فتوای جدید الاغ مدینه مبنی بر اینکه کشتن کافر جایز نیست

فتوای جدید الاغ مدینه مبنی بر اینکه کشتن کافر جایز نیست

به قلم : عبدالباسط خراسانی

الاغ مدینه صالح مغامسی اخزاه الله  در فتوای جدیدش میگوید: وقتی موسی علیه السلام یکی از سربازان فرعون را به قتل رساند استغفار و توبه کرد و کشتن کافر جایز نیست!!!

اما در عین حال پرداخت جزیه چند صد میلیارد دلاری به آمریکا تحت عنوان پروژه و کشتن مسلمین در یمن و عراق و سوریه توسط جنگنده های آل سعود مانع شرعی ندارد و حلال است .

الاغ مدینه مغامسی اخزاه الله  نمی داند که در آن وقت به خاطر اینکه موسی علیه السلام به دلیل عصبیت و حمایت از هم نژاد خود آن مرد را کشت و علاوه بر آن الله ﷻ امر به قتال نکرده بود؛ به این دو دلیل موسی علیه السلام توبه کرد.

و ما امروزه امتی هستیم که علمای سوء و الرویبضه  دین را برای ملت ما آشفته کرده اند و جهاد را ترک کرده ایم و الله ﷻ ذلت را به این سبب بر ما مسلط ساخت است پس به ولله قسم که راه حل و دوای امت جهاد با کفار اشغالگر خارجی و نوکران محلی آن چون رژیم فاسد و دست نشانده ی آل سعود است،همانطور که در ابتدای اسلام مسلمانان در ضعف و شکنجه بودند،و الله ﷻ با فرض گردانیدن جهاد بر مسلمانان ما را عزت بخشید .

دولت سکولار و فاسد اخوان الشیاطین ترکیه ۵۰۰۰ زن و کوردک و پیرو جوان مسلمان را تنها در الباب سوریه قتل عام کرد و خدا می داند که تا به حال چند هزارا مسلمان را در سایر مناطق کشته است اما در برابر برای خاموش کردن آتش جنگلهای اسرائیل هلی کوپتر و امداد می فرستد و با آن قرار داد امنیتی در مبارزه با دشمنان اسرائیل امضاء می کند و دولت فاسد سلفیون حیض و نفاس و دستشوئی آل سعود هم تا به حال هزاران زن و بچه و پیرو وجوان مسلمان را در یمن و عراق و سوریه به خاک و خون کشیده است، اما در برابر، میلیادها دلار جزیه به آمریکا داده و میلیونها دلار کمک مالی به اسرائیل می کند و تا کنون حتی یک گلوله هم به سمت کفار شلیک نکرده است و در چهار طرف خود اقدام به مسلمان کشی کرده است.

اما با این وجود کسی به اینها نمی گوید اینها خوارج هستند و : یقتلون اهل الاسلام، و یدعون اهل الاوثان!!

چرا ؟! چون در طویله شان علمای فاسد عوام فریب زیادی دارند !!

چون حمیر علم برایشان زیبا جلوه می دهد !!

اخوان الشیاطین و سلفیون آل سعود دم از اخلاقیات و دگر پذیری می دهند ! والله فقط برای کافران تسامح و ذلیلی دارند !! و بر مسلمین و مجاهدان فقط پارس می کنند و دستمایه کافران در کشتار مسلمین می شوند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید