محمد العریفی زمانی که چهره ی واقعی خود را در حمایت از طرحهای کفار اعلام می کند

محمد العریفی زمانی که چهره ی واقعی خود را در حمایت از طرحهای کفار اعلام می کند

به قلم : ابوخالد کردستانی

محمد العریفی جوان خام و از سخن پرانان شبکه های ماهواره ای است که همچون عرعور و فوزان و مفتی خائن الحرمین و… در راستای منافع آل سعود و آمریکا (ارباب آل یهود) به عوام فریبی و انحراف افکار عمومی مسلمین با سوء استفاده از روایات و آیات می پردازد. این الرویبضه در راستای نشستی که به حمایت از آمریکا و بخشش آنهمه دلار به آمریکا جهت سرکوب و کشتار مسلمین برگذار شده است می گوید:

“مصلحت عمومی بر همه چیز مقدم است و مقتضای مصلحت عمومی این است که همه با ولی امر در یک صف بایستند. پروردگار من! نشست ریاض را برای امت اسلامی و عربی موجب نفع و خیر قرار بده.”

بگذار برای یکبار هم که شده جاهلان و منافقینی که این موجود و مشابهین آن از سلفیون حیض و نفاس و دستشوئی را بر علیه مسلمین علم نموده و کلیپهایش را پخش می کنند بدانند که «ولی امر» این خبیث چه کسی است و برای چه کسانی سخن پراکنی می کند ؟ این دین فروش کسی را ولی امر می داند که علاوه بر کمکهای چند میلیونی به اسرائیل و سگمرگهای کردستان عراق و تمام طاغوتهای منطقه ، تنها به دختر ترامپ یکصد میلیون دلار بخشید در حالی که در کنار آن و در یمن و سوریه و عراق روزانه دهها کودک بی گناه بر اثر گرسنگی جان می دهند و یا بر اثر بمبهای آل سعود با شکمهای گرسنه و بیماری تکه تکه شده و در آتش می سوزند. حسبنا الله و نعم الوکیل

دیدگاهتان را بنویسید