حرکت بردگان ملک سلمان سعودی در سوریه به دیگر بردگان هشدار داد

 

حرکت بردگان ملک سلمان سعودی در سوریه به دیگر بردگان هشدار داد

به قلم: ابوخالد کردستانی

حرکت بردگان ملک سلمان که در رسانه ها به حرکة احرار الشام  شناخته شده وهمچون جیش آل سعود (جیش الاسلام) در خاک سوریه دست نشانده هایی هستند که در راستای اهداف آل سعود جنگی تحمیلی را بر ملت ستمدیده ی خود نمایندگی می کنند. البته ترکیه به نمایندگی از ناتو و قطر و کویت و دیگران هم به نمایندگی از آمریکا و فرانسه و انگلیس و…  دارای مزدوران خاص خود هستند که در راستای منافع و امتیاز گیری های خود و خیانت به مسلمین سوریه از آنها سود می جویند.

حرکت اشرار الشام اخیرا با الفاظی اسلامی به سایر اشرار هشدار داده که اقدام به «خیانت» به وی نکنند. این در حالی است که «خیانت به دین الله و بندگان الله» صفت جدائی ناپذیر تمام این گروههای مزدور گشته است . این گروه مزدور در باره ی «نیت» برخی فصائل برای خیانت به آنها بیانیه صادر نموده و می نویسد: خبرهای موثقی به ما رسیده است که برخی فصائل موجود در ریف شمالی قصد دارند که به مجاهدین ما خیانت کرده و به مقرهای ما حمله کنند. ما تاکید می کنیم:

-حرکة احرار الشام یک فصیل از ثوره است که شاهد آن جبهه های ریف شمالی است و خون مجاهدین احرار خاک آن را سیراب کرده است.

-هرکس بر حرکة احرار الشام حقی دارد باید از طرق شرعی آن را طلب کند.

-هر دستی را که به ما خیانت کند قطع خواهیم کرد.

از عقلای حاضر در فصائل می خواهیم به مسئولیت خود عمل کنند.

تمام این گروههای مزدور، با همین ادبیات شبهه اسلامی،  تا به حال صدها صحنه ی نبرد و جنگ خونین را بر همدیگر تحمیل نموده اند و جان هزاران انسان بی گناه و فریب خورده را در راستای اهداف اربابانشان گرفته اند .

دیدگاهتان را بنویسید