پیام سازمان بین المللی القاعده به مناسبت گرفتن جزیه تیم ترامپ از عربستان / هر کس به خاطر دفاع از مالش کشته شود، شهید است

پیام سازمان بین المللی القاعده به مناسبت گرفتن جزیه تیم ترامپ از عربستان / هر کس به خاطر دفاع از مالش کشته شود، شهید است

رائه دهنده: ابوعبدالله سقزی

 

سازمان القاعده در رابطه با سفر تیم ترامپ به عربستان و قردادهای طرفین در مجله ی “نفیر” مقاله ای را نشر کرد که در زیر می توانید ترجمه این مقاله را بخوانید:

شاهد بودیم که حاکمان آل سعود و جمعی از حاکمان مرتد عرب، در مراسمی مجلل و ریخت و پاشی گسترده، بیعت خود را با ترامپِ کینه توز، که رئیس کاخ سفید صلیبی است، تجدید کردند در این مراسمِ ننگین، ترامپِ ملعون از آل سعود خواست تا حدود ۵۰۰ میلیارد دلار جهت پایبندی “هُبُل عصر” یعنی آمریکا به منظور دفاع از تاج و تخت پادشاهیش پرداخت نماید.

اگر این مبلغ را به یک تریلیون دلار اعلام شده ی قبلی جهت بهره برداری از آل سعود در کشور آمریکا اضافه کنیم، جزیه ی آل سعود به آمریکای صلیبی جهت استمرار حکومتش بر بلاد حرمین و تثبیت تاج و تخت و تسلطش بر مردم به یک تریلیون و پانصد میلیون دلار می رسد.

با یک حساب و کتاب ساده به خوبی می فهمیم، اگر این مبلغ را بر مردم بلاد الحرمین توزیع می کردند، سهم هر خانواده چیزی حدود  دویست هزار دلار می شد. یعنی چیزی حدود هفتصد و پنجاه هزار  ریال سعودی و این مبلغ برای رهایی تمام اهل عربستان سعودی از فقر و بیکاری و تنگدستی کفایت می کرد و میلیون ها دلار پول وارد اقتصاد عربستان می کرد و میلیون ها دلار پول زکات به فقیران عالم اسلام می رسید.
در نتیجه ی این دیدار ننگین ونامبارک حاکمان آل سعود و سایر حاکمان جهان اسلام، ملتزم شدند تا ارتشی مرتد جهت جنگ با اهل جهاد و مجاهدان به اسم مبارزه با تروریسم تشکیل دهند. و به زودی مرکزی جهت مبارزه با دین با ادعای مبارزه با تندروی و عقب ماندگی و تعصب، در پایتخت مبارزه با اسلام یعنی “ریاض” برپا خواهد شد. خداوند ما را بس است و او بهترین نماینده است.

این خلاصه ای از دستاورد اجلاس پر از عیب و عار ریاض است. پس مسلمانان و علمایشان جهت مواجه با این ارتداد لجام گسیخته و خیانت آشکار و دزدی های بی سابقه چه چیزی برای روزهای سخت پیش رو آماده کرده اند.؟

پیامبر صلی الله علیه و سلم در حدیثی صحیح می فرماید: هر کس به خاطر دفاع از مال، دین و نیز دفاع از خون خود و خانواده اش کشته شود، شهید است.» پس آگاه باشید که این صلیبیان و مرتدان اموالتان را به غارت بردند و با دینتان مبارزه کردند و خونتان را ریختند و به نوامیستان توهین کردند پس کی به دینتان که همان جهاد در راه الله است برمی گردید؟

 

پی نوشت: بنیامین نتانیاهو اعلام کرد ترامپ در سفر خود ۷۵ میلیون دلار اضافه بر سازمان در حمایت از سیستم دفاع هوایی اسرائیل اختصاص داده است.سیاست ترامپ گرفتن پول از عرب ها و خرج آن برای صهیونیست ها بود.

دیدگاهتان را بنویسید