ترکیه نوکرانش در شمال سوریه را تحت عنوان«ارتش آزاد ملی سوریه» جمع می کند

ترکیه نوکرانش در شمال سوریه را تحت عنوان«ارتش آزاد ملی سوریه» جمع می کند

به قلم : ابوخالد کردستانی

ما بارها اشاره کرده ایم که جنگ صحوات و گروههای مزدور در سوریه جنگی نیابتی است که در آن خون مسلمین فدای اهداف کفارسکولار خارجی و نوکران محلی آنها چون طاغوتهای آل سعود، امارات، قطر، اردن و بخصوص حکومت سکولاریستی ترکیه می گردد . هر چه زمان می گذرد این حقیقت تلخ نمایانگرتر می گردد .

اینبار دولت سکولار ترکیه در راستای پیش برد اهداف و منافع کشورهای اتحادیه ی اروپا(ناتو)  تصمیم دارد نوکرانش را تحت عنوان«ارتش آزاد ملی سوریه» دور هم جمع نماید که از این طریق، و با خون مردم سوریه، اهداف خود در خاک سوریه را تأمین نماید. ترکیه به دستور ناتو قصد دارد این مزدوران ابتدا در حومه شمالی سوریه فعالیت خود را آغاز نمایند و بعدا به شهر ادلب و مناطق آن انتقال داده شود. با آنکه مزدوران حزب کارگران اوجالان pkk  فعلا در اجاره ی آمریکا قرار گرفته اند اما ممکن است یکی از اهداف این گروه تازه تأسیس حمله به شهر عفرین و خارج نمودن آن از سلطه ی مزدوران حزب کارگران اوجالان pkk و سپس باز کردن راه بین مناطق شمالی و غربی حلب از جرابلس و عبور از شهر اعزاز  برای اتصال به شهر ادلب  باشد.

این نیروهای جهت کشتار سوریها، از پشتیبانی زمینی و هوائی ناتو که اخیرا وارد معرکه ی سوریه و عراق شده برخوردار خواهند بود. اینهم ثمره ی اقدامات خردوغان خلیفه ی اخوان الشیاطین که از یکطرف با اسرائیل پیمان امنیتی می بندد و از هیچ کمکی به آن کوتاهی نمی کند و از دیگر سو به دستور ناتو(نیروهای مسلح اتحادیه ی اروپا) و با مشارکت ناتو در حال کشت و کشتار مسلمین ستمدیده ی سوریه و عراق است .

بیچاره اهل سنتی که دل به گروههای مسلح سوریه و خلیفه ی اخوان الشیاطین خوش کرده اند .

دیدگاهتان را بنویسید