آل سعود گاو شیردهی که در نهایت باید ذبح شود

آل سعود گاو شیردهی که در نهایت باید ذبح شود

ارائه دهنده: صلاح الدین الکردی

ترامپ مدتی قبل اظهار داشته بود که عربستان مانند گاوه شیرده بوده و فاقد هر نوع علم، استعداد، شهامت و اراده می باشد و جز پول چیزی ندارد به باور او این گاو شیرده (سعودی ) در صورت بی مصرف شدن باید ذبح شود حال او با سفر به عربستان و دوشیدن دلارهای این کشورها به سخنان خود جامه ی عمل می پوشاند.

  • او بزرگ ترین قرارداد نظامی در طول تاریخ آمریکا را در عربستان بست و سپس با خوشحالی به خبرنگاران گفت: «روز فوق‌العاده‌ای است صدها میلیارد دلار سرمایه‌گذاری در اقتصاد ایالات متحده و [ایجاد] شغل، شغل، شغل.» اما برای خاورمیانه چه بر جای خواهد گذاشت؟! پاسخ معلوم است: جنگ، جنگ، جنگ
  • ترامپ از کشورهای عربی خواست تا مجاهدان را از عبادتگاه ها و کشورهای خود بیرون کنند، منابع مالی آنها را قطع و نهایتاً آنها را از روی کره خاکی حذف کنند!!
  • ترامپ از همکاری گسترده ی افغانستان، اردن، عربستان، بحرین، کویت، عراق، لبنان و دیگر دول عربی و کشورهای حوزه ی خلیج به دلیل مبارزه با مجاهدان و نیز همکاری های نظامی-امنیتیِ نزدیک با واشنگتن تمجید کرد!!
  • او بمباران مسلمانان در یمن،سوریه، عراق، افغانستان و دیگر جاها را ستود و از این بابت اظهار خوشحالی کرد!!
  • ترامپ گفت نبرد با تروریسم «نزاعی میان خیر و شر» است!! بر این اساس ترامپ جبهه ی خود و سایر کفار را خیر و جبهه ی جهادیون را شر می داند!!
  • ترامپ گفت مسلمانان به ویژه زنان مسلمان باید در آرامش زندگی می کنند!! پرواضح است که منظور او از زندگی در آرامش یعنی سر به زیر انداختن و پذیرفتنِ اسلام آمریکایی! آیا ترامپ مدافع حقوق مسلمانان شده است؟!!
  • ترامپ گفت بعد از عربستان به اسرائیل و واتیکان می رود تا بین ادیان ابراهیمی صلح ایجاد کند!! بر این اساس دونالد ترامپ رهبر سکولاریستهای جهان، بزرگ ترین دشمن توحید، فرعون عصر و کسی که نیروهایش در تمام کره ی خاکی در حال جنگ مستقیم یا غیرمستقیم با مسلمانان است و در فسادِ اخلاقی نیز شُهره ی جهانیان است خود را مافوق شریعتهای آسمانی می پندارد!! یا للعجب!! در حالی که تنها از این مذاهب و ادیان در راه اهداف خود استفاده می کند و هیچ اعتقادی به هیچ یک از آنها ندارد .

این حکومت فاسد خائن الحرمینی است که عده ای از اهل سنت که فریب رسانه های ماهواره ای دین فروش منتسب به اهل سنت را خورده اند خیال می کنند که این رژیم جنایتکار فاسد حامی اهل سنت بوده و این اسلحه ها را برای جنگ با دشمنان اهل سنت خریداری کرده است . در حالی که همه ی ما می دانیم که تمام این سلاحها برای کشتار اهل سنت در سوریه و یمن و عراق و سینای مصر بکار رفته و تا به حال حتی یک گلوله هم به سمت اسرائیل شلیک نکرده است.

اینها همان کسانی هستند که کفار را رها کرده اند و مسلمان کشی می کنند .

دیدگاهتان را بنویسید