اشک تمساحهای عبدالرزاق المهدی در مورد حوادث موصل

اشک تمساحهای عبدالرزاق المهدی در مورد حوادث موصل

به قلم: ابوخالد کردستانی

عبدالرزاق مهدی یکی از شیوخ صحوات سوریه که در اختیار سیاستهای ناتو و حکومت سکولار ترکیه قرار گرفته است در مورد ویرانیهای پس از جنگ موصل گفته است:

” این تصویر شهر گروزنی (در چچن) نیست بلکه موصل اهل سنت است.این شهر را با مردمانش نابود کردند،و… و اما حال و روز زنان اهل سنت باید چگونه باشد!!.. وای بر این ننگ و عار .ای حاکمان عرب، خداوند شما را از بین ببرد.”

این بخشی از سخنان این دین فروش عوام فریب است که قصد دارد با سوار شدن بر احساسات اهل سنت در این مواقع خود را از مدافعین اهل سنت جابزند،  در حالی که واضح است که سیاستهای اربابان وی چون ترکیه و ناتو و امریکا و … خالق این دسته از فجایع در موصل، حلب، باب، ادلب،کوبانی و… بوده اند.

این موجود فراموش کرده است که برادرانش در گروههای مسلح در سوریه چه بلائی بر سر زنان اهل سنت آن دیار آورده اند. علاوه بر آن یادش رفته است که تمام گروههای مسلحی که وی از آنها حمایت نموده و مفتی آنها شده است از طرف همین دولتهای خائن و دست نشانده ی عرب ساپورت می شوند. اگر دعا می کند که خدا حاکمان عرب را از بین ببرد باید این را نیز بداند که با از میان رفتن این حکام خائن عرب خود وی و دارو دسته اش نیز نابود خواهند شد.

اگر کارنامه ی این شیوخ خائن را بررسی کنیم متوجه خواهیم شد که در کنار سکولاریستهای خائن  محلی،  ننگ و عار را همین شیوخ خائن بر اهل سنت تحمیل نموده اند؛ اما باز در کمال بی شرمی دم از اهل سنت می زنند. اینها خیال کرده اند که پیروانشان چقدر گوسفند تشریف دارند ؟!

عامل سقوط و ویرانی شهرهای مسلمین را ابتدا باید در فتوای ماجراء جویانی چون ابوبصیر طرطوسی، ابومحمد مقدسی، ابوقتاده و … جستجو نمود که با ادبیاتی قرون وسطائی قادر به درک وضع موجود نبوده و با عقاید متحجر و منجمد خود عامل تفرقه و چند دسته نمودن مسلمین، برچسب زنی و در نهایت باعث نابودی عقیده، جان، ناموس، مال و وطن مسلمین گشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید