امارات متحده از ویرانی مساجد و کشتار مسلمین در یمن و عراق و سوریه و افغانستان تا کمک مالی به ساخت کلیسا در انگلیس

امارات متحده از ویرانی مساجد و کشتار مسلمین در یمن و عراق و سوریه و افغانستان تا کمک مالی به ساخت کلیسا در انگلیس

ارائه دهنده: جمیل سنندجی

شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، حاکم دوبی به اهالی یک دهکده در کورنوال بریتانیا کمک کرده تا بتوانند بنای یک کلیسای متودیست را بخرند. ساکنان گودولفین کراس ( Godolphin Cross) می‌خواستند پس از خریداری کلیسا، آن را به محلی برای تجمع و استفاده اهالی محل تبدیل کنند اما توانایی پرداخت نود هزار پوند (۱۱۶ هزار دلار) مورد نیاز را نداشتند.

در نتیجه، اهالی گودولفین کراس که فقط ۲۵ هزار پوند (۳۲ هزار دلار) جمع کرده بودند، و راه حل دیگری پیش رو نداشتند، به شیخ محمد بن راشد آل مکتوم ایمیل فرستادند و از او کمک خواستند. ریچارد مک‌کی، عضو انجمن جامعه گودولفین کراس، گفت: “ایمیل را فرستادیم، و دیگر به آن فکر نکردیم. اما یک دفعه از ابو ظبی تماس گرفتند.”

ریچارد مک‌کی افزود “اول فکر کردیم شاید کلاه‌برداری باشد، اما این‌طور نبود.”دهکده گودولفین کراس هم‌ نام اصطبل‌ مشهور حاکم دوبی است. او صاحب یکی از موفق‌ترین تیم‌های مسابقات اسب‌سواری است.

هرچند مک‌کی مقدار پول دریافت شده را اعلام نکرده، اما او می‌گوید که مبلغ مورد نیاز جور شده است.حالا، اهالی گودولفین کراس به دنبال ۳۵۰ هزار پوند (۴۵۳ هزار دلار) دیگر هستند تا کار مرمت و بازسازی بنای ساختمان را آغاز کنند.

دوستان : ما تا کنون چندین بار کمک امارات به اسرائیل در قتل عام مردم غزه را دیده ایم و حتی با چشمان خود دیدیم که هزینه ی حمله ی فرانسه به اهل سنت کشور مالی را نیز پرداخت نمود و کشور فرانسه با هز ینه ی این کشور مسلمین اهل سنت انجا را قتل عام نمود و همچنین می بینیم که در یمن و عراق و سوریه  چگونه مساجد و مسلمین اهل سنت را قل عام می کند و… اما با این وجود شبکه های ماهواره ای فارسی زبان را برای اهل سنت ایران ساخته است .

به نظر شما امارات دوست اهل سنت ایران است یا دشمن تمام مسلمین؟ پس هدف وی از برپا ساختن این شکبه ها نباید خدمت به اهل سنت باشد. این شبکه ها مطیع سیاستهای اربابان امارات و آل سعود هستند . یعنی به واسطه ی این دو کشور این شبکه ها در راستای اهداف آمریکا و انگلیس تبلیغ و خدمت رسانی می کنند .

دیدگاهتان را بنویسید