آل سعود دشمنان شماره یک مسلمین را با دلارهایش تقویت و مسلمین را با بمبهایش نابود می کند

 

آل سعود دشمنان شماره یک مسلمین را با دلارهایش تقویت و مسلمین را با بمبهایش نابود می کند

ارائه دهنده: سیروان مریوانی

اخیرا دیدیم که رژیم فاسد آل سعود میلونها دلار به اسرائیل کمک مالی نمود و علاوه بر ان حقوق عقب مانده ی سگمرگهای کردستان عراق را نیز پرداخت کرد و در تازه ترین اقدام قراردادهای صدها میلیارد دلاری با ترامپ جهت خرید اسلحه بست در حالی که زنان و کودکان یمنی و سوری و عراقی بر اثر گرسنگی و بمبهای آل سعود روزانه جان می دهند .

ترامپ در عربستان قرارداد فروش بیش از ۱۰۰ میلیارد یورو تجهیزات نظامی را با مقامات عربستان امضا کرد. دوطرف همچنین طی معاهده‌ای همکاری‌های امنیتی خود را افزایش خواهند داد. ترامپ و تیم همراه وی با توجیه اوضاع امنیتی منطقه، جنگ های اخیر در کشورهای اطراف و نیز حساسیت سعودی نسبت به ایران توانست عربستان را به بستن قراداد ۲۰۰ میلیارد دلاری که بیش از ۱۰۰ میلیون یوروی آن مربوط به تجهیزات جنگی است قانع نماید.

گفتنی است که “ناصر امین” مدیر ارشد اجرایی شرکت ملی نفت عربستان “آرامکو” روز گذشته اجازه شروع به کار مدیران اجرایی سعودی-آمریکایی شرکت “آرامکو” در ریاض را تحت عنوان “شراکة للاجیال” با حضور وزیران و مسئولین دو کشور با بیش از ۵۰شرکت آمریکایی و ۴۰ شرکت سعودی صادر نمود.

این همان آل سعود جنایتکاری است که عده ای جاهل منتسب به اهل سنت قصد دارند این موجود خبیث و دشمن سرسخت اهل سنت را دوست آنها معرفی کنند . آل سعودی که فقر و بیماری و کشت و کشتار اهل سنت و رافاه و امنیت را برای کفاری چون آمریکا و انگلیس و اسرائیل و تمام طاغوتهای منطقه ای به ارمغان آورده است .

دیدگاهتان را بنویسید