آمریکا با دلارهای رژیم فاسد آل سعود کشور خود را می سازد و سرزمین مسلمین را ویران

آمریکا با دلارهای رژیم فاسد آل سعود کشور خود را می سازد و سرزمین مسلمین را ویران

ارائه دهنده: ابوعبدالله بانه ای

کانال خبری  “سی ان ان” امریکا در برنامه (State of America) به بحث در مورد سفر رئیس جمهور آمریکا به ریاض پرداخت. در این برنامه شرکت کنندگان از توجه و تمایل دیوانه وارِ پادشاهی عربستان از ترامپ به شگفت آمدند چرا که او هم قبل از پیروزی در انتخابات و هم بعد از جلوس بر صندلی ریاست جمهوری آمریکا تندترین مواضع را نسبت به اسلام و مسلمانان داشت اما اکنون مرکز دنیای اسلام را به عنوان اولین ایستگاه سفرهای خارجی خود برگزیده و مورد استقبال بی سابقه ی سرسپردگان و نوکران حلقه به گوشش قرار گرفته است.

ترامپ سال گذشته به اسلام حمله کرده بود، و تصمیم گرفت به محض در دست گرفتن قدرت، از ورود شهروندان هفت کشور مسلمان به خاک آمریکا جلوگیری کند. ضمنا با حمله به دین اسلام، گفته بود اسلام از ما متنفر است.

ترامپ بارها در برنامه های تبلیغی خود اعلام کرده بود که: «عربستان باید هزینه های نظامی ما را در خاورمیانه به طور کامل بپردازد»!! حال او اولین سفر خود را به این کشور انجام داده است با توجه به روحیه ی تاجرانه ی ترامپ، در این سفر دوشیدن دلارهای نفتی عربستان و دیگر دول ثروتمند خلیج، بستن قردادهای نظامی کلان و تعمیق دادن به نقش آنها در جنگ علیه مجاهدان بسیار محتمل به نظر می رسد.

گفتنی است که در این سفر دو روزه نمایندگان بیش از ۵۰ کشور عرب دنیا حضور دارند و همکاری جهت مقابله با به اصطلاح تروریسم یکی از محورهای گفتگوست، و این ادعای مذکور ما را تقویت می کند. سفر بزرگ ترین دشمن اسلام به مرکز دنیای اسلام در بردارنده ی این پیام مهم است که آل سعود چرخ کارخانه های آمریکا را به حرکت در اورده وبرای هزاران آمریکائی کافر شغل ایجاد می کند و برایشان رفاه به ارمغان می اورد اما برای مسلمین بیچاره ی افغانستان و عراق و سوریه و یمن گلوله و بمب و ویرانی و کشت و کشتار و آوارگی و نابودی .

این آل سعودی است که هنوز عده ای فریب شیطان را خورده و قصد ندارند ماهیت این طاغوت کثیف را بشناسند.

دیدگاهتان را بنویسید