صحوات شام بین انکار اتحاد با سکولاریستها بر علیه مسلمین و واقعیت موجود

صحوات شام بین انکار اتحاد با سکولاریستها بر علیه مسلمین و  واقعیت موجود

به قلم : ابوخالد کردستانی

صحوات شام بارها ارتباط خود با رژیمهای فاسد آل سعود ، قطر و ترکیه و … را  به شدت انکار و تکذیب می کردند و آن را تهمت و افتراء می دانستند. مناصرین جبهه جفش(فتح الشام) و اشرار الشام (احرار) بارها در کانال های خود اردوغان را مرتد و کافر می دانستند پس اگر این کافر بود چرا برعلیه دوله از او استعانت گرفتید؟ مگر در منهج شما استعانت از کافر و مرتد بر ضد مسلمین حتی  خوارج کفر محسوب نمی شود؟
ولی جفشی ها چون همیشه متناقض سخن  می رانند در جرابلس به کمک اردوغان (نماینده ی ناتو) به دوله حمله کردند همچنین چند مدت پیش اپوزوسیون  سکولاریستهای شام به کمک اردوغان  سکولار شتافته و در راستای اهداف ناتو  بر علیه  مسلمین حمله کردند. آیا در منهج آنها این ناقض هشتم اسلام نیست؟!
شاید بگویید اردوغان سکولار  کافر نیست فاسق است. ولی اینگونه نیست او به دلیل شرکت نظامی  در پیمان سکولاریستی و ضد اسلامی اتحادیه ی اروپا (ناتو)، حمایت نظامی و اطلاعاتی از اسرائیل، حکم کردن بر اساس دین سکولاریسم ، جنگیدن تحت پرچم آمریکا بر علیه مسلمین در عراق، سوریه ، افغانستان و… کافر محسوب می شود. و همه این ها کفر او را ثابت می کند.
پس ای جفشی ها(فتح الشام) و احراری ها چرا از او استعانت گرفتید و به دروغ می گویید قدس را آزاد می کنیم شما با دوستان اسرائیل تعامل نکنید آزاد کردن قدس پیشکشتان.
ای جفشی ها چرا به دروغ با آل  سعود دشمنی می کنید ولی با فیلق شام ، احرار شام، جیش الاسلام  و… عمیل حکام خلیج همکاری دارید؟!
چرا می گویید مخالف دولت سکولاریستی هستید ولی با ارتش آزاد که دنبال حکومت سکولاری است هم پیمان شده اید؟؟!!
قطعا صحوات شام اگر در سوریه پیروز شوند حکومت اسلامی  به وجود نخواهد آمد، بلکه حکومتی سکولار شبیه ترکیه و اسلام آمریکایی را بر سر کار می آورند. وای به حال کسی که برای چنین نتیجه ای بجنگد که دنیا و قیامتش را هدر داده است.

دیدگاهتان را بنویسید