جنگنده های امارات و کشتن گروههای مسلح اهل سنت در لیبی

جنگنده های امارات و کشتن گروههای مسلح اهل سنت در لیبی

به قلم : ابوصلاح الدین الکردی

بارها در اخبار شنیده ایم که جنگنده های حکومت فاسد و دست نشانده ی امارات حملاتی را بر اهل سنت افغانستان، وزیرستان پاکستان، عراق، سوریه، یمن، سومالی، سینای مصر و… داشته اند؛ در ادمه ی این تراژدی اهل سنت کشی توسط این نوچه ی آل سعود در منطقه دوباره در اخبار متوجه شدیم که حمله جنگنده های اماراتی به مناطق مسکونی  اهل سنت در شهر بنغازی لیبی حمله نموده و بمبهای خود را بر سر مردم بی گناه خالی نموده اند . در این حمله هواپیماهای اماراتی چندین بار منطقه بازار “الحوت” در شمال شهر بنغازی که تحت کنترل مجلس شورای انقلابیون لیبی است را مورد حمله قرار دادند.

در این گونه حملات دو نکته برجسته می گردد :

  • اسرائل در چند قدمی آل سعود و امارات است اما تا کنون غیر از خدمت رسانی و کمک مالی و اطلاعاتی، یک گلوله هم به سمت آن شلیک نکرده اند . کفار از گلوله و بمبهای آنها در امان هستند اما مسلمین هر روز توسط این جنایتکاران قتل عام می شوند.
  • این شورای به اصطلاح انقلابیون که در لیبی فعالیت می کند یکی از صحوات آن دیار است که در راستای اهداف آمریکا و متحدینش تا کنون خدمات وسیعی را در زمینه ی مجاهد کشی ارائه داده است، اما چون نوکری بهتر از آنها پیدا شده است حالا نوبت به ذبح و قربانی کردنش رسیده است.

اینها تراژدی های وحشتناکی هستند که روزانه در سرزمینهای مسلمان نشین توسط آل سعود و اقمار جنایتکار آن تکرار می شوند .

دیدگاهتان را بنویسید