یک ملای دیگر پس از نماز جمعه توسط سکولاریستهای کوردستان عراق به قتل رسید

یک ملای دیگر پس از نماز جمعه  توسط سکولاریستهای کوردستان عراق به قتل رسید

به قلم : کاوه  مریوانی

امروز پس از نماز جمعه یکی دیگر از ملاهای علی باپیر به ضرب گلوله ی سکولاریستها به جمع برادران سگمرگه اش در قیامت پیوست.  احزاب به ظاهر اسلامگرای منافق در کوردستان همیشه در تلاش بوده اند که سکولاریستهای مرتد را از خود راضی نگه دارند و جالب اینجاست که سکولاریستهای مرتد هم به تناسب موقعیت جواب آنها را با گلوله و ایجاد محدودیت داده اند .

این ملاهای بیچاره به خاطر زندگی دنیوی و سکولاریسم خود را قانون شریعت دور نگه داشتند ، با این حال باز توسط همین برادران سکولارشان به قتل می رسند. این دسته از ملاهای منافق نه الله را از خودشان راضی کرده اند نه طاغوتها و مرتدان را. پاکی و بی عیبی برای پروردگاری است که انتقام اسلام و مسلمین را در همین دنیا، توسط همین برادران سکولارشان، از آنها می گیرد. این ملا از جمله دهها ملائی است که توسط همین سکولاریستها خلع لباس، ممنوع الخطابه، تبعید، زندانی و در نهایت به قتل می رسند. ماجرای سوزاندن ملا هیمن (از علمای مستقل) در چند ماه گذشته تمام نشده بود که اینهم اضافه گردید.

در کوردستان ایران هم سکولاریستها از این موجودات استفاده های زیادی کرده اند اما در نهایت پس از استفاده از آنها همچون دستمال توالت آنها را دور ریخته اند . شیخ عزالدین حسینی نمونه ی بارز این دجالان در عصر حاضر بود که ابزار دست کمونیستهای حزب آدمکشان کوردستان (کومله) قرار گرفته بود.

سکولاریسم و سکولاریستها دشمنان شماره یک تمام مسلمین و کوردها به صورت اخص هستند اما عده ای نمی خواهند این واقعیت را بپذیرند و اشتباهی خود را به کفار اهل کتاب و مذاهب و تفاسیر اسلامی مشغول کرده اند. ای کاش قوم من این حقیقت تلخ را می فهمید.

……………….

مەلایەكی تریان لە حیزبە بەناو ئیسلامییە كان كوشت!
ئەمڕۆ دوای نوێژی هەینی مەلایەكی سەر بە حیزبەكەی عەلی باپیر كوژرا بە دەستڕێژی گوللـە !
————————————
ئەوەیە حاڵی بەناو ئیسلامییەكان
لەبەر خاتری عەلمانیەت و ژیانی دونیا خۆیان لە دین كرد، كەچی دواتریش هەر ئەوان دەیانكوژن، نە الله تعالی ـیان لە خۆیان ڕازی كرد نە تاغوت و موڕتەدانیش!. پاكی و بێگەردی بۆ ئەو خوایەی بەدەستی برا عەلمانیەكانیان تۆڵەی ئیسلام و موسڵمانانیان لێ دەسێنێتەوە هەر لە دونیا پێش سزای قیامەت.

دیدگاهتان را بنویسید