حملات ارتش آل سعود(جیش الاسلام) در سوریه بر پایگاههای دوله

حملات ارتش آل سعود(جیش الاسلام) در سوریه بر پایگاههای دوله

به قلم: ابوخالد کردستانی

جیش الاسلام(ارتش آل سعود) در یک عملیات انغماسی تعدادی از جندی های دوله را به قتل رساند . این عملیات در جنوب دمشق در حی الزین رخ داد. جیش الاسلام توانست بر مقرهای دوله در این مطقه مسلط شده و سلاح آنان را به غنیمت بگیرند. اما جماعت های وابسته به هیئت تحریر الشام با همکاری فیلق الرحمن نیز قبل از این عملیات به برخی مواضع جیش الاسلام در منطقه الاشعری حمله کرده بودند.

اینها کسانی هستند که ادعای منجی اهل سنت در خاک شام را دارند در حالی که اهل سنت بیشترین صدمات را از همینها دیده است . از غدر و خیانت گرفته تا تکفیر و خوارج و اهل بدعت و… و در نهایت تفرق و چند دستگی و کشتارهای فجیع . هم اکنون که حکومت بشار اسد و متحدینش وجود دارند کسی از اهل سنت تمایل ندارد به صورت مستند جنایات این گروهها و جنگ نیابتی آنها در حق اهل سنت سوریه را در اختیار افکار عمومی قرار دهد اما زمانی که این وضع عوض شد آنگاه روی سیاه این جانیان برای همگان روشن خواهد شد .

این گروههای جنایتکار که بر اساس نقشه های دشمنان مسلمین بر علیه ملت خود می جنگند مصیب و بلاهایی هستند که تنها کشت و کشتار و ویرانی و نابودی به ارمغان می آورند و انتظار خیر و برکت و آبادانی و امنیت از آنها توهم و خیالی بیش نیست.

دیدگاهتان را بنویسید