تاریخ صدر اسلام به ما یاد می دهد با آل سعود و سایر متحدین سکولاریستهای جهانی به رهبری آمریکا چه برخوردی شود

تاریخ صدر اسلام به ما یاد می دهد با آل سعود و سایر متحدین سکولاریستهای جهانی به رهبری آمریکا چه برخوردی شود

به قلم : ابواسامه بوکانی

بعداز جنگ خندق چه رخ داد تاریخ شاهد است که امروز باهم پیمانان کفار  چون آل سعود و اقمار آن چه برخورد شود؟  در غزوه خندق که خندق باعث جلوگیری از ورود مشرکین به مدینه شد ، یهودیان بنی قریظه با کفار بر ضد مسلمانان هم پیمان شدند و از کوچه و محله های خود راه را برای آنها باز کردند تا از این راه وارد مدینه شوند و مسلمانان را قتل و عام کنند .

الحمدلله چنین اتفاقی نیفتاد و رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم با یک خدعه جنگی بین مشرکین و یهود اختلاف انداخت و آنها به هم بی اعتماد شدند و مشرکین رفتند و یهود ماند و مسلمانان .

و اما حال یهود چه شد ؟

سعد بن معاذ رضی الله عنه حَکَم شد و حُکم داد که … مردان یهود کشته شوند….زنان و کودکان آنها به اسارت گرفته شوند و سرزمین آنها غنیمت شود….و رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم درباره حکم سعد بن معاذ رضی الله عنه فرمودند : براستی به حکم الله و رسولش درمیان آنها حکم کردی

این حُکم اجرا شد و اصحاب حدود ۷۰۰ در روایتی ۹۰۰ نفر از مردان یهود را گردن زدند  و این در حالی بود که یهودیان فقط مسیر را برای مشرکین هموار و خود در جنگ شرکت نکرده بودند، بر خلاف این عصر که همه کفار و مرتدین و منافقین سلاح به دست گرفته اند و در حال کشتن مسلمانان هستند و تحت پرچم کفار سکولار جهانی به رهبری آمریکا جنگی وحشتناک را بر علیه مسلمین آغاز کرده اند.

فکر می کنید اگر رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم زنده بودند ، حال و وضع آل سعود و سایر نوچه های آمریکا چیزی غیر از گردن زدن بود ؟

آیا با این کار، رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم دیگر رحمت للعالمين نیست یا اینکه شمشیر ایشان نیز رحمت بود ؟

چرا کاسه لیس های طواغیت که خود را پیرو قرآن و سنت می دانند از گفتن چنین احادیثی خود داری می کنند در حالیکه این هم یکی از احادیث صحیح است ؟

 

دیدگاهتان را بنویسید