را به دشمن وصف نموده است و  ۱۹۶/۱۵از سپاه عراق بوده اند و  ۷۷۱/۳ازافراد متحالف هم پیمان اشغال گر بوده اند.

در اسناد شخصی زندانی شده فاش می کند که به صورت متوالی و مداوم ازطرف سربازان خبیث آمریکائی شکنجه می شده است و سپس تحویل پلیس خائن نوکر عراق شده است. یکی دیگر از افراد شکنجه شده توسط آمریکامی گوید: او را با برق قوی شکنجه داده اند.

سایت ویکیلیکس اشاره می کند که  ۳۲۲نمونه موجود است که آمریکا ی سکولار و هم پیمانانش چندین نوع شکنجه را صورت داده اند و این مساله فقط مخصوص زندان ابو غریب نیست؛ بلکه مختص همه جاست. و نیروهای آمریکائی  ۶۰۰-۷۰۰شخص از مردم مدنی غیر نظامی را درنزدیکی مرزها به هیچ دلیلی کشته و گلوله باران کرده اند.

جنایات آمریکا ی سکولار در افغانستان بعد از شکست نیروهای شوروی کمونیست در سال  ۱۹۸۹و بعد از آن شکست بزرگی که در برابر مسلمانان چشیدند، آمریکای خون خوار، تحت نام ترور و روبرو شدن با تروریسم و کوتاهی دادن به آن حکومت اسلامی که در منطقه افغانستان درست شده بود، اقدام به حمله ای وحشیانه کرد و هزاران مسلمان را شهید کرد و میلیونها شخص از مسلمین افغانستان را آواره نمود و خرابکاریهای شهرها و روستاها را انجام داد و این را تاریخ از یاد نخواهد برد.

همچنین بخاطر تحریم افغانستان از سوی وحشیان آمریکائی، نزدیک به ۱۵  هزار کودک فوت شدند. آیا این کودکان نیز تروریسم بودند؛ به زعم پوچتان؟ بای ذنب قتلت؟

و تنها در مدت  ۳ماه در سال  ۲۰۰۱به خاطر بمباران های آمریکا ی سکولار  ۵۰ هزار افغانی شهید شدند که بیشترشان مردم مدنی بودند.

بهانه هجوم واشنگتن و نیو یورک

آمریکا ی سکولار به بهانه ی هجوم القاعده به نیویورک و واشنگتن، به افغانستان یورش برد و بهانه اش این بود که می خواهد شیخ اسامه بن لادن و امام ملا محمد عمر رهبر طالبان رادستگیر و بکشد، که بعد مشخص شد که هدف نجس و خبیث آمریکا چه بوده است؟ او می خواست با این حمله آن کیان و حکومت اسلامی که در افغانستان تشکیل شده بود از بین برود؛ زیرا اگر تاریخ را ببینید متوجه می شوید این کافران هدفی سوای از این نداشته اند. چرا که زمانی که بی دلیل بریتانیا و روس های خبیث به افغانستان یورش برده اند، اسامه بن لادنی هم نبوده است.

در آن زمان و بعد دیدیم که آمریکای کافر سکولار هجوم برد الله بلند مرتبه، آمریکا ی سکولار و هم پیمانانش را از بین ببرد همانطور که هم پیمانان متجاوز قبلی اش را شکست داد و از بین برد- بی بی سی در گزارشی از یکی از دیپلمات های پاکستانی نقل می کند: آمریکا برنامه ای سربازی و نظامی را چیده بود بر علیه شیخ اسامه بن لادن و جماعت طالبان حتی قبل از اینکه شیخ اسامه بن لادن به نیویورک و واشنگتن حمله نماید.

این بدین معنی است که تنها هدف آمریکا ی سکولار ممانعت از ایجاد دولتی اسلامی باشد که مسلمانان خودشان امورشان را اداره کنند و به آزادی زندگی کنند. این همان تاوان و جنایتی است که می خواهند بر آن در برابر مسلمانان بی گناه و بی دفاع و مظلوم سرپوش بگذارند.

به کار بردن سلاح شیمیائی و کشتار جمعی بر ضد مردم افغانستان

در هجوم های آمریکا ی سکولار به افغانستان، چندین نوع سلاح شیمیائی به کار برده شد که نوع آن بسیار وحشتناک تر از سلاح های شیمیائی بود که در عراق به کار برده بودند. دکتر اصف دراکوفیتش، مدیر پزشکی اورانیوم در واشنگتن، درباره افغانستان برای تحقیقات و سوال و جواب به پا خواست و در شمال و جنوب و شرق و غرب افغانستان به تحقیقات پرداخت و سه بار تیم پزشکی به افغانستان فرستاد و به این نتیجه رسید و اعلام نمود که: معلوم شد که در تحقیقات اولیه  ۲هزار نفر آثار اورانیوم بر زخمهای اجساد مردگان وجود داشته اما این تعداد به  ۴۶۰۰نفر رسید که مقدار اورانیوم بر بدن اینان بیشتر از مقدار اورانیوم بر جسد مردم عراق بوده است که این اشاره به این دارد که این سلاح به حد زیادی در این کشور به کار رفته است.

در برنامهای زنده روزنامه لایو امریکایی اعلام نمود: به خاطر بمبارانها بسیاری دچار زخمهای ناشی از بمباران شده اند و کودکانی که به دنیا آمده اند،  دچار معلولیت و اشکالات جسمی شده اند. همچنین دراکوفیتش اعلام کرد که آن مقدار اورانیومی که در عراق بکار برده شد، بیشتر از  ۵کیلو گرم نبوده است، اما این مقدار در جنگ افغانستان به بیش از  ۱۰هزار تن رسیده است. و می گوید: دقت کنید که دیگر این مساله چه ویرانی برای انسان و طبیعت و زیربناهای این کشور به دنبال داشته است.

و اعلام کرد: اگر آن مقداری از مواد هسته ای و اورانیومی که بر سر مردم عراق ریخته شده، به اندازه ی آن مقداری باشد که بر سر هیروشیما و ناکازاکی ریخته شده، به مراتب این مقدار در افغانستان هزار برابر این مقدار بوده است که بر سر این دو شهر ژاپن آمده است، به همین خاطر است که آمریکا مانع از تحقیقات در این زمینه می شود؛ زیرا که بسیاری از حقایق بر مردم به هر شیوه ای عیان می گردد.

ای انسان تفکر کن و بدان که چرا این وحشیان سکولاریست عاری از تمدن و پیشرفت و انسانیت چرا تا یک بمب گزاری کوچک در اروپا و آمریکا ی سکولار روی می دهد، فوری جلسه اضطراری تشکیل می دهند و این کار را تروریسم و وحشیگری می نامند، اما برای خودشان بمبارانهای شیمیائی وحشیانه هیچ مشکلی ندارد و در روز روشن هزاران تن مواد شیمیائی را بر سر مردم و به خصوص مسلمانان فرود می آورند اما این را کاری ترویستی نمیدانند؟

کشتار سر خود زندانیان و زندانی کردن بی دلیل در افغانستان

آمریکا ی سکولار با کمک حکومت مزدوری چون پاکستان، صدها جوان خونگرم را روانه زندان نمود و به بد ترین شکل شکنجه یشان داد که در قانون کفری خودشان این گونه اعمال را به جرائم جنگی نام می برند و این اعمالشان در برابر زندانیان اینگونه بود که یا شکنجه ی سنگین می کردند یا اعدام یا استفاده ازبرق قوی و هم چنین اهانت به شعارهای اسلام و سوزاندن ریش و قرآن و چندین کار وحشیانه ی دیگر که همه ی اینها برای این اهانت به امت اسلامی و بیش از یک میلیارد و نیم مسلمان روی زمین بوده است.

به همین خاطر است که می گوییم آمریکا ی سکولار نه دینی دارد نه روشی دارد و تنها هدفش این است که خود را بر مردم غالب کند و خود را بر کسانی که در برابرش هستند چیره کند و برای این هدفش، با دستان کثیفش دست به عملی دیگر میزند و آن این است که زندانیان را بکشند و هزاران زندانی را بی دلیل می گرفتند و تا زمانی که جانشان تسلیم می شد، آنان را شکنجه می دادند. تلویزیون (الدیمقراطیه الیوم) آمریکائی، جرائمی از جرائم آمریکا را آشکار نمود که این آشکار نمودن از طریق فیلم معنی دار و مستندی صورت گرفت به اسم ( المذبحه الافغانیه: قافله الموت) که جنایت کشتن  ۳هزار زندانی بیگناه را از طرف آمریکا ی سکولار آشکار می کند که مشاهده نمودید این فیلم چه جنجالی در میان مردم به وجود آورد.

همچنین النیوزویک در اعلامشان در تاریخ  ۲۰۰۲-۸-۲۷میلادی نوعی دیگر از جرائم آمریکا ی سکولار در مقابل زندانیان را آشکار نمود که:  ۳۰۰۰هزار زندانی طالبان در زندان های تنگ و تاریک و در زیرزمینهای مخفی با گرسنگی شدید و بیماری توسط آمریکا ی سکولار زندانی شده بودند و در یک قفس بیش از ۸۰۰ تن از آنان را گذاشته بودند و صدها تن از آنان هنگام انتقالشان به زندان در قفسهای پلاستیکی خفه شده بودند و از دنیا رفتند.

آن چیزی که در افغانستان روی می دهد، کشتن بیگناهان و ذلیل کردن مسلمین و کشتن زندانیان است و این برگهای سیاه بر تاریخ و شرمساری بزرگی بر چشمان کشورها و جوامع است که اینگونه رفتاری را پدید آورده اند و تاریخ ننگین اروپا و آمریکا ی سکولار را میرساند.

یکی از اعضای اداره ی آمریکا وزیر دفاع وقت آمریکا ی سکولار ، دونالد رامسفلد، بیشرمانه سربازانش را اینگونه راهنمائی می کند: «ما زندانی نمی خواهیم بلکه کشتن و از میان بردن می خواهیم. و با حالتی متکبرانه می گوید: کشتن بیگناهان غیر نظامی در جنگ با ترور، بیشک روی می دهد. و دربارۀ این زندانی کردنهای مسلمانان توسط آمریکائیها ی سکولار در برابر همه ی جهان گفت:اینان لایق زندانی هم نیستند بلکه لایق کشتن هستند.»

هیومن رایتس جرائم آمریکا ی سکولار در افغانستان را آشکار می کند

هیومن رایتس: در سالهای آخر حضور آمریکا، به افغانستان حملات زیادی شده و مردمان بسیاری نیز به خاطر این بمبارانها قربانی شده اند و این حملات مردم مدنی را مورد هدف قرار داده بودند. در سال ۲۰۰۷-۲۰۰۶ حملات وحشیانه ی آمریکا بر سر افغانستان چندین قربانی را از مردم مدنی به همراه داشت و تنها در سال  ۲۰۰۷حدود  ۳۲۱نفر مدنی و بیگناه غیر نظامی کشته شدند که بخاطر بمبارانهای آمریکا بر سر روستاها بود و در سال  ۲۰۰۶حدود  ۱۱۶نفر کشته شده اند و در میان سال  ۲۰۰۸حدود ۱۱۹شخص مدنی کشته شده اند که همه ی اینها به خاطر بمباران های هوائی بوده است. و بمباران و موشک پرانی، سال به سال زیادتر شده و تنها در ماههای یونیو و یولیو در سال  ۲۰۰۸در افغانستان بمباران ها و موشک پرانی ها بر سر شهرها و روستاها بیش از بمبارانهای کل سال ۲۰۰۶بوده است.

 فاجعه ی عزیزآباد در افغانستان و جنایت آمریکا ی سکولار

در تاریخ  ۲۲اگوست سال  ،۲۰۰۷حمله ای هوائی بر سر دهستان عزیزآباد درولایت هرات روی داد و سران حکومتی در کابل آن را آشکار کردند و اعلام نمودند که به خاطر این حمله  ۹۰شخص کشته شدند که بیشترشان کودک و زنان هستند، اما می بینیم که ایالت متحده در  ۲سپتامبر اعلام کرد شماره مردگان ۵تا  ۷شخص از مردم مدنی بوده است و  ۳۵تن از آنان از طالبان بوده اند که کشته شده اند. که این خود یکی از دلایل بر این است که آمریکا ی سکولار دروغگوئی بزرگ است و وقایع را برعکس جلوه می دهد. به همین خاطر اگر نگاهی به تاریخ آمریکا ی سکولار و هم پیمانانش بیندازیم، می بینم که حکومت و سیادت و تمدن آنان بر دروغ و خیانت و ناراستی بنا نهاده شده و چندین راه را در پیش گرفته اند برای به دست آوردن آرزوها و اهداف خود. این راه برای آنان فرقی ندارد که راه درست باشد یا نادرست، راست باشد یا غلط، هدف فقط رسیدن به خواسته هایشان است. می بینید که برای رسیدن به اهدافشان چندین کانال و وب سایت و همه شیوه ها را در پیش گرفته اند تا دروغ را راست و باطل را حق جلوه دهند.

بله پیامبر (صلی الله علیه و سلم) این روزها را به ما خبر داده است و می فرماید: «سيأتي على الناس سنوات خداعات يصدق فيها الكاذب و يكذب فيها  الصادق و يؤتمن فيها الخائن و يخون فيها الأمين و ينطق فيها الرويبضة. قيل: و ما الرويبضة؟ قال: الرجل التافه يتكلم في أمر العامة».[۱۰]   ترجمه: «سال های فریبنده بر مردم خواهند آمد، انسان های دروغگو تصدیقکرده می شوند، خیانت کاران امین شمرده میشوند و رویبضه سخن می گویند. پرسیدند: رویبضه کیست؟ فرمودند: انسانهای پست که درباره امور عامه مردم سخن می گویند».

این همان سیاست کثیف سکولاریستها و یهودیان کافر و شعار مشهور جوزف جوبلز سکولار وزیر اخبار نازی ها و دوست هیتلر است که می گویند: «اکذب، ثم اکذب حتی یصدقک الناس». یعنی: «دروغ بگو سپس دروغ بگو تا مردم تو را تصدیق کنند و راستگو قلم دادت کنند». یا میگویند: «اکذب اکذب حتی یصدقک الآخرین ثم اکذب حتی تصدق نفسک». یعنی: دروغ بگو دروغ بگو تا دیگران تصدیقت کنند سپس دروغ بگو تا خودت باور به خودت بکنی».

به همین خاطر می بینیم که شب و روز ذهن مردم را از دروغ و ناراستی پر کرده اند و با کمال تاسف میبنیم که مسلمان زادگانی جاهل نیز فریب می خورند، در حالیکه قرآن به نوع دیگری ما را با خبر می سازد. الله تعالی میفرماید:«اي کساني که ایمان آورده اید! اگر شخص فاسقي خبري را به شمارسانید درباره آن تحقیق کنید، مبادا به گروهي – بدون آ گاهي (از حال و احوالشان و شناخت راستین ایشان -) آسیب برسانید، و از کرده خود پشیمان شوید.» [حجرات:۶]

خداوند از مؤمنین می خواهد که زود باور به شخصی فاسق نکنید. آیا صحیح است که به شخصی کافر که دشمنی خدا و رسولش را می کنند، آنان را باور کنید؟ پس به یاد خود بیاوریم که هیچ خبری را از کانال های ماهوارهای و دستگاههای اطلاع رسانی سکولارها و کافران قبول نکنیم.

 

…………………………………………………..

[۱]مانند: ابی عبیده که در جنگ بدر الجراح پدرش را کشت

[۲] مانند: مصعب بن عمیر که برادرش عبید بن عمیر را در جنگ بدر کشت.

[۳] مانند: حمزه و علی و عبیده بن الحارث که عتبه و شیبه و ولید بن عتبه را در جنگ بدر کشتند.

[۴] متفق علیه

[۵] التبیان فی کفر من اعان الامریکان ۴۳/۱

[۶] خربت امریکا: ابی جندل الازدی۳۸/۱

[۷] استاد فقه و اصول کلیه شریعت از دانشگاه قطر.

[۸] در برنامه ۶۰دقیقه تلویزیونی در ۱۲ایار مایو ۱۹۹۶میلادی

[۹] سال ۲۰۰۴٫نصرانی

[۱۰]  سلسله احادیث الصحیحه: ۳۲۲/۴شماره: ۱۲۲۰

دیدگاهتان را بنویسید