آشفتگی های فکری ملا نجم الدین عراقی (قسمت اول) همدردی برای مرگ یک طاغوت و تحریض به جنگ میان مسلمین؟

آشفتگی های فکری ملا نجم الدین عراقی (قسمت اول) همدردی برای مرگ یک طاغوت و تحریض به جنگ میان مسلمین؟

به قلم: ابوصلاح الدین الکردی

 

لیحق الحق و یبطل الباطل “ولو كره المجرمون

الحمد لله ناصر المستضعفین قاصم ضهر الجبارین و الصلات و السلام علی من بعث بین یدی الساعة بسیف رحمة للعالمین

اما بعد ….الله تعالى می فرمایند : وَفِرْعَوْنَ ذِي الْأَوْتَادِ * الَّذِينَ طَغَوْا فِي الْبِلَادِ * فَأَكْثَرُوا فِيهَا الْفَسَادَ * فَصَبَّ عَلَيْهِمْ رَبُّكَ سَوْطَ عَذَابٍ * إِنَّ رَبَّكَ لَبِالْمِرْصَادِ ( ۱۰ ـ ۱۴ الفجر)

یکی از نشانه های دوستی الله برای بندگانش این است که از بنده های ایماندارش محافظت می نماید . همچنانکه می فرماید: ان الله یدافع عن الذین امنوا … ( الحج ۳۸ ) و یکی از راههای محافظت نمودن از بندگان مومنش این است که سران کفر و طاغوت را از بین می برد و بدن صورت قلب مومنین را شاد می گرداند . همچنانکه می فرماید: « وَيَشْفِ صُدُورَ قَوْمٍ مُؤْمِنِينَ» (توبه/۱۴)

بر این اساس کشته شدن کفار و مرگ سران کفر و ارتداد باعث شادی و شفای قلب مومنین می گردد و ما هم الله متعال را سپاس می گوئیم که علاوه بر ذلیلی طاغوتی چون جلال طالبانی  دل مومنین را با مرگ یکی از سران کفر و طاغوت کمونیست کردستان چون نوشیروان مصطفی  شاد نمود .

نوشیروان مصطفی  شریک جلال طالبانی و قاتل بساری از برادران اهل توحید ما در کردستان عراق بود . نکته ی تعجب برانگیز این است که کسی خود را مسلمان بداند اما از مرگ یک طاغوت مرتد خوشحال نگردد و تعجب برانگیزتر این است که کسی چون ملا نجم الدین خود را رهبر مسلمانان بداند اما نه تنها به مرگ این طاغوت خوشحال نگردد بلکه از مرگ این طاغوت اظهار تأسف و نگرانی هم نموده و در مراسم عزاداری او هم شرکت کرده و ضمن تمجید از منهج فاسد این مرتد، پیروان کافرش را نیز به ادامه ی راه این کافر تشویق و ترغیب نماید.

ملا نجم الدین عراقی که با نام مستعار کریکار هم شناخته شده است و روزانه در مورد مسائل روز مسلمین نظریه پرتاب می کند و مخالفین مجاهد خود را به غار نشین و وحشی مورد خطاب قرار داده و دین فروشانی چون عبدالطیف و علی باپیر و… را برادر خطاب می نماید چنین وانمود می کند که در میان این امت شخص دیگری وجود نداشته است که همچون نوشیروان مصطفی کمونیست در فکر مسلمین کردستان بوده باشد!!

ملا نجم الدین یک زمانی که اسلحه در دست بود و قدرتی داشت این احادیث را برای ما درس می داد که : عن جابر بن سمرة رضي الله عنه عن النبي ﷺأنه قال : لن يبرح هذا الدين قائماً يقاتل عليه عصابةٌ من المسلمين حتى تقوم الساعة ( رواه مسلم )  و  عن المغيرة بن شعبة رضي الله عنه عن النبي صلى الله عليه و سلم قال:   لا يزال ناسٌ من أمتي ظاهرين ، حتى يأتيهم أمر الله وهم ظاهرون  ( رواه البخاري و مسلم)

ملا نجم الدین بر این باور بود که تنها این فرقه ی ناجیه بر حق هستند و تنها دلسوزان ملت ما هم همین فرقه هستند، اما اکنون چه اتفاقی افتاده است که یک کمونیست کورد جزو فرقه ی ناجیه شده و منجی مسلمین اهل سنت کردستان گشته است ؟!!

ملا نجم الدین علاوه بر این اشتباه بزرگ دچار خود بزرگ بینی تعجب بر انگیزی نیز شده است و با تعریف و تمجید از خود  چنین می پندارد که سن بالای او مانعی جهت نصیحت کردنش می باشدهر چند که مسیر اشتباه را طی کند  و دیگرانی که از او کوچکتر هستند نمی توانند مبلغ حق باشند، در حالی که بسیاری از اصحاب رسول الله صلی الله علیه وسلم همچون اسامه بن زید در سن جوانی رهبریت مسلمین را بر عهده داشتند و پیر ترین شخصی که به رسول الله صلی الله علیه وسلم ایمان آورد ابوبکر صدیق بود که نزدیک به ۳۸ سال سن داشت . و کسی چون ابن تیمیه در سن ۲۰ سالگی حلقات درس او گرم بود . علاوه بر آن کسانی که منشا تغییر و تحول در جامعه بوده اند جوانان آن دیار بوده اند به گونه ای که در مورد اصحاب الکهف می خوانیم : إِنَّهُمْ فِتْيَةٌ ءَامَنُوا برَبِّهِمْ وَزِدْنـهُمْ هُدىً .

 

ملا نجم الدین و علی باپیر و عبدالطیف مدخلی و…که برای نجات ملتشان تنها امیدشان به کفار سکولار و مرتد و طاغوتهای اجیر شده ی کفار سکولار خارجی به رهبری آمریکا می باشد و از اینها در برابر مسلمین حمایت می کنند، چه جوابی برای پرودگارشان دارند؟

ملا نجم الدین از کسی حمایت می کند و برای راه شخصی کافر و کمونیست دل می سوزاند که  اولین حزب کمونیست را در کردستان عراق تشکیل داد و قبلا دهها نفر از افراد حرکت اسلامی و انصارالاسلام  را تنها به جرم اهل توحید بودن کشته است و شعار آنها در کشت و کشتار مسلمین این بود :« پێشمه‌رگه‌ی مام جه‌لالین ، كافری چه‌مچه‌ماڵین ، ئیسلامی ڕاده‌ماڵین» پیشمرگه ی جلال طالبانی هستیم، کافر چمچمال هستیم، اسلامی ها را جارو می کنیم . و دهها انگشت شهادتین مسلمین را قطع نمودند و…

بعد از آن نیز تمام تلاش این کافر کمونیست سازماندهی و قوی نمودن سگمرگها و حکومت سکولار اقلیم کردستان عراق بوده که در راستای اهداف کفار اشغالگر خارجی تا به حال هزاران مسلمان کردستان را قربانی نموده است .

ملا نجم الدین و علی باپیر اگر جوابی برای پروردگار خود در قیامت ندارند برای پدرومادر و همسر و فرزندان کسانی که بر اساس فتواهای آنها در جنگ با نوچه های حزب کمونیستی رنجدران نوشیروان مصطفی کشته شدند چه جوابی دارند ؟

 

الی دیان یوم دین نمضی *** وعند الله تجتمع الخصوم

ستعلم فی الحساب إذا إلتقینا *** غدا عند الإله من المللوم

3 دیدگاه دربارهٔ «آشفتگی های فکری ملا نجم الدین عراقی (قسمت اول) همدردی برای مرگ یک طاغوت و تحریض به جنگ میان مسلمین؟»

 1. علی باپیری کۆمەڵی ئیسلامی!وتی
  کاک نەوشیروان هەوڵی دروستکردنی دەوڵەتیکی دیموکراتی مەدەنی داوە ئەگەر چی خۆی لەناومان نەماوە بەڵام هەوڵ و فکریەکانی لەدڵماندایە
  .
  باشە علی گاپیر تۆ بۆچی پاشگری ئیسلامیت لەخۆت ناوە کەدەوڵەتیکی دیموکراسیت ئەوێت ؟! هەی جاش

  پاسخ
 2. ئەو مردنەوەی هەموو دەبیت تامی بکەن
  جا موەحید بیت یان طاغوت.. پاشا بیت یان هەژار.. پیاو بیت یان ئافرەت.. گەورە بیت یان بچوک.. ساغ بیت یان نەخۆش.. دەسەلاتدار بیت یان بێ دەسەلات.. موسلمان بیت یان کافر..
  ئیمەی موەحیدان بە پشتیوانی الله بۆ ئیسلامەکەمان دەژین و لەپیناویدا ساتەکانی ژیان بەرێ دەکەین و نامانەویت بمرین مەگەر بە موسلمانی نەبیت ، وە داواکاری و دوعای بەردەوامیشمان لە الله تعالی هەر ئەوەیە کە لەسەر ئیسلام بمان مرینیت و زیندومان بکاتەوە..
  هاوپێچ.. ئەمرۆ بەیانی نەوشێروانی سەرۆکی حزبی گۆڕانی عەلمانی کوردستان مرد.. کە قوتابیەکی قوتابخانەکەی مارکسی کۆن و عەلمانیەتی مۆدیرنی سەردەمی کوردستان بوو!! هاوشێوەی هاوفکرەکانی دوژمنی سەرسەختی ئیسلام و موسلمانان و حوکمی الله تعالی بوو لەسەر زەوی..
  ئەو مردنەی کە بەخەیالیان نەدەهات و بیریان لێ نەدەکردەوە!! بەدلنیاییەوە هەموو کاربەدەستەکانیتر دەبیت ئەو مردنە ببینن و هەرگیز کەس ناتوانیت خۆی لێ دەرباز بکات..
  داواکارم لە الله تعالی ئاوا زوو زوو شیفای دلی موەحیدان بنیریت بە لەناوچوونی طاغوتانی سەردەم و نەمانی دەسەلات و توانایان بەسەر خاکی موسلمانان.. وە نەخشەبیت لە مەسعودی طاغوت و هاوشێوەکانی.. اللهم امین.

  پاسخ
 3. دڵخۆش وشادومانین به هیلاك چوونی طاغوتێك له طاغوته کانی کورد.
  اللهم لک الحمد .(وَيَشۡفِ صُدُورَ قَوۡمٖ مُّؤۡمِنِينَ (التوبة :١٤)
  (خوا) سینه‌و دڵی کۆمه‌ڵی بڕوادار خۆش ده‌کات.
  داواکارم له الله تعالی ئه مساڵ ببێته پایزی ته مه نی طاغووتانی جیهان وتایبه ت کورد ، یه ك به دوای یه کداهه ڵوه رێن له کۆڵی ئیسلام ومسووڵمانان ببنه وه ، دوباره پیرۆزبای له خۆم ویه کخواپه رستان ئه که م به بۆنه ی به هیلاك چوونی ئه وطاغوته وه هه رچه نده له وه یه شه ڕی که متربووبێت له چاوئه وانی تر به ڵام طاغوت هه رطاغوته واجبه ڕقت لێ بێت وبه دوژمنی الله وره سوله که ی بزانیت.!!

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید